Keisčiausi namai pasaulyje

Šiais laikais plačiajame pasaulyje mus supa daug keistų ir neįprastų dalykų, reiškinių, kurie lig šiol stebina ir palieka neišdildomą įspūdį. Tačiau ar įsivaizduojate, kad kažkas kažkur gyvena visai kitokiuose namuose nei mes esame įpratę matyti? Jei įsivaizdavote, kad tai namai su neįprastai išdėliotomis lentomis, plytomis ar nudažyti įvairiomis spalvomis, tai Jūs klystate, kadangi kai kurie iš jų pastatyti net ne iš plytų ar lentų, o ką jau kalbėti apie pačią formą! Kviečiu su tokiais keistais, tačiau įdomiais namai susipažinti šiame straipsnyje. 

Namas- arbatinukas
Štai toks įdomus namelis stovi pastatytas Teksase. Namas pastatytas iš paprastų metalinių plokščių, o stogas išklotas medinėmis lentomis. Iš pažiūros šis namelis neatrodo labai jaukus, nes labiau primena apleistą, keistos formos statinį negu gyvenamą namą. Tačiau jo vidus, kaip teigia namo lankytojai, yra labai jaukus bei patrauklus. O jame yra viskas ko gali prireikti: elektra, vanduo bei šiluma. Tiesa, daugelis atsisakytų gyventi tokiame name vien dėl jo išvaizdos ir vietos stygiaus viduje.


Skaidrus namas
Minėjau, kad namų būna keisčiausių formų, tačiau ar minėjau, kad jų būna tiesiog be sienų? Ne, neminėjau. Tačiau tiesa yra tokia, kad tokių yra ir kaip tik toks stovi Japonijoje. Šis namas yra visas permatomas ir neturi jokių sienų, kurios būtų lyg privatumo užuovėja. Kiekvienas praeivis gali matyti ką šiuo metu veikia namo gyventojai. tiesa, namas kaip ir visi turi dušą, tualetą, virtuvę ir miegamuosius. Tai išties keistas gyvenimo būdas, tačiau patiems gyventojams tai netrukdo ir jaučiasi kuo geriausiai.


Riedlenčių mylėtojų namas
Kiekvienas žmogus, kuriam patinka riedlentės ir mielai tuo užsiima pasakys, kad šis namas yra jų svajonė. Viskas jame parengta taip, kad laisvai būtų galima važinėtis, praleisti laisvalaikį ir tiesiog gyventi. Be kartu esančios rampos yra ir kukli virtuvytė bei lova. Beje, jaukumu jis taip pat pasižymi, o pasižiūrėjus tik ir norisi atsigulti ir pamiegoti. Tiesiog paprastai įspūdinga ir jauku.


Siurrealistinis namas

Štai tokia fantazija ir kūryba pasižymi Salvadoro Dali statiniai, kuriam pavydi ne vienas pasaulio architektas. Šio garsaus architekto darbai pasižymi puikia bei lakia fantazija, kuri nukelia mus į tikrą pasakų šalį, kur gyvena kitokios būtybės ir egzistuoja visai kitokie mums atrodantys dalykai, reiškiniai. Šis originalus namukas ne išimtis. Vien pažvelgę į jį galime suprasti, kad sukurti tokiam statiniui reikia visiško atsidavimo tam kam tu darai. Tačiau yra ir išimtis, ne visi tai gali palaikyti meno kūriniu, juk visų skonis skirtingas.


Aukštyn kojomis!
 
Štai kokių dar egzistuoja namų šiame pasaulyje! Net aukštyn kojomis! Šio neįprasto namo autoriai, tai architektai Irekas Glowackis ir Marekas Rozanskis. Šiame name viskas aukštyn kojomis, net tualetas, baldai, mašinos garaže. Lankytojai gali laisvai ateiti į šį namą ir pajustu ką reiškia gyvent aukštyn kojomis. Jei norite ir Jūs tai pajusti, tai galite laisvai keliauti į Australiją.
Regis, pasaulyje ne visada viskas būna taip kaip mes esame įpratę matyti. Aplink mus apstu įvairių, keistų, įdomių objektų, kurie gali pelnyti mūsų dėmesį. Ne išimtis yra ir namai. Tačiau kuris iš čia pateiktų namų Jums pasirodė įdomiausias ir kuriame norėtumėte apsilankyti?


13 Komentarai

 1. Tik už nemažus pinigus tokiuose namuose gyvenčiau :/

  P.s. Patiko :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Įdomūs namai! Patiko.
  Patariu sutvarkyti šriftą ir išdėstymą.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Visai neblogas straipsnis. Ai. Kodėl tavo kortelėj parašyta ViCtoria? ;)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Nors straipsnis ir sudomino, tačiau labai jau mėgėjiškai parašytas :/

  AtsakytiPanaikinti
 5. Siurrelistinis namas nėra Salvadoro Dali kūrinys. Tai yra A.Gaudžio darbas ir tas namas yra Geulio parke,Barselonoje.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Keisti ir idomus namai. Bet grazus. Labai patiko tik viena klaida ,,taciau idomiais namai". Turetu buti ,,namais"

  AtsakytiPanaikinti
 7. Patiko namas "Aukštyn kojomis" ir įdomi straipsnio įdėja. Sėkmės toliau rašant.

  AtsakytiPanaikinti
 8. Vietomis netvarkingas išdėstymas. Nors nesidomiu tokiomis temomis, bet patiko. :)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Smagus, įdomus, pritraukiantis straipsnis. Dėkoju! :)

  AtsakytiPanaikinti
 10. Dėkui, visoms :)

  Teen Corner- kodėl tokia kortelė nežinau, kadangi ne aš jas kuriu. :)

  AtsakytiPanaikinti
 11. Straipsnis patiko, bet kaip visada norėjau ilgesnio :)

  AtsakytiPanaikinti
 12. Norisi ilgesnio, bet spaudžiu visas reakcijas! ;D
  P.s. Gyvensiu riedlentininkų name! ;D

  AtsakytiPanaikinti