Valentino dienos burtai

Vieni šią romantišką dieną pasitinka klijuodami lipnias širdeles draugams, antri - dovanodami pačius gražiausius žodžius ir šypsenas, o treti, bene mirštantys iš nuobudulio, atlieka  tikrąją meilę galinčius prišaukti burtus. Žinoma tik tuo atveju, jei tikrai tikėsi tuo ką darai.

Uždegusi susirastą žvakę drąsiai ir be jokių abejonių tark tau žinomų berniukų vardus. Jei liepsna ims keistis, tai reiškia, jog gražuolis kurio vardą kątik paminėjai yra tave įsižiūrėjas!

Jei perpjovusi obuolį perpus suskaičiusi jame esančias sėklas, taps aišku kiek vaikų turėsi ateity. 

Iš A4 formato lapo iškirpk dvylika tokio pat dydžio lapelių. Ant kiekvieno lapelio parašyk po vieną vaikino vardą ir stipriai sugniaužk delne, kad vardo nebesimatytų. Baigusi didyjį darbą visus popieriukus sudėk po pagalve, o prieš užmiegant pagalvok apie kiekvieną iš jų. Atsikėlusi ryte ištrauk lapelį kuris ir parodys kokia linkme tau eiti ir kurį gi berniuką rinktis!

Šis burtas puikiai tiks panelėms mėgstančioms piešti! Stalčiuje susiradusi baltą piešimo lapą nupiešk savo svajonių jaunuolį. Svarbu, jog piešdama portretą visą laik galvotum apie tai, koks jis turėtu būti. Koks charakteris, kokie pomėgiai ir panašiai.

Jei susipykai su geriausia drauge, ir jokios kalbos ar nuoširdžiausi atsiprašinėjimai nepadeda, įdėmiai
skaityk, nes šio burto tau prireiks norint susigrąžinti šiltus sąntykius! Ant žalio lapo uždėk žalią žvakę kurioje degindama žalią siūlą kartosi draugės vardą. Tris paras žvakę slėpk prie savo lovos ir kiekvieną vakarą prieš nugrimzdant į sapnų karalystę kartok šiuos žodžius: draugystė grįš, mes būsim draugai, amžini draugai.

Įtari, jog berniūkštis iš gretimo kiemo tau simpatizuoja, tačiau taip ir nesuvoki, tiesa tai ar tik dar vienas tavo lakios vaizduotės vaisius? Iš seno juodraščio išsiplėčusi dvilapį stipriai užmerk akis ir penkiasdešimt kartų užrašyk įtariamojo vardą. Jei žodžiai parašyti gražiai ir vardai nesikerta, kągi, vaikinas tikrai tau jaučia šį tą stipriau nei paprastą draugystę!

Tiesiog griūk į savo minkštąją lovą, pasiimk didelį paką mėgstamų tračkučių, kolos butelį, gerą nuotaiką ir pirmyn žiūrėti romantinių filmų! Jei galovje šiuo metu švilpauja vėjai ir  negali prisiminti nei vieno tikrai verto dėmesio filmo į pagalbą gali pasitelkti iš tolo šiluma spinduliuojantį Ievos straipsnį kurį rasi paspaudusi ant raidžių. O dabar belieka mėgautis jaukia atmosfera ir laukti kol meilė pati pasibels į tavo širdelę kai tam bus tinkamas metas!10 Komentarai

 1. Tie burtai yra tokie absurdiški, kad net mano šešiametės sesutės nepavyktų įtikinti tuo užsiimti, nes ji daro rimtesnius reikalus. ir tai, kad čia tik išsigalvojimai, rodo pats rašymas "tari, jog berniūkštis iš gretimo kiemo tau simpatizuoja" - berniūkščiais jau savo simpatijų nebevadiname ir gretimuose kiemuose jie nebegyvena, čia labiau amerikietiškų filmų ir literatūros simbolika. :-D Na, bet jeigu tikrai yra tikinčių tokiais dalykais tai linkiu, kad būtumėt geros būrėjos.

  Patiko idėja su mažytėmis širdelėmis prie kiekvieno "burto", tačiau paveikslėliai yra labiau "feisbukinių puslapių lygio" ir jie visai nepatrauklūs, o ypač tas paskutinis.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Nesu kritikė ir turbūt man viskas geras. Visi geri straipsniai.. :D Man šis straipsnis patiko. Kelius burtus pabandysiu padaryt. (Bent jau tikiuosi, kad padarysiu, nes būsiu išvykus) Šaunuolė!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Norėjosi kažko šiuolaikiškesnio :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. O man kaip tik paskutinė nuotrkytė labai patiko. :) Nesu linkusi tikėti tokiais burtais, tačiau tam, kad valentino diena būtų kupina optimizmo išbandysiu vieną kitą burtą :D Visos reakcijos paspaustos

  AtsakytiPanaikinti
 5. Galbūt manęs "neužkabino", nes netikiu burtais. bet merginos kurios tikite būtinai išbandykite. :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Visai smagi Valentino dienos veikla. :D Ačiū, galbūt ir išmėginsiu :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Šeip nelanbai tikiu tokiais dalykais, bet papandyti norėčiau. :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Netikiu tokiais dalykais, o ir Valentino dienos nelaikau svarbia švente (ar kažkas panašaus).
  O straipsnis visai patrauklus, neskaitant tų paskutinių paveikslėlių (kažkodėl man - jie nesižiūri).
  Ačiū :)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Man šis tavo straipsnis labai patiko,Viktorija. Man atrodė labai patraukliai straipsnis, ir paskutiniai paveikslėliai buvo labai gražūs. Dėkui.

  AtsakytiPanaikinti
 10. Pirmame ir ketvirtame punkte radau po didele klaida- ''isiziurejas''-vietoj a turi buti e(nosine), o ''didyji''-vietoj y turi buti i nosine! Straipsnis buvo neblogas, bet ne man tokie dalykai, taciau megejoms sis straipsnis turejo patikti :)

  AtsakytiPanaikinti