Išrinkta aktyviausia "Teenage Dreams" skaitytoja!

Tikriausiai kiekviena esanti ar buvusi rašytoja galėtų patvirtinti, jog skaitytojų komentarai po straipsniais - tai dalykas, suteikiantis dar didesnės motyvacijos rašyti. Gero straipsnio parašymas reikalauja tikrai nemažai laiko ir pastangų, o kuomet jis susilaukia vos keleto komentarų, būna išties liūdna. Būtent pastebėjusios sumažėjusį jūsų aktyvumą, prieš mėnesį paskelbėme skaitytojų pamėgtą konkursą - aktyviausio skaitytojo rinkimus. Visą mėnesį dalyvaujantys konkurse turėjo komentuoti rašytojų straipsnius ir dalyvauti rubrikose. Vienintelė rubrika, kurioje galėjote pasireikšti šį mėnesį buvo "Žiemos lange". Už komentarus po straipsniais jūs galėjote pelnyti 1 tašką, o štai už dalyvavimą rubrikoje net 3 taškus. 

Visa "Teenage Dreams" komanda labai džiaugiasi, jog paskelbus konkursą, prasidėjo tikras komentarų lietus. Džiaugiamės, jog mūsų darbai buvo įvertinti skaitytojų, išsakytos nuomonės, pastabos ir pagyrimai. Tačiau prieš skelbdama nugalėtoją, noriu šį bei tą priminti. Konkursas vyko nuo sausio 7 iki vasario 11 dienos. Todėl pelnyti taškus jūs galėjote komentuodami tik nuo sausio 7 dienos pasirodžiusius pranešimus. Jei komentavote ankščiau parašytus rašytojų darbus, taškai už tuos komentarus skaičiuojami nebuvo. Taip pat teko pastebėti diskusinius komentarus. Už juos taškų pelnyti taip pat negalėjote. Paskelbus konkursą, daug kas baiminotės ir klausėte, kaip bus renkamas laimėtojas, jei kelios merginos surinks po tokį patį taškų skaičių. Taip nutikę dar niekad nebuvo, tačiau rodos, jog šįkart ši situacija neįvyko tik per plauką. Viską išlyginti padėjo vienos merginos sudalyvavimas rubrikoje, kuris kitoms dalyvėms taip pat galėjo atnešti sėkmę. 

Taigi aktyviausia skaitytoja tapo...

NAKTINĖ PLAŠTAKĖ!

Mergina, pasivadinusi Naktine plaštake, konkurse surinko 74 taškus ir tapo aktyviausia "Teenage Dreams" skaitytoja. Siunčiame tau didžiausius sveikinimus, dėkojame už aktyvų dalyvavimą ir prašom susisiekti su mumis el. paštu: teenagedreamsinfo@gmail.com. Aktyviausia skaitytoja išrinkta mergina jau greitai sulauks žadėtų prizų - "Illiusion" apyrankės su nefrito akmenuku ir "Robin Ruth" rankinės kompiuteriui.  Taip pat labai dėkojame ir kitoms, ne ką mažiau šaunesnėms dalyvėms, kurioms iki pergalės trūko vos keleto taškų - tai Lauryna, Aušrinė, Teen Corner ir visos kitos! 

O pabaigai skelbiame apklausą ir labai tikimės, kad net ir konkursui pasibaigus, komentarų netruks. Lauksime jūsų įvertinimų, kritikos ir pastabų! 


3 Komentarai

  1. Ajoy, sveikinu Naktinę plaštakę ir manau, kad ji tikrai nusipelnė šio prizo. Nes jos komentarai taip pat buvo argumentuoti, logiški, su patarimais ir pan. Visoms kitoms linkiu tik pasitempti ir laukti kito konkurso, tačiau jei nėr konkurso tai nereiškia, kad reikia nustoti komentuoti. Anaiptol, juk jūs mergaitės supratingos ir žinot, kad mums žiauriai reikia palaikymo ar kritikos ir kiekvienas komentaras yra žiauriai kūl. Kodėl? Įsivaizduokit, išjudinam tinginiukes su savo įrašu ir net pamotyvuojam jas parašyti savo nuomonę (čia nepiktybiškai, gink dieve, ne). Smagu šiaip, kad buvo tieeek daug (rodau kiekį nuo sienos iki sienos)dalyvių, ačiū jums, mielosios. ;-)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Labai labai ačiū! Džiaugiuosi, kad teko galimybė sudalyvauti šiame konkurse, bet dar svarbiau, kad galbūt savo komentarais, šiek tiek pagelbėjau rašytojoms.
    Dar kartą ačiū!

    AtsakytiPanaikinti