Pasaulį sudrebinęs konkursas bei milijonas dolerių dovanų


Kol "Model Turned Superstar" žengė pirmuosius žingsnius, pasaulis nedaug apie tai žinojo. Viena iš priežasčių - viskas vyko internetinėje erdvėje, o mūsų šalies tai nepasiekė taip greitai, kaip, galbūt, tikėtasi. Tačiau tiek pats kūrėjas, Andy Khawaja, tiek Grėtė Raudytė ar Asta Valentaitė, ne kartą davė interviu, paaiškindami visą situaciją. Projekto esmė - dalyvauti įvairiose užduotyse, kartu gyventi bei nugalėti 121 merginą iš įvairių pasaulio kampelių. Galime didžiuotis tuo, jog mūsų šalį atstovauti išvyko net dvylika lietuvaičių, tačiau tik vienai iš jų laimė nusišypsojo labiausiai. Mergina nurungė daugiau nei šimtą modelių, pelnė visas simpatijas, laimėjo milijoną dolerių bei galimybę nusifilmuoti trijuose Holivudo filmuose. Taip, Grėtei Raudytei iš tiesų pasisekė.


Pasak vieno profesionaliausių Lietuvos fotografų, Gedimino Žilinsko, viskas prasidėjo nuo to, jog pamatęs Andy Khawaja rengiamą projektą, užpildė anketą bei išsiuntė Grėtės Raudytės nuotraukas, manydamas, kad tam ji turėtų puikiai tikti. Jis neklydo - po kiek laiko sulaukė žinios, jog Bora Bora sala laukia gražuolės lietuvaitės. Pastaroji turėjo vos dieną apsispręsti - vykti arba atsisakyti nuostabios galimybės. Pasirinkdama ji nesuklydo - dabar modelis džiaugiasi sėkme, populiarumu bei netikėtai aplankiusia šlove. Tačiau po projekto ji šiek tiek atskleidė užkulisius. Grėtė pasakojo, jog tarp merginų nuolat vyravo įtampa, konkurencija, o tai, kad jos buvo nuolat stebimos filmavimo kamerų, santykių nelengvino. Mergina neslėpė, jog teko ne kartą naktimis verkti bei svajoti sugrįžti namo. Bet ji laikėsi, viešumoje nuolat šypsojosi, nesidėjo dirbtinės kaukės, su visais buvo draugiška ir tai jai atnešė pasisekimą. Grėtė teigė, jog viena sunkiausių užduočių buvo nerti į vandenį kartu su rykliais, tačiau matydama, kad tai daro visos, ji negalėjo imti ir atsisakyti. Ši prisipažįsta, kad projektas padėjo atsikratyti vandens bei nardymo baimės. Patekus į kitą etapą, Grėtei teko persikelti į Los Andželą, kur toliau tęsėsi darbai, filmavimai bei buvo vykdomos užduotys. 

Į konkursą vyko ir Asta Valentaitė. Tiesa, ne kaip dalyvė, o kaip komisijos narė. Andy Khawaja gražuolę pakvietė prisidėti, norėdamas įkvėpti dalyvaujančioms merginoms elegancijos liepsnelės, kurią nešioja Asta. Kartu su ja komisijos kėdėse sėdėjo "Victoria's Secret" modelis Alessandra Ambrosio bei supermodelis Irina Shayk. Patirties kupinos moterys merginas ne tik vertino, bet ir davė daugybę patarimų, kaip elgtis įvairiose situacijose, mokė vaikščioti podiumu bei pozuoti prieš fotoaparato objektyvą. Tiek Asta, tiek Grėtė buvo vieningos vienu klausimu - Alessandra Ambrosio joms pasirodė šiek tiek pasipūtusi, arogantiška bei užrietusi nosytę, o štai Irina Shayk dvelkė nuoširdumu, paprastumu, o vaikščiodavo apsirengusi savo pačios drabužiais. 

Balsavimas internetu baigėsi vos prieš mėnesį, o laimėtoja teigia, jog vis dar negali patikėti ją aplankiusia laime. Paskutinėmis balsavimo minutėmis, ji skatino žmonės atiduoti balus už ją, o paskelbus rezultatus, Grėtė jautėsi lyg sapne. Pasak merginos, pergalė jai padėjo geriau pažinti save, atrasti daugiau gerųjų ir blogųjų savybių bei atsirinkti, kas yra tikrieji draugai. Tiesa, dėl vykimo į Bora Bora, o vėliau, į Los Andželą, modelis sustabdė mokymąsi dvyliktoje klasėje, mat netrukus ji vyks į Holivudą filmuotis pirmajame filme.

Puikius rezultatus "Model Turned Superstar" pademonstravo ir modelis Laura Pupalaigienė, kuri surinko daugiau nei 15 tūkstančių žiūrovų balsų. Mergina atskleidė, jog name jausdavosi įtampą, būdavo dramų, tačiau atvirų konfliktų ar peštynių tikrai nekildavo. Ji taip pat papasakojo, jog viena favoričių būdavo laikoma ta, kuri surinkdavo daugiau nei 9 tūkstančius balsų. Vykdant užduotis, jas nuolat stebėdavo komisijos narės, kurios vėliau jas įvertindavo, išskirdavo geriausiai pasirodžiusių trejetuką bei skirdavo papildomų taškų. 

"Model Turned Superstar" - konkursas, kuris pritraukė daugybę merginų iš viso pasaulio. Tačiau, prieš tai mažai kam žinota Grėtė Raudytė, sugebėjo įveikti vyresnius bei profesionalesnius modelius, laimėti milijoną dolerių bei Los Andželą palikti su švytinčiomis akimis bei didžiule šypsena veide. Mes parodėme pasauliui, kad nors ir esame maža valstybė, užauginame tikras gražuoles, kurios geba laimėti net prieš tas, kurioms nuo pat pradžių buvo klijuota favoričių etiketė.

 

11 Komentarai

 1. Geras! Tikiuosi straipsnis iš niekur nenukopijuotas, nes parašytas super gerai (o dauguma rašytojų iš TD taip net nerašo, kaip parašei tu, Ema.) ^^
  Įdomu kokiuose filmuose ji galės vaidinti? :D

  AtsakytiPanaikinti
 2. Gražus ir įdomus straipsnis, pati Grėtė be galo graži mergina, džiaugiuosi jos sėkmė, nors man asmeniškai tas projektas atrodo labai jau įtartinas. Ant savo fb puslapio teturi 500 like, o patys amerikiečiai apie jį beveik nieko nežino. Kartais kai pasiklausai, išties nelabai norisi tikėt, kad ten viskas švariai suroganizuota, o pati Grėtė sąžiningai laimėjo. Bet jei taip tikrai yra, tai tikrai džiaugiuosi, kad lietuvaites šioje srityje lydi sėkmė :) Gal kada ir man taip pasiseks, hihi :D

  AtsakytiPanaikinti
 3. Puiku! Tavo darbai man jau patinka, ir dėkui tau už tavo pastangas, įdomią temą ir gražų straipsnį. Grėtė labai graži. Man.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Pasirinkta įdomi tema ir iki galo išpildyta. :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Jeigu atvirai - pirmą kartą skaitau apie šį konkursą. Kažkaip keista, jog niekur facebook'e nemačiau jo reklamos ar kažko panašaus. Tikriausiai, tai mano pačios kaltė, nes nelabai ir domiuosi tokiais dalykais.
  Straipsnis tikrai puikus. Viskas nuo pradžios iki pabaigos parašyta puikiai. Taip ir toliau! :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Elija, viską rašiau iš savo galvos, nors, žinoma, informacijos ieškojau daug. O apie filmus nieko girdėti neteko, bet kažkas buvo užsiminę, jog jie bus vieni iš populiaresnių. :D

  Simona, tokių gandų ir man teko girdėti. Bet Andy man pasirodė visai šaunus žmogus, tai visai nesinori tikėti, o ir pati Grėtė tikrai graži mergina, kuri buvo verta pergalės. Nors, ką čia žinosi... :D

  Naktine plaštake, minėjau pradžioje, jog iki Lietuvos ši informacija iki galo taip ir neatėjo. Nenuostabu, kad tuo nesidomintys žmonės, taip nieko ir nesužinojo. O aš Grėtę FB turiu drauguose jau iš seniau, tai, kai tik pamačiau, jog kažkas vyksta, ėmiau domėtis. :D

  Ačiū visoms už gražius žodžius, labai malonu, jog sudominau! :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Vau, įdomu, neteko girdėt apie tokį konkursą. Dėkui, kad praplėtei akiratį, labai norėsiu pažiūrėti filmuotą medžiagą :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Bet kaip supratau, jos nėra, ar ne? :/ Galėjo padaryti šou - būtų buvę ŽIAURIAI įdomu! Na ką gi, teks pasidomėti internete.

  AtsakytiPanaikinti
 9. Man tik pradžios trūko. O šiaip geras straipsnis. Matosi pastangų dėjai :)

  AtsakytiPanaikinti
 10. Aušrine, yra šiek tiek filmuotos medžiagos, keliu tik iš Bora Bora ir Los Andželo, kur buvo Grėtė. :)

  http://www.modelturnedsuperstar.com/model-turned-superstar-los-angeles/

  http://www.modelturnedsuperstar.com/bora-bora-episode-five/

  Teen Corner, dėkui už pastebėjimą bei malonu, kad patiko. :)

  AtsakytiPanaikinti