Vazelinas skirtas ne tik lūpoms!


Daugelis merginų mano, jog vazelinas skirtas tik lūpoms. Tačiau toks teiginys - tikrai netiesa. Vazeliną galimą panaudoti tikrai ne vienoje situacijoje - nuo žiedo nuėmimo ir batų nutrynimo iki makiažo gamybos. Tad kur dar galima panaudoti šį universalų daiktą?

1. Nori gražesnių blakstienų? IŠEITIS: kiekvieną vakarą prieš einant miegoti, patepk vazelinu blakstienas. Jos taps tamsesnėmis, ilgesnėmis bei tvirtesnėmis.

2. Negali džiaugtis švelnia alkūnių oda? IŠEITIS: patepk vazelinu alkūnių odą. Tai daryk kasdien ir ne už ilgo galėsi pamiršti šią problemą.

 3. Nori nebrangaus, bet kokybiško kūno šveitiklio? IŠEITIS: sumaišyk vazeliną su jūros druska ir galėsi džiaugtis, kad turi pigų, tačiau gerą bei natūralų kūno šveitiklį.

4. Pasibaigė naktinis kremas? IŠEITIS: pašildyk vazeliną ir ištepk juo veidą - jis atstos naktinį kremą.

5. Pasibaigė makiažo valiklis ir nežinai su kuo nusivalyti makiažą? IŠEITIS: gražiai ant vatos tamponėlio užtepk vazeliną ir nuvalyk makiažą. 

6. Kvepalai trumpai skleidžia aromatą? IŠEITIS: užtepk nedidelį kiekį vazelino ant vietų, kurias žadi pakvepinti. Tuomet papurkšk ant tos pačios vietos kvepalų ir gali džiaugtis ilgiau besilaikančiu kvapu!

7. Dažai plaukus ir vis nusidažai odą? IŠEITIS: vazelinu pasitepk kaktą bei kaklą, taip oda nenusidažys.

8. Dažantis tušu, blakstienos vis būna sulipusios ir pilnos gumulėlių? IŠEITIS: prieš dažantis blakstienas tušu, jas patepk vazelinu ir taip atsikratysi šios problemos.

9. Užstrigo žiedas ir nebegali jo nusiimti? IŠEITIS: patepk odą, esančią prie žiedo, vazelinu ir dabar pabandyk nusiimti. Pavyko?

10. Nutrynė batai, o neturi laiko grįžti namo ir jų pasikeisti? IŠEITIS: patrink odą, kurią nutrynė batai, vazelinu ir pamiršk šią varginančią problemą.

11. Vis vargsti su savo nepaklusniais antakiais? IŠEITIS: patepk antakius vazelinu ir galėsi tinkamai jais pasirūpinti.

12. Nori gražios spalvos lūpų balzamo, tačiau neturi tiek pinigų? IŠEITIS: nusipirk spalvotų miltelių gėrimams gaminti (pvz., "Yuppi") ir sumaišyk miltelius su vazelinu. Ir štai - gali džiaugtis nauju lūpų balzamu su spalva!

13. Negali džiaugtis gražiomis, švelniomis nagų odelėmis? IŠEITIS: patepk jas vazelinu ir galėsi pamiršti šią problemą

14. Neturi pinigų skaistalams, nors ir kaip jų norėtum? IŠEITIS: sumaišyk vazeliną su lūpų dažais ir galėsi puikuotis naujais, gerais skaistalais!

15. Tavo plaukai nespindi? IŠEITIS: ištepk plaukus vazelinu ir po to gerai juos išplauk, ištrink su šampūnu ir galėsi džiaugtis sveikais, spindinčiais plaukais!

16. Išsitepei naują palaidinę su makiažu? IŠEITIS: patepk vazelinu vietą, kurią išsitepei makiažu ir palauk. Sako, jog tai padeda.

17. Pasidarei tatuiruotę ir mąstai, kaip nuraminti odą? IŠEITIS: tatuiruotą vietą nuraminsi bei apsaugosi, jei patepsi tą vietą vazelinu.

18. Prieš keletą dienų pasidarei manikiūrą, bet dabar jis nebespindi ir nebeatrodo gražiai? IŠEITIS: patepk manikiūrą vazelinu. Taip nagai vėl turėtų pradėti spindėti ir atrodyti naujai.

19. Suskilinėjo plaukų galiukai? IŠEITIS: nedideliu kiekiu vazelino patepk problemą ir vėl džiaukis gražiais plaukų galiukais!

20. Skundiesi silpnais, lūžinėjančiais nagais? IŠEITIS: patepk juos vazelinu ir įmasažuok. Tai atlik reguliariai ir pastebėsi, jos nagai ne tik stipresni, bet ir greičiau auga ir yra gražesni.

21. Reikia, kad batai blizgėtų? IŠEITIS: patepk batus vazelinu ir galėsi išdidžiai žygiuoti su blizgančiais batais.

22. Neturi masažo aliejaus? IŠEITIS: vazelinas puikiai atstos masažo aliejų. Naudokis juo panašiai, kaip ir aliejumi.

23. Skundiesi pleiskanomis bei nuo pleiskanų kilusiu niežėjimu? IŠEITIS: ištepk galvą vazelinu ir išplauk ją. Turėtum atsikratyti šios problemos!

24. Turi bėdų su egzema? IŠEITIS: ištepk probleminę vietą vazelinu. Daryk tai reguliariai ir galėsi džiaugtis pagerėjusia būkle.

25. Skundiesi žala, kurią sukėlė plaukų garbanojimas, dažymas bei tiesinimas? IŠEITIS: ištepk plaukus vazelinu - tai bus lyg kaukė plaukams, kuri labai atgaivins tavo plaukus.

Galbūt žinai ir daugiau būdų, kaip panaudoti vazeliną? Pasidalink komentaruose!


9 Komentarai

 1. Man, asmeniškai, norėjosi dešinės pusės lygiavimo. Mat kiek pamenu iš informatikos pamokų, centriniame lygiavime esantį tekstą mūsų smegenims skaityti yra sunkiau ir tai labiau vargina taip pat, kaip ir tekstas visomis didžiosiomis raidėmis. Įžangai ar trumpam tekstukui tai gal ir tinka, bet ne visam įrašui, pavargusi jaučiuosi po viso skaitymo.

  O šiaip, patarimai gal ir geri, kai kuriuos pati išmėginsiu. Ačiū. :-)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Daugumą naudojimo būdų žinojau, tačiau vistiek buvo įdomu :) Klaidų lyg ir neradau, tačiau bent jau mane nervino dažnai pasikartojantis žodis ,,džiaukis'' :D O aš duosiu patarimą toms, kurių blakstienos plonos ir trumpos. Prieš einant miegoti, jas tereikia patepti vazelinu. Aišku, jis turėtų būti kuo natūralesni, o ne iš maximos už 0,29eu :D

  AtsakytiPanaikinti
 3. Dėkoju už nuomones :D
  Gabija, pirmas patarimas ir yra apie blakstienas :D

  AtsakytiPanaikinti
 4. Sveikos, dažnai čia užklystu ir randu tikrai gerų patarimų , ne vien tik apie grožį ir madą , bet ir apie kitus įdomius dalykėlius , nors šeip kompilemtus dalinu išties retai , bet manau jus esat vertos to , šaunuolės . Taip ir toliau , juk visada yra kur tobulėti :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. labai puikiai rasai:)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Naudingi patarimai, pats straipsnis irgi sudomino. Skaičiau pakankamai susikaupusi :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. O Lietuvoje yra pirkti to orginalaus Petroleum Jelly ar kaip jis ten? :D

  AtsakytiPanaikinti