Žiemos lange

 Labas vakaras merginos! Visa savaitė spėjo prabėgti, o vėl tenka paskelbti jūsų man siųstas nuotraukas! Ši kartą sulaukiau mažiau fotografijų (labai gaila) ir net nėra ko neišrinkti. Tačiau (nenoriu nieko įžeisti, čia tik mano nuomonė) šios savaitės nuotraukos tikrai įdomesnės ir labai gražios!
 Na visos matėt, kad pirmas blynas buvo prisvilęs... Tuomet aš buvau pati kalta ir neorganizuota. Pamiršau paminėti, kad prieš siunčiant laišką turėtumėte aprašyti darytą nuotrauką bei prisistatyti. Kaip turėtų atrodyti aprašymas pavyzdį rasite apačioje. Tikiuosi tolesniuose etapuose viskas bus gerai, jūsų kuriamos nuotraukos tobulės, atsiras daugiau dalyvaujančių jaunųjų fotografių ir ši rubrika taps populiaresnė!

 Ramunės kurta nuotrauka. 
Autorė sako "Man 17 metų. Šią nuotrauką įamžinau tada, 
kai tiesiog vaikštinėjau su šuniuku miškelyje, pamačiau ir 
nufotografavau :) " Mano nuomone ši fotografija tikrai labai graži. 
Atrodo banalus dalykas, bet į viską galima pažvelgti kitaip!


Indrės daryta nuotrauka
Autorė nieko nepasakė apie šią nuotrauką
ir neprisistatė. Mano nuomone ši fotografija labai
originali. Labai geras kadras!


Deimantės užfiksuotas kadras.
Mergina taip pat neaprašė nuotraukos.
Manau, kad nuotrauka nėra labai ypatinga, bet
labai graži. Nenustok fotografuoti ir tikrai pasieksi
tikrai stulbinančių rezultatų! 


 Dėkoju panelėms kurios siuntė savo įamžintus kadrus į šios savaitės raundą! Jūsų nuotraukos keliauja į mėnesio rinkimus! Ten varžysitės dėl kelialapio į žiemos varžybas ir turėsite galimybę laimėti puikių prizų!  
 Siųskite nuotraukas į 3 savaitės etapą į mano elektroninį paštą agne.mt111@gmail.com Tik nepamirškite prieš išsiųsdamos laišką aprašyti nuotrauką ir prisistatyti. Pvz.:
 "Mano vardas Agnė, man 13 metų, šią nuotrauką padariau tada kai norėjau atrasti kažką naujo. Esu truputį patyrus šioje srityje. Diena tada buvo saulėta, tačiau šalo. Fotografija daryta mano kieme." 
 Manau supratote koks turėtų būti aprašymas. Laukiu jūsų siunčiamų žiemos kadrų ir sakau jums - iki pasimatymo! 
15 Komentarai

 1. Nelabai gražios nuotraukos. :(
  Daugiau pakomentuot nėra ką. :D

  AtsakytiPanaikinti
 2. O man patiko fotografijos, gi netaip lengva fotoaparatą valdyti..

  AtsakytiPanaikinti
 3. vistiek ši rubrika man tokia meeh, bet pripažinkim, geriau nei pirma kart

  AtsakytiPanaikinti
 4. Iš visų trijų, pirmoji buvo geriausia, bet tik tereikia gero fotoaparato ir dar gražesnes foto padaryt gali :/

  AtsakytiPanaikinti
 5. Šiais laikais fotografais gali vadintis kiekvienas. Užtenka turėt gerą fotoaparatą, nufotografuoti šakelę ir viskas. Gali didžiuotis savimi. Atvirai, originaliausiai atrodė antra fotografija. Atrodo, kaip iš senų albumų ir priverčia kažką jausti. Kitos - nepaliko įspūdžio.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Rubrikoje/straipsnyje šypsniukų dėti nepatartina, nes tai sumenkina įrašo įvaizdį. Taip pat, pasisveikinimas su skaitytojais labiau naudojamas asmeniniuose tinklaraščiuose. Beje, galėtum pridėti kokių faktų apie žiemą ar panašius dalykus, nes rubrika ir tik nuotraukos nesukelia itin didelio dėmesio.
  Sėkmės toliau!

  AtsakytiPanaikinti
 7. Peržiūrėk visada prieš skelbdama straipsnį, nes tos baltos linijos tai šen tai ten nelabai gražiai atrodo.
  Mano nuomone originaliausia antra nuotrauka :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Jei atvirai, man nelabai patinka ši rubrika. Ir nors dalyvauju aktyviausio skaitytojo rinkimuose, nemanau, kad eikvosiu savo laiką, fotografuosiu ir siųsiu nuotrauką. Labiausiai patiko 2 fotografija.

  AtsakytiPanaikinti
 9. man asmeniskai nerodo nuotrauku :(

  AtsakytiPanaikinti
 10. Man labiausiai patiko 2 fotografija (nesakau, kad kitos yra prastesnės) tačiau ir nebėra apie ką pridurti daugiau.

  AtsakytiPanaikinti
 11. Idėja tai gera, o nuotraukas panelės siunčia tokias, kokias sugeba padaryti.

  AtsakytiPanaikinti
 12. Man labiausiai patiko 2 nuotrauka.Manau kad sudalyvausiu:)

  AtsakytiPanaikinti
 13. Aš manau, kad gražiausia nuotrauka yra 3. 1 nuotrauka yra paprasta, niekuo neypatinga, tiesiog paprasta pušies šakele. 2 nuotraukos fotografė pamatė retai fotografuojamą vietą užklotą sniegu ir nufotografavo. O 3 nuotraukai padaryti reikia įžvalgumo, reikia pamatyti, kad tam tikru kampu pažiūrint į tvorą, ji yra graži. 3 nuotrauka yra paprasta, bet ne kiekvienas gali tokį vaizdą įžvelgti ir padaryti.

  AtsakytiPanaikinti
 14. Sutvarkyt raides baltame fone.
  Ne kaip atrodo.
  Labiausiai patiko 2 nuotrauka.

  AtsakytiPanaikinti
 15. Ačiū merginoms,kurios pagyrė 2nuotrauką. Prsipažinsiu,tai mano daryta nuotrauka. Įvairių čia komentarų prisiskaičiau, bet atleiskit, kritiką priimu iš žmonių kurie tikrai nusimano apie tą dalyką. ;) Ypač prajuokino vieno anonimo pasakymas :" 2 nuotraukos fotografė pamatė retai fotografuojamą vietą užklotą sniegu ir nufotografavo."
  Na atleiskit... Bet tikrai nebuvo,kad pamačiau kažką užklota sniegu ir tiesiog nufotografavau. Visų pirma žiauriai šalančiomis rankomis, užlipus aukštai vis taikiau fotografavimo kampą ir +turėjau užsidėjus portretinį objektyvą,nes buvom atvykę tik šiaip truputį pasifotografuoti, bet tas vaizdas kurį pamačiau ir perteikiau nuotraukoje man suteikė stingdantį jausmą, tarsi tai būtų šalčio kelionė . Ir visai džiaugiuosi šia nuotrauka,nes su portretinuku išspaudžiau tikrai neblogą peizažą.(hihi) :) :D

  AtsakytiPanaikinti