Valentino dienos šventimas kitaip

Šalin pabodūsias lipnias širdeles, tuziną rožių ir romantinius filmus. Šių metų vasario keturioliktąją turi prisiminti dar ilgai, tad štai keturi originalūs patarimai Valentino dienos vakarui.

Kiekvienais metais su vaikinu eini į prašmatnią kavinukę savajo miesto didžiąjąme prekybos centre? Šį kart jaukų pasisėdėjimą su kava rankose bei įvairiais gardėsiais organizuok namuose. Tik pamanyk, jokių aplink besigraibančių porelių, nuotaikinga, jums abiems patinkanti muzika, puodelis pripildytas karšto gėrimo bei ką tik iš orkaitės ištrauktas pyragas, o kur dar smagią nuotaiką garantuojantys stalo žaidimai!

Pašte pirktą iki galvos skausmo nusibodusią atvirutę su nuvalkiotu tekstu pakeisk ant visų įmanomų vietų priklijuotais lipniais, spalvotais lapeliais ant kurių žinoma būtų parašyti gražūs, stipriosios lyties atstovo savimeilę pakeliantys žodžiai! Norėdama vaikinui padaryti dar didesnį įspūdį gali pripiešti mielų, romantikos prieskoniais pagardintų piešinukų, arba tiesiog kažkur kamputyje palikti bučinio žymę. Paprasta, tačiau velniškai žavu, tad pirmyn ieškoti klasikinio raudono lūpdažio!


O tau atvirai kabant ar patiktų kiekvienais metais gauti vis tą pačią dovaną? Ne. Tai kodėl jam, po velnių, turėtų patikti?! Net negalvok pirkti šokoladinių saldainių. Rimtai. Tai pernelyg nuspėjama ir neoriginalu, tad pasitelk į pagalbą tą organą esantį tavo galvoje ir sugalvok kažką naujo. Pavyzdžiui... Medus. Juk visi mėgstą mėtų arbatą paskanintą medumi. Išskyrus tuos, kurie yra alergiški šiam bičių teikiamam produktui, žinoma. Jei tavasis princas būtent vienas iš tų nelaimingųjų, ką gi, manau jis nesupyktų dovanų maišelyje radęs šimto priežasčių dėl kurių jį myli knygelę.

Lėtas, romantiškas pasivaikščiojimas parko takeliais - tikra nuobodybė, tad kodėl gi vietoj slampinėjimų po šią beveik kiekvieną dieną aplankomą vietą nepatyrūs tikrų nuotykių?! Eikite su berniuku į kiną, karaoke vakarą, ledo areną, vandens parką ar kitokią pramogų zoną. Galų gale pristigę veiklos ropškitės ant namo stogo mėgaukitės žvaigždėtų dangumi bei vienas kito draugija! Gera nuotaika garantuota trims dienoms į priekį!


Tad kurk, galvok, stebink aplinkinius savo šauniomis idėjomis, naudokis iš kitų gaunamais patarimais ir neleisk sau patapti beverte, nieko neišmanančia persona!


8 Komentarai

 1. Viktorija, kadangi nesu Pesimistė ir nemurmu, kad "o jezau, tos valentino dienos.. užknisa" tai man šis straipsnis P A T I K O!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Straipsnis iš esmės geras, bet yra klaidų :/

  AtsakytiPanaikinti
 3. Parašykit apie "miego paralyžių" (čia labiau į Dovilę kreipiuos.)
  O šiaip tie kurie myli valentino dienos būna kas dieną. ;-))

  AtsakytiPanaikinti
 4. Pavadinimas "Valentino dienos šventimas kitaip" nepateisino lūkesčių. Galvojau išvysti tikrai kažką kitokio ir taip nustebint savo berniuką, bet deja. Organizavimas namuose netinka dėl to, kad namuose ir taip susitinkame kiekvieną dieną, geriam kavą, žiūrim filmus, žaidžiam žaidimus ir ne tik stalo. Kaip tik, norint pabrėžti tą ypatingą Valentino dienos nuotaiką, reikia pakeisti aplinką, kažkur išeiti, kažką pamatyti, galbūt koncertas ar net tas pats kinas, tik svarbu nesėdėti namuose! Lipnieji lapeliai tikrai gera idėja, tik nežinau, kaip jam nematant patekt į jo namus. Hm. :-D Medus tai absoliučiai nevykęs pasiūlymas, nes nenori, manau, nei viena, pasirodyt kaip rūpestinga močiutė. Na, nebent vaikinas eina dėl jo iš proto. Kuo abejoju. O paskutinis patarimas pats geriausias iš visų 4. Ir yra rašybos ,skyrybos klaidelių bei pradžioje ten kažkas su šriftu nutiko, kadangi vienas sakinys skiriasi nuo kitų. Bei kažkuo neskani pabaiga. Ta prasme per daug rimta ir ne visai apibendrina tai, ką sakei dėstyme. :-)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Pritarsiu Dovilei. Norėjosi įdomesnių idėjų, o tas medus irgi kažkaip nei šiaip nei taip žiūrisi.
  Iš esmės, straipsnis gana naudingas ir vykęs.
  Ačiū! :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Idėjos galėjo būti originalesnės, bet iš esmės viskas gerai :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Idėjų daug, bet tai visą jau skaičiau. Bet straipsnyje pastangos matosi, todėl spaudžiu ačiū mygtuką.

  AtsakytiPanaikinti
 8. Labai bjauri pabaiga. Įdėjos nuvalkiotos, neįdomios ir tikrai ne "kitaip". Tikėjausi kažko wow, ko dar nebuvau mačiusi, bet nuvylei.

  AtsakytiPanaikinti