Žiemos lange

 Sveikos! Ar prisimenate mano paskelbtą naują rubriką? :) Manau, kad taip! Sulaukiau 4 nuotraukų ir reikia paskelbti 3. Sunku tikrai nėra, nes dejadeja, atsirado vienas anonimiškas laiškas... 
Šiaip pirmas blynas kiek prisvilęs... Pamiršau paminėti, kad prieš siunčiant laišką turėtumėte aprašyti darytą nuotrauką ir prisitatyti. Kaip turėtų atrodyti aprašymas pavyzdį rasite apačioje :) Tikiuosi tolesniuose etapuose viskas bus geriau ;)
Na štai ir nuotraukos ↓ 


                                                          Živilės daryta nuotraukaSuzanos daryta nuotrauka  Aurelijos daryta nuotrauka
 Ačiū merginoms kurios siuntė nuotraukas į šios savaitės raundą! Visos jūsų darytos nuotraukos keliauja į sausio mėnesio rinkimus ir varžysis dėl prizo bei kelialapio į žiemos varžybas!
 Palikite savo darytas nuotraukas į 2 savaitės raundą komentaruose arba siųskite į mano elektroninį paštą agne.mt111@gmail.com :) 
Tik nepamiršte prieš išsiųsdamos laišką aprašyti nuotrauką ir prisistatyti. Pvz.:
  "Mano vardas Agnė, man 13 metų, šią nuotrauką padariau tada kai norėjau atrasti kažką naujo. Esu truputį patyrus šioje srityje. Diena tada buvo saulėta, tačiau šalo. Fotofrafija daryta mano kieme." 
Laukiu jūsų darytų nuotraukų ir iki susimatymo! ;) 
P.S. Nuotraukas paskelbsiu sekmadienį vakare, nes reikės išvykti ;)9 komentarai:

-gabi rašė...

Nuotraukos niekuo neypatingos (mano nuomone) :) Bet čia jau ne tavo kaltė. Pati rubrikos idėja man patinka :) Tik norėtųsi žinoti nuotraukų autorių amžius :)

Ema rašė...

Nežinau, man čia kažko pritrūko. :D Jei dažnai ketini skelbti tokius "tuščius" įrašus, tai, mano nuomone, jie truputį teršia tinklaraštį. Kitą kartą, galbūt, pabandyk pridėti trumpos, naudingos informacijos apie nuotraukų autores. Man, asmeniškai, būtų įdomu sužinoti jų amžių, kokios aplinkybėmis buvo fotografuota ir t.t. Sėkmės! :)

BENZO PJŪKLAS rašė...

Wtf?

xx rašė...

bent man tai nelabai patiko

Beatričė Venckutė rašė...

Kaip ir sakė kitos, kažko trūko. Tiesiog tuščias straipsnis :D Emilija teisingai pasakė - galėjai kažką apie pačias nuotraukų autores daugiau parašyti. Arba pakomentuoti nuotraukas. Sėkmės :)

Anonimiškas rašė...

nebetersk blogo tokiais dvieju sakiniu straipsniais, nevisprote

Agnė Jašinskaitė rašė...

Gerai :)

Ramunyte rašė...

Idėja puiki, norėtųsi, kad daugiau tokių konkursiukų būtų :) Tik, kaip jau minėjo, parašyk plačiau apie nuotraukų autores.

Elija Love rašė...

Gražios nuotraukos, tačiau niekuo neįpatingos.