"Teenage Dreams" komanda ieško naujų talentų!

Ar esi iš tų žmonių, kuriems niekad nepritrūksta gerų minčių ir idėjų? Kurie yra kūrybingi ir mėgsta rašyti, išreikšti savo mintis? Kurie nori tobulėti tiek dvasiškai, tiek fiziškai? Kuriems sekasi lietuvių kalba? Jei ką tik palinksėjai galva, turime tau šaunų pasiūlymą! Mes tau siūlome sudalyvauti "Teenage Dreams" rašytojų atrankoje, kurioje sudalyvavus tu turėsi šansą tapti populiaraus internetinio tinklaraščio dalimi! Susidomėjai ir ketini dalyvauti? Šaunu, bet prieš tai reikia žinoti dar kelis dalykus.

KODĖL VERTA DALYVAUTI
Turbūt kiekviena eanti/buvusi rašytoja galėtų patvirtinti, kad "TD" blog'as yra be galo puiki vieta tobulėti. Kiekviena į mūsų komandą patekusi rašytoja, kuri aktyviai rašo, stengiasi ir dirba vardan "TD" blog'o, čia būdama gauna didžiulės patirties, praversiančios tolimesniame gyvenime. Patekusi į rašytojų komandą, tu ne tik tobulėsi rašymo srityje, išmoksi gerai rašyti straipsnius ir laikui bėgant darysi vis mažiau klaidų, bet ir naudingai praleisi laisvalaikį. "Teenage Dreams" puslapio dėka užsimezgė ne viena draugystė. Mūsų komandą sudaro tikrai nemažai šaunių merginų, tad tai puiki proga susirasi naujų draugų ar bendraminčių. Be visa to, mes suteikiame tau šansą būti išgirstai ir solidesnėje aplinkoje. Kiekvieną mėnesį populiarus paauglių žurnalas "Justė" išspausdina geriausios mėnesio rašytojos straipsnį, o internetinis portalas grozioguru.lt suteikia progą talpinti geriausius rašytojų straipsnius apie grožį ar madą. Argi ne puiki patirtis?

REIKALAVIMAI
Rašytojoms yra keliami tam tikri reikalavimai. Turbūt pati svarbiausia taisyklė "TD" blog'e yra ta, kad čia griežtai draudžiame kopijuoti straipsnius iš kitų tinklapių ir po to juos kelti į mūsų tinklaraštį. Ką jau kalbėti apie tai, kai kartais į rašytojų atranką gauname kopijuotus straipsnius... Kita nė kiek nemažesnė taisyklė - visus pranešimus į blog'ą reikia rašyti lietuviškos raidėmis, nedarant daug gramatinių, stiliaus ir žinoma, skyrybos klaidų. Taip pat reikia būti aktyviai, turėti laiko, nes dažnai būna taip, kad vos po kelių straipsnių rašytojos palieka blog'ą dėl laiko trūkumo. Parašyti bent vieną straipsnį per savaitę yra BŪTINA. Svarbu žinoti ir tai, kad "TD" blog'as - pati geriausia vieta gauti patarimų ir kritikos. Todėl mes ieškome rašytojų, kurios nebijo gauti kritikos, o atvirkščiai - moka ją priimti. Be abejo, svarbu turėti daug idėjų straipsniams ir rubrikoms, o kartais ir konkursams. Prieš dalyvaudama atrankoje apgalvok, ar tu tikrai turėsi laiko šiai veiklai.

Daug merginų, pasirodžius pranešimui apie rašytojų atranką sako: "Man baisu", "Man nepavyks" ir panašiai. Mielosios, bijoti čia nieko nereikia! Mes nesame kokie nors vilkai, kurie už nepasisekusį straipsnį duos per galvą ir išvarys lauk. Ne, to tikrai nebus! Visa rašytojų komanda yra labai draugiška ir pasiruošusi bet kada padėti visais iškilusiais klausimais! Todėl nugalėk savo baimes ir pirmyn!

Gana tuščiažodžiauti, ar ne? Metas atlikti visus reikalavimus, kurie yra keliami dalyvaujant rašytojų atrankoje!

I DALIS
Tau reikės atsakyti į mūsų pateiktus klausimus. Iš atsakymų mes galime susidaryti tam tikrą nuomonę apie žmogų, todėl negailėk savo klaviatūros, nes kelių žodžių atsakymai labai retai kada sudomina. Atsakymus į klausimus privaloma rašyti el. pašto teksto laukelyje!

1. Vardas, amžius.
2. Tavo rašymo patirtis (blogai, konkursai, mokykla, tavo santykiai su kūryba ar rašymu ir t.t.).
2.1. Jeigu neturite patirties, t.y. su rašymu nesate susidūrę, kodėl norite tai išbandyti? 
3. Iš kur sužinojai apie TD blogą? Jei čia esi ne pirmą kartą, ar seniai čia lankaisi?
4. Apie ką norėtum rašyti? Pateik keletą idėjų straipsnių temoms, o galbūt ir rubrikoms ar konkursams.  
5. Kokia tu esi? Apibūdink save keletu žodžių. 
6. Pasakyk vieną TD pliusą ir vieną minusą. Kaip būtų galima sustiprinti pliusą ar atrasti naujų gerų dalykų? Ką reiktų daryti, jog pavyktų panaikinti tą minusą?
7. Kodėl pasirinkai rašyti į TD blogą?
8. Kokių turi hobių be rašymo? Kuo užsiimi, ką lankai? Ar daug turi papildomo laisvo laiko? Kiek laiko galėtum skirti "TD" blogui per savaitę? 
9. Ką surasti, ko išmokti, ką suprasti, ko pasiekti norite TD bloge? Įvardink savo lūkesčius ir tikslus!
10. El.paštas, į kurį siųsti pakvietimą priėmimo atveju.
11. Jūsų kontaktai (skype, facebook) Viešai jie nebus platinami. Priėmimo atveju būsite pridėtos į skype pokalbį, kur bendrauja visos rašytojos ir taip pat tapsite TD rašytojų grupės feisbuke nare.

II DALIS
Antroje rašytojų atrankos dalyje tau reikės parašyti straipsnį pasirinkta tema. Gali rašyti apie bet ką: grožis, sportas, mada, sveikata, mokyklinės temos ir t.t. Straipsnis turi būti parašytas word formatu. Minimalus straipsnio ilgis - vienas wordo lapas. Straipsnyje svarbu panaudoti spalvas, paveikslėlius, galima įterpti interviu. Bet svarbiausia - visiškai jokio kopijavimo!! Negavus straipsnio, jūsų dalyvavimas atrankoje yra neužskaitomas.

Atsakymus su prikabintu straipsniu siųskite el. paštu: teenagedreamsinfo@gmail.com iki vasario 1 dienos. Spėti sudalyvauti atrankoje turite daug laiko - net 10 dienų, tad labai labai  lauksime jūsų laiškų! Įprastai atrašome tik mus sudominusioms ir į komandą pretenduojančiomis merginomis, tačiau šįkart laiškus su mūsų pastabomis/pagyromis/patarimais gausite visos. Naujosios rašytojos bus primtos vasario 1 dieną.

Jei iškilo klausimų, visada gali jų paklausti komentaruose. Jei nesi įsitikinusi ar tavo straipsnis, kurį ruošiesi siųsti į atranką yra geras, visada gali pasikonsultuoti su manimi (FB: Simona Šiušytė) ir kitomis rašytojomis.

PRIEŠ SIUNČIANT LAIŠKĄ Į ATRANKĄ, PRAŠAU PERSKAITYTI VISĄ ŠĮ PRANEŠIMĄ, NES DAŽNAI MERGINOS NEIŠPILDO VISŲ PRAŠOMŲ REIKALAVIMŲ!

Mes lauksime naujų talentų!


10 Komentarai

 1. O vėl naujos rašytojos bus, daugiau straipsnių (y) :)))

  AtsakytiPanaikinti
 2. Yaaas, pridėkit daugiau rašytojų,sekmės visiems dalyvaujantiems

  AtsakytiPanaikinti
 3. Sėkmės visoms toms kurios dalyvaus. Tikiuosi bus daugiau straipsnių!

  AtsakytiPanaikinti
 4. Tikiuosi daug rašytojų ir puikių straipsnių:)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Pagaliau bus naujų minčių, žmonių. :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Vis mąstau apie grįžimą į rašytojų gretas, bet vis dvejoju ar spėsiu parašyti bent kelis straipsnius į mėnesį... Tikiuosi, kad šį kartą komandą pasipildys originaliomis rašytojomis. Truputis kitokio prieskonio ir blog'as būtų dar šaunesnis!

  AtsakytiPanaikinti
 7. gal gali pratęst konkursą tik db pamaciau ir noriu sudalyvaut. visur bandau pralįst bet neišeina. :'(
  arba pasiūlyk kas dar daro toki konkursa :)

  AtsakytiPanaikinti