Linksmieji bigliai

Kiek kartų savęs klausei kas yra laimė? Ir kiek kartų suklysdavai atsakiusi, jog laimė - tai toks dalykas, kai mokykloje paskelbtas karantinas, kišenėje sauja smulkių monetų, o rūbai prikimšti įvairiausių drabužių? Tikra, nesuvaidinta ir veide nepastebimai sukelianti šypsena laimė yra tada, kai ant tavo minkštutės lovos pavargęs nuo slampinėjimo tai šen, tai ten guli ištikimasis biglis, o jei tokio ir neturi... Ką gi, niekada nevėlu paprašyti mamos ir tėčio išankstinės gimtadienio dovanos!

Nepameluosiu pasakydama, jog šie šunys turi nuostabų charakterį! Draugiški, švelnaus būdo, mieli,
žaismingi, prieraišūs bei dėmesingi bigliukai tinka visoms mergaitėms! Tiesa, šios šuniukų savybės nepasireiškia bendraujant su nepažįstamaisiais, o tai išties gerai! Dailusis biglis mėgsta narsiai saugoti bei visais įmanomais būdais ginti savo teritorija, tad jei dažnai namuose lieki viena biglis tau tikrai praverstų, o ir nuobodžiauti nebūtų kada. Dabar pereikime prie šuniuko blogųjų savybių, kurios išties nėra jau tokios ir blogos. Bigliai - triukšmingi šunys, nevengiantys parodyti savo tvirto balso ar kitaip išreikšti nuomonę. Keturkojai valgo daug ir dažnai, tad neretai nutinka taip, jog persivalgo. Elementaru, kad reikėtų skirti šiek tiek dėmesio sureguliuojant augintinio mitybą, retai lepinti skanėstais ir saugoti, jog mažojo draugužio pagalba maistas nedingtų nuo stalo. Šios veislės šunyčius dresuoti itin sunku, mat jie nepasižymi dėmesingumu, tačiau tai nereiškia, jog jie yra kvaili. Priešingai, šie gyvūnai velniškai protingi ir kuo puikiausiai viską suprantą! Šie šunys nereikalauja daug priežiūros. Tereikia atsiminti du svarbiausius dalykus kurių negalima daryti (t.y dažnai maudyti ir peršerti). Daugiausia dėmesio vertėtų skirti akims bei ausims. Biglių kaina svyruoja nuo 150 iki 301 eurų, tačiau atmink, jog tokį šuniuką gali rasti ir prieglaudoje. Pasiimdama benamį gyvunėlį būtent iš ten atliksi didelį žygdarbį ir būsi tikra šaunuolė!

Taip pat norėčiau pridurti, jog prieš prisiimdama atsakomybę auginti gyvą augintinį turi labai gerai apmąstyti ar būsi gera šeimininkė, juk tas mažytis padarėlis taip pat turi plakančią širdelę!

 Su šilčiausiais apkabinimais,

9 Komentarai

 1. Rašau kaip kokia beasmenė būtybė, nes esu per telefoną pasijungusi šį įrašą. Kalbant apie patį straipsnį, tai yra klaidų. Kai kur galininke neužkabintos nosinės, trūksta kablelių. Turinys yra šiaip sau: neįtikinai, neakcentavai, kodėl turėčiau rinktis būtent šios veislės šunį, o ne kokį labradorą ar vokiečių aviganį. Rašant tiesiog turi padaryti taip, kad jau visos svajotų apie šį šunį, nes tik tada įrašas bus pasisekęs. Deja, manęs įtikinti nepavyko. Viešieji straipsniai yra kaip propaganda sovietmečiu - apie ką rašai, tas turi tapti geriausiu iš visų. Plius, tavo žodynas skurdus, neįdomus ir sausas, tavo braižas nesiformuoja, nors parašei jau nemažai įrašų. Kodėl? 98% esu įsitikinusi, jog į kritiką neatsižvelgi ir ją ignoruoji. Žinau, nes pati taip darydavau. Anksčiau tiesiog galėdavau gerklę perkąst tam, kuris drįsta mane mokyt ir neįvertina mano darbo. Tačiau su laiku pradėjau klausyt, ką sako kiti ir pažiūrėkite visi, jau ir už rašinius mokykloje gaunu dešimt ir pliusą. Tad, tikiuosi neverdi iš pykčio man, o kaip tik nori man įrodyt, kad gali geriau. :-)

  P.S. pavydžiu, kad sugalvojai temą. Aš jau ilgai nežinau apie ką rašyt.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Labai trumpas straipsnis. Yra klaidų. Reikia dar dirbt.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Hm.pastebejau klaida- rubai prikimsti drabuziu?(cia izangoje nelogiskai skamba)

  Siaip kai pradejau skaityti isdestyma supratau kad tai tavo darbas,kadangi tema neatskleista ir pan.nesikartosiu,nes viska jau paminejo Dovile.

  Beje,pastebejau,kad rasai gana daug taciau nei vienas tavo pastaruju straipsniu yra nesekmingi ir tiesiog parasyti tik todel kad paskelbti. Dirbk toliau.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Pritariu Jums visoms. Reikėjo jai padirbėti, parašyti daugiau ir ne taip sausai. Per mažai nuotraukų ir pastraipų. O tos nuotraukos tai išvis jaunikliai.. Matosi mėgėjiškumas. Ir dar tie "rūbai prikimšti įvairiausių drabužių" :D
  Na, o patys bigliai man labai gražūs :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Man labai gražus ir paprastas straipsnis, bet kur padirbėti dar yra, bet šiaip puiku, dėkui!

  AtsakytiPanaikinti
 6. "o rūbai prikimšti įvairiausių drabužių?" pataisyk šitą sakinio dalį. Trumpas straipsnis, kaip apie augintinį galėjai išpletoti (pvz.: ką mėgsta, plačiau apie charakteri, kaip drezuoti..)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Man įdomu ar apie šiuos šunis rašai remdamasi savo asmenine patirtimi, ar informacija iš interneto? Nes jeigu pati neturėdama tokio šuns bandai įtikinti kitus, kad tai puikus augintis, kažkaip nelogiškai atrodo. :)
  Yra kur tobulėti, tad nenuleisk rankų ir kitą kartą atsakingiau rinkis temą! :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Labai trumpas... Jau geriau rašyk apie tai, apie ką turi ką pasakyti. Sėkmės.

  AtsakytiPanaikinti