ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Nauja rašytoja

Sveiki! Aš esu naujoji "TD" blog'o rašytoja Gabija. Labai džiaugiuosi galimybe tobulėti rašant šiame bloge. Keletas faktų apie mane:

 • Man 13 metų.
 • Gimiau liepos 4 d. Tai JAV nepriklausomybės diena ir aš džiaugiuosi, kad gimiau per, bent jau amerikiečiams, svarbią dieną.
 • Gimiau ir gyvenu Pajūrio miestelyje, nepertoliausiai nuo Klaipėdos. Kitais metais gyvensiu Šilalėje.
 • Gerai mokinuosi, bet esu žmogus, tad atsiranda sričių, kurių nesuprantu.
 • Dievinu istorija! Manau tai paveldėjau iš mamos, nes ji buvo istorijos mokytoja.
 • Mėgstu fotografuoti, skaityti, aprašyti viską kas gimsta mano galvoje, būti gamtoje.
 • Mielai padedu žmonėms, jiems patariu arba išaiškinu dalyką, kurio nesupranta ( jūs bet kada galite kreiptis į mane patarimo ).
 • Kartais lipdau iš molio. Tai puikus atsipalaidavimo ir emocijų išliejimo būdas.
 • Esu vienturtė. Kartais norisi turėti sesę, kuri visada man padėtų, dalytis daiktais ir patirtimi, bet mano geriausia draugė pilnai kompensuoja tą trūkumą.
 • Kartais mėgstu užsidaryti savo minčių pasaulėlyje ir atsiriboti nuo visko.
 • Jau 3 mėnesius dalyvauju " Postcrossing " projekte ir rekomenduoju visiem pabandyti.
 • 2 metus iš eilės esu klasės seniūnė ir 3 metus - mokinių tarybos narė.
 • Facebook - Gabija Briedytė

Jei dar kas nors domina, klauskit. Turiu vieną klausimą jums: apie ką norėtumėte, kad parašyčiau? Tai man labai svarbu.
DALINTIS:

19 komentarų:

Viktorija J. rašė...

Sveika atvykusi!
*žaibs* mano gimtadienis taip pat liepos 4 d. !:D
O dėl pačio prisistatymo, tai jis ma pasirodė per trumpas.
Lauksiu straipsnių ;)

Naktinė plaštakė rašė...

Nuoširdus ir atviras prisistatymas. Puiku! Nors matosi, kad esi dar labai labai jaunutė, bet smagu, kad bandai rašyti :)
Sėkmės!

^^ Simona ^^ rašė...

Sveika prisijungus prie komandos! Iš tiesų, labai ilgai dvejojau, priimti tave, ar ne, tad tikiuosi, kad nenuvilsi ir straipsniai bus kokybiškį bei įdomūs :) O prisistatymas neblogas, galbūt norėjosi daugiau faktų ir tavo nuotraukos.

BENZO PJŪKLAS rašė...

Pirmojo įspūdžio nepadarei, pasirodei eilinė trylikametė. Rašymo stilius primityvus. Daugiau jokios nuomonės negalėjau susidaryti, laukiu straipsnio.

Anonimiškas rašė...

Nezinau manau, kad sitam puslapiui trylikametes nereikalingos. Kodel? Nes tu dar neturi patirties kuria galetum pasidalinti ar patarti, bet tikiuosi nenuvilsi. Radau keleta rasybos klaidu. Rasau be lietuvisku raidziu kadangi neturiu lietuviskos klaveturos kadangi anglijoje gyvenu :D

Gabija Briedytė rašė...

Ačiū visiems už nuomones! Straipsnį pailginau. Tik gaila, kad nesulaukiau atsakymo į savo klausimą. Nieko, pati turiu daug idėjų ;)

Teen Corner rašė...

Jo.. Labai trumpas prisistatymas ir niekuo kol kas nesužavėjai. Laukiu kito straipsnio.

Ramunytė rašė...

Radau klaidelių, tai parašysiu, kad galėtum ištaisyti :) Ne "geriausė", o geriausia, ne "trūkūmą", o trūkumą. Daugiau lyg ir neradau klaidelių. Be to, norėjosi daugiau sužinoti apie Tave, straipsnis pasirodė kiek trumpokas bei pasigedau nuotraukos. Sėkmės toliau :)

Gabrielė Sokaitė rašė...

Rašei tavo mama buvo, tai jos jau nebėra(tikslinuosi)? Labai jau trumpas prisistatymas, trūko kokios tavo nuotraukos.

Gabija Briedytė rašė...

Ne, ji nebedirba mokytoja. Dabar ji pavaduotoja vaikų globos namuose :)

Anonimiškas rašė...

Ne "pilai", o "pilnai". :)

Aušrinė rašė...

Sveika, sveikinusi prisijungus prie TD komandos! Sėkmės!

Mėnulė Jūrė rašė...

Malonus prisistatymas, sėkmės toliau! Lauksiu straipsnių. ;)

Nežemiškoji Emilija rašė...

Sveika, prisijungus! Norėčiau išgirsti apie aktorius straipsnio. Gali rašyti ir apie savo mėgstamiausią. :)
Sėkmės toliau!

-gabi rašė...

Sveika, bendravarde! Sėkmės tau :)

Lauryna Mlečkaitė rašė...

Na, nors perskaičius komentarus pasirodė, jog straipsnį prailginai, bet man jis visvien pasirodė trumpokas. Turiu omeny, jokio įspūdžio žiauriai didžiulio nepalikai, tiesiog kaip paprastas įdomus žmogutis. Įdomu, ar esi turėjus kokios nors patirties rašyme? Galėtum atsakyti tai man į komentarus, nes iškilo toks klausimas. Nesakau, kad nepatiko išdėstymas, tiesiog įdomu. Ačiū už pastangas ir lauksiu kitų straipsnių! Sėkmės.

Gabija Briedytė rašė...

Taip, turiu. Lietuvių mokytoja labai giria mano rašinius, esu dalyvavusi keliuose konkursuose. Du iš jų buvo pasaulinio mąsto ir man juose visai neblogai sekėsi. Daug mano rašinių buvo pakabinti ant mokyklos stendų. Rašydama šį prisistatymą skubėjau, tad jis nėra toks tobulas kokio norėčiau, bet tikrai stengsiuosi tai ištaisyti savo straipsniais :)

Lauryna Mlečkaitė rašė...

Ačiū už atsakymą!

Anonimiškas rašė...

Straipsnis tikrai pasirode trumpokas ir galejai ideti nuotrauka, vis dar pastebejau keleta klaideliu. Sakei, kad rasei skubedama-bet kam skubeti? O siaip pasirodei gana idomus zmogus. Labai lauksiu tavo straipsniu, ypac, kad tu jau turi patirties rasyme. Tikiuosi, tavo straipsniai nebus rasyti skubant :) Linkiu sekmes!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google