Tobulos lūpos - visai paprasta!

Tikriausiai ne viena mergina svajoja apie švelnias, minkštas, gundančias, gražios formos lūpos. Tai - lyg moteriškumo simbolis, juk visuomet išraiškingos, raudonos bei putlios lūpos primena apie moteriškumą. Tačiau tikrai mažuma merginų be rūpesčio bei pastangų gali tokiomis džiaugtis. Tad ką daryti, norint turėti bei džiaugtis tobulomis lūpomis?

Patarimai

Prieš išeinant į lauką, neužmiršk gero lūpų balzamo! Tai - labai svarbu. Juk eidama į lauką, apsirengi, kad nesušaltum. Tad neužmiršk aprengti ir lūpų, kad jos nesušaltų, antraip tikrai negalėsi džiaugtis gražiomis lūpomis - jos taps nešvelnios bei neminkštos.

Niekuomet, išėjus į lauką, nelaižyk lūpų. Tikrai dauguma merginų mėgsta tai daryti, o tai viena iš priežasčių, kodėl jos nesidžiaugia savo lūpomis. Taip jos sušąla greičiau, nei paprastai, o sušalusios lūpos tikrai neatrodo gražiai.

• Jei nesi patenkinta savo lūpų putlumu bei forma, atlik pratimus. Tokia lūpų gimnastika suteiks tavo lūpoms gražesnę formą, pagerės kraujotaka, tad atrodys gyvybingesnės. Daugiau apie tai - kiek žemiau.

Šveisk lūpas. Tai daryti nėra sunku - pasiimk drėgną dantų šepetėlį ir švelniai juo masažuok keliskart per savaitę. Tai, kaip ir pratimai, suteiks tavo lūpoms gražesnę spalvą bei jos atrodys gyvybingesnės, kadangi taip pagerinsi lūpų kraujotaką. Taip pat verta paminėti, jog lūpos taps daug švelnesnėmis bei minkštesnėmis.

Naudok kuo natūralesnes priemones. Nepirk pigių lūpų priemonių vien taupydama pinigus. Jei nori gražių lūpų, turi investuoti, tad arba pirk kuo natūralesnes lūpų priemones, kurios padės, o ne kenks tavo lūpoms. Jei daug pinigų neturi, pasinaudok priemonėmis, kurias turėsi savo virtuvėje. Apie tai - kiek žemiau.

Sveikai maitinkis. Dažnai lūpos atrodo ne taip gražiai, kaip norėtųsi vien dėl to, kad joms trūksta kokių nors vitaminų. Tad pasirūpink, kad kasdien išgertum pakankamą kiekį vandens ir valgytum kuo įvairesnį maistą.

Naminės kaukės lūpoms

Medaus kaukė

Tau reikės tik medaus ir kiaulienos taukų. Abu šiuos ingredientus
sumaišyk (proporcijomis 2x1). Paruoštą mišinį palaikyk šaldytuve apie 15 minučių ir užtepk ant lūpų. Po dešimties minučių kaukę nuplauk.
Medaus kaukė sušvelnins, suminkštins lūpas, jos atrodys bei bus sveikos ir gražios. Tai - labai paprasta, bet itin naudinga lūpoms kaukė.

Grietinės kaukė

Šiai kaukei reikės vieno arbatinio šaukštelio grietinės, kelių lašų bet kokio aliejaus bei kelių lašų citrinos sulčių. Visus ingredientus sumaišyk ir storu sluoksniu užtepk ant lūpų, po dvidešimties minučių kaukę nuplauk.
Mišinys puikiai drėkina bei maitina lūpas, ypač tinka šaltuoju metų sezonu.

Vaisių, uogų bei daržovių kaukė

Iš tiesų, šiai kaukei reikalingi bet kokie vaisiai, uogos bei daržovės (išskyrus citrina, nes pastaroji gali sausinti lūpas) bei sviestas. Tuomet pusę šaukštelio sviesto sumaišyk su šaukšteliu smulkiai tarkuotos pasirinktos vaisiaus arba daržovės. Mišinį užtepk ant lūpų ir palaikyk 15 minučių.
Ši kaukė puikiai minkština, drėkina bei maitina lūpas.

Pratimai lūpoms

JEI NORI, KAD LŪPOS TAPTŲ STANGRESNĖS BEI DIDESNĖS..

• Įsivaizduok, kad prieš tave stovi didžiulis tortas, ant kurio - daug žvakių. Bandyk jas visas nupūsti. Tuomet lūpas atpalaiduok. Pratimą kartok 10-20 kartų.

• Išsižiok kuo plačiau, lyg tardama raidę "O". Pratimą atlik apie 10-15 kartų.

• "Prisemk" į burną kuo daugiau oro ir bandyk jį išpūsti. Tačiau ne bet kaip - tai daryti turi trūkčiodama lūpomis, lyg tartum raidę "P" (p... p... p...). Pratimą kartok 5-10 kartų.

• Aiškiai ištark šias raides: "a", "o", "u", "y", "i". Kiekvieną raidę turi ištarti bent 10 kartų.

• Lengvai paplekšnok lūpomis vieną į kitą keletą minučių (nuo vienos minutės iki trijų, priklauso, kiek išlaikysi pati).

• Suglaudusi lūpas kuo plačiau nusišypsok ir taip išbūk penkias sekundes. Tuomet lūpas sudėk taip, lyg norėtum kažką pabučiuoti. Vėl palaikyk penkias sekundes. Pratimą kartok 15-20 kartų.

• Suglaustas lūpas vėl ištempk taip, lyg norėtum ką nors pabučiuoti. Tuomet tokioje padėtyje judinkite lūpas iš vienos pusės į kitą taip, lyg ore pieštumėte aštuonetuką. Pratimą kartok 20 kartų.

JEI NORI, KAD LŪPOS TAPTŲ PUTLESNĖS..

• Lūpomis piešk apskritimus - iš pradžių į dešinę, o po to - į kairę. Pratimą kartok apie 100 kartų.

• Suimk pirštais lūpas taip, kad abiejų rankų rodomieji pirštai būtų virš lūpų, o nykščiai - apačioje. Tuomet tempk lūpas į priekį. Nepersistenk - lengvai patempk bei atleisk, vėl lengvai patempk ir atleisk. Pratimą kartok apie 100 kartų.

• Šiam pratimui prireiks ir žandikaulio. Tu tiesiog judink apatinį žandikaulį dešinėn bei kairėn apie 20 kartų.

• Ištempk lūpas taip, lyg norėtum ką nors pabučiuoti. Tuomet rodomuoju pirštu lūpas bandyk spausti. Pratimą atlik iki 200 kartų.

Jeigu naudosiesi patarimais, parašytais viršuje, darysi pratimus bei lepinsi lūpas natūraliomis, naminėmis kaukėmis, jau po kelių dienų galėsi džiaugtis rezultatais! Tad marš į virtuvę ruošti kaukių, atlikti pratimus ir pasidalink įspūdžiais komentaruose!

5 Komentarai

 1. Lūpų iliustracija nebuvo būtina, nes šiaip visos maždaug žinom kaip jos atrodo ir šitas paveiksliukas vizualiai sugadino išdėstymą. Beje, šita tema daugybę kartų rašyta, o aš nežinojau, kad yra tokie dalykai, kaip "pratimai lūpoms". Tikrai labai sudomino ir beskaitydama straipsnį ėmiau visaip tampyt tas lūpas, hehe. +1 reputacijos taškas tau būtent už šitą, nes kita turinio dalis tiesiog jau apšnekėta, juk ir pati tai supranti. :-P

  AtsakytiPanaikinti
 2. Aš vis viską dėliojau, bandžiau gražiai viską sudėlioti, bet vis neatrodė taip, kaip aš norėčiau :D Vien dėl to net straipsnio kurį laiką neskelbiau, po to sutvarkiau kaip man atrodė geriausiai ir paskelbiau, nes juk tiek vargau, gaila buvo :D
  Aš ir pati tuos pratimus atlieku, iš tikrųjų kažkiek rezultatai matosi :D Ir daug kas sako, kad jau po kelių dienų gali pastebėti rezultatus

  AtsakytiPanaikinti
 3. Toms, kurios turi problemų su lūpomis šis straipsnis labai naudingas. Kadangi problemų tokių neturiu, tai šis straipsnis man nedavė jokios naudos. Bet vistiek buvo įdomu skaityti. Galėsiu duoti šiuos patarimus draugėms :D

  AtsakytiPanaikinti
 4. Puikiai, labai patiko, keletu patarimų tikrai pasinaudosiu :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Labas Beatriče , norėjau paklausti tavęs kad jau parašei reikia naudoti lūpų balzamus/vazelinus gal gali patarti ką pati iš lūpų balzamų naudoji? Nes aš kažkaip išbandžiau daug vazelinų vienas arba nedrėkina arba ant lūpų pojūtis kaip klijų. Iš anksto ačiū už atsakymus :)

  AtsakytiPanaikinti