Neišdžiuvęs nagų lakas? Padėsime išdžiūti greičiau!

Kiekviena mergina žino, kad laiko niekad nėra per daug! Tai buvo visados ir dar daugelį metų taip bus tarp merginų pasaulio, tad vaikinams nėra ko purkštauti. Visgi, viena iš situacijų, kai skubėjimas pro duris pateikia labai nemalonias staigmenas. Turbūt kiekviena mergina yra susidūrusi su tuom, kai tau reikia lėkti pro duris, o nagų lakas dar neišdžiuvęs? Vienas žinomiausių būdų yra  sėdėti namuose ir laukti, kol nagų lakas išdžius, bet tai nėra pats mėgstamiausias ir paprasčiausias būdas. Štai penki ir greiti būdai, kaip išdžiovinti nulakuotus nagus .

ALIEJUS ♛
Taip, su paprastu maistiniu aliejumi tu gali išdžiovinti nagus per kelias minutes! Į indelį įpilk tiek aliejaus, kad galėtum panardinti nagą. Vos nusilakavusi nagus, įmerk nagą į indelį su aliejumi, palaikyk kelias minutes. Pastarasis uždės apsauginį sluoksnį, tai padės jums išvengti įspaudimų ir įbrėžimų. Aliejaus likučius galite įtrinti į nagų odeles, tai sustiprins jūsų nagus!  LEDAS 
Šaltyje nagų lakas išdžiūsta daug greičiau. Taigi, į stiklinę įpilkite šalto vandens ir įmeskite kelis ledinius kubelius. Panardinkite pirštus į ledinį vandenį, palaikykite vos kelias minutes ir ištraukite. Rezultatas - išdžiuvęs nagų lakas vos per kelias minutes! Jei itin skubate, greit įkiškite į šaldymo kamerą rankas, jums užteks palaikyti vos minutę ir nagų lakas bus išdžiuvęs. Rankoms bus išties šalta, bet grožis reikalauja aukų, tiesa?


PLAUKŲ DŽIOVINTUVAS ♛

Kai nusilakavusi nagus suki galvą kaip greičiau išdžiovinti nagų laką, pirma mintis šovusi į galvą tai yra plaukų džiovintuvas. Kitos merginos mosuoja rankomis kaip pašėlusios. Bet tai nėra taip efektyvu. Nagų laką džioviname tik su šalto oro srove! Paprasta ir greita. ✔


PURŠKIKLIS

Galima įsigyti nagų lako džiovinimo purškiklį. Tokiu atveju reikia išpurkšti nagus ir per keletą minučių nagų lakas išdžius. Po tokios nagų lako džiovinimo procedūros, reikia gerai nusiplauti rankas. Štai, paprastas ir greitas būdas, bet jis reikalauja investicijų.

PLONI SLUOKSNIAI ♛ 
Vietoj dviejų storų sluoksnių geriau užtepk tris plonus. Taip tik atrodo, kad trys tepami sluoksniai džiūsta ilgiau. Jie greičiau išdžius nei dveji storesnieji sluoksniai. Be to, plonas lako sluoksnis ir laikosi ilgiau.

VIRŠUTINIS LAKAVIMAS


Gali naudoti specialų nagų lako padengimo laką, bet jei nesi taupi asmenybė, tau padės permatomas nagų lakas! Kaip spalvingas nagų lakas kelias minutes pradžius, griebk permatomą, ir perbrauk su juo vienu sluoksniu per nagus. Jis tau padės išdžiovinti nagų laką greičiau!


Vienas iš pateiktų būdų jums padės greičiau išdžiovinti nagų laką, ir vos per kelias minutes būsite pasirengusi išeiti!

9 Komentarai

 1. Labai patiko, ačiū. :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. pradioje parasyta kad bus pateikti TRYS budai kaip dziovinti nagus, o parasei daugiau :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Kažkaip įžangos sakiniai man nelipo tarpusavyje, tad kitą kartą būk atidesnės rašydama įžangą, peržiūrėk ar mintis tęsiasi, nebūna ,,kapoti" sakiniai. Beje, trūko pabaigos, kurioje keliais sakiniais aptartum ką norėjai tuo paskayti, nes iš šio vieno sakinio neina nieko suprasti kam visa tai buvo reikalinga. Ir kaip anonimė pastebėjo, tai įžangoje paminėjai, kad pateiksi tik tris džiovinimo būdus, o pateikiai daugiau. Atidžiai perskaityk straipanį prieš skelbdama. Sėkmės toliau!;)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Kažkaip įžangos sakiniai man nelipo tarpusavyje, tad kitą kartą būk atidesnės rašydama įžangą, peržiūrėk ar mintis tęsiasi, nebūna ,,kapoti" sakiniai. Beje, trūko pabaigos, kurioje keliais sakiniais aptartum ką norėjai tuo paskayti, nes iš šio vieno sakinio neina nieko suprasti kam visa tai buvo reikalinga. Ir kaip anonimė pastebėjo, tai įžangoje paminėjai, kad pateiksi tik tris džiovinimo būdus, o pateikiai daugiau. Atidžiai perskaityk straipanį prieš skelbdama. Sėkmės toliau!;)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Gana geras straipsnis, tačiau nepatiko tie visi "emoji" ženklai. Na, manau supranti apie ką aš. ;D
  Sėkmės.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Ženkliukų šalia kiekvienos tezės tikrai nereikėjo, nes atrodo vaikiškai. Apie įžangą turbūt nė nekalbėsiu, nes jau patys pirmieji sakiniai nėra taisyklingi.
  Žodžiu, gal tema ir gera, bet bent jau aš manau, kad tokių patarimų pilnas internetas. Norėjosi kažko originalesnio ir įdomesnio. Čia net nesimato įdėto darbo.
  Bet yra kaip yra ir linkiu tobulėt! :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. kita kart šiek tiek daugiau padirbėk, o toliau nebelikartosiu, nes tiek Naktinė plaštakė tiek Viktorija jau išsakė mano nuomonę. sėkmės ir toliau :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Kaip ir viską pasakė jau merginos. Tai aš tik linkiu tobulėt ir tobulėt :)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Pritariu visoms merginoms. Sekmingo tobulejimo! :)

  AtsakytiPanaikinti