Kaip paįvairinti kasdienybę?

Rubrika "TD saulės spinduliai"

Giliai širdyje jauti, kad tavyje tūno ekstremalės dvasia, tačiau pilka rutina tą dvasią užgniaužia lyg norą mokytis po gauto neigiamo pažymio? Jei nori šią „savąją aš“ išleisti iš sielos tamsiųjų gelmių, skaityk toliau!

Štai čia pateikiu keletą būdų, kaip nededant daug pastangų bei nedarant drastiškų pokyčių, įlieti į savo pilką kasdienybę šiek tiek jaudulio spalvų:

Eidama į bažnyčią niekada neišsijunk telefono garso. Priešingai visus pranešimų, skambučių tonus pasigarsink ant maksimumo, o skambėjimo toną pasidaryk tokias dainas kaip „Highway To Hell“. Taip paįvairinsi ne tik savo kasdieninį sekmadienio rytą bažnyčioje, bet ir vargonininkų bei giedotojų dalią.


Dantistas lieps tau pražiot burną, kad galėtų apžiūrėt tavo dantis. Kai tai padarysi ir dantistas pradės knaisiotis po tavo burną, palaižyk jam pirštus. Tai padariusi galėsi stebėti, kaip keičiasi dantisto žvilgsnio išraiška ir tiesiog patyrinėti kūno kalbą labiau.


Nusipirk tokio maisto, kuris labai garsiai skambėtų, kai yra valgomas. Tai gali būti traškučiai su traškančių maišeliu, riešutai, iš bėdos dar gali tikti ir morkos. Tada nueik į biblioteką ir su pasigardžiavimu neskubėdama suvalgyk savo užkandį. Ne tik paskaitysi norimą knygą, bet ir liksi soti.


Kiekvieną kartą mesk iššūkį picerijai. Nuėjus pavalgyt į bet kurią piceriją, užsisakyk šeimyninę picą. Juk jokia maisto gaminimo organizacija negali nurodinėti, kokiam žmonių kiekiui tam tikro maisto turėtų pakakti. Užsisakius šeimyninę picą, nepalik stalo tol, kol jos nesuvalgysi. O atėjus padavėjui, sušuk „Cha!“, parodyk į jį pirštu. Tada palik pinigus ir išeik aukštai iškėlus galvą.

Per muzikos pamokas, kai reikės dainuoti įvairias dainas, visada dainuok garsiausiai iš visų, kad galėtum išsiskirti iš pilkos klasės masės bei parodyti savo vokalinius gebėjimus. Taip pat tau nebūtina sėdėti, atsistok, kad kiti geriau galėtų tave matyti.
 

Įlipus į troleibusą ar autobusą, niekada nesisėsk ir nesiremk į tuos turėklus. Taip paliksi daugiau vietos senoliams ir šiaip kitiems, kuriems kojas skauda, o tu galėsi išbandyti savo ištvermę bei pamankštinti kūno liksvarą. Geriausia yra atsistosi viešojo transporto priemonės viduryje, kur mažiausiai atramos. Taip bus pasiektas didžiausias efektas. Taip pat patartina atsistoti riedlininko poza, bus lengviau išlaikyti pusiausvyrą ir galėsi įsivaizduoti, kad iš tikro važiuoji ant riedlentės!

Visada rytą pradėk energingai! Nesivargink darytis sumuštinių, nes tai užima laiko. Tiesiog paimk produktus, iš kurių darytum sumuštinį, pavyzdžiui, batono dvi riekes, dešros, pomidorų ir sviesto. Tada juos sumesk į mikserį ir padaryk iš jų rytinį kokteilį. Šis gėrimas bus pilnas energetinė vertės, sutaupysi laiko, todėl ilgiau galėsi pamiegot bei jei vėluoji, gali tiesiog jį išgerti pakeliui į mokyklą! Šis metodas veikia ir su sausais pusryčiais, bei kruopų košėmis, kiaušiniais. Jei nori, kokteilį gali paskaninti savo mėgstama arbata.

O kaip jūs pabėgate nuo rutinos?

Ačiū, kad skaitėte,


12 PAKOMENTAVO

 1. Nežinau, pavyzdžiui, pirmi trys patarimai tikrai nėra etiški ar kultūringi. Taip elgiantis tokiose vietose tik pasidarysi gėdos, nemanau, jog bus labai linksma.

  O visa kita visai neblogai, sėkmės rašant toliau. :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Pritariu Emai :) Kai kur reikia jausti ribas, o ne išsidirbinėti :)
  visa kita neblogai :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Anekdotai. Tyčiojies? :-D

  AtsakytiPanaikinti
 4. Kas per patarimai... Jausk ribas. Palaizyti dantistui pirstus? Srsl?

  AtsakytiPanaikinti
 5. Pakėlė nuotaiką :D Man atrodo tą su autobusu aš išbandysiu, nes blem, įdomu bus ar išstovėsiu nepargriuvus :D
  Daugiau tokių straipsnių, liuks!

  AtsakytiPanaikinti
 6. Norint pakelti nuotaiką sau ir kitiems, nebūtina daryti tokių drąstiškų dalykų, tačiau bažnyčioj būdama tikrai neįjunčiau garso... Tačiau buvo išties smagu skaityti, o ar juos aš daryčiau dar priklausytų nuo situacijos! O, kad paįvairinai tinklaraštį tokiu straipsniu - nieko baisaus. :)
  Sėkmės

  AtsakytiPanaikinti
 7. Ir visais būdais gresia išmetimas iš patalpos. Nieko tokio gi apsaugininkui ar patalpos darbuotojui galėsi pirštus palaižyt :D

  AtsakytiPanaikinti
 8. Nesąmonė... Bent jau pirmi 3.

  AtsakytiPanaikinti
 9. tą su bažnyčia reiks padaryt :DDDD

  AtsakytiPanaikinti