Apgauk protą ir pagerink savo gyvenimą. 1 dalis

Skamba kaip svajonė, ar ne? Bet tai visai nesunkiai įgyvendinama! Tereikia truputį pasistenkti ir netingėti! Štai keliatas nesudėtingų žingsnelių :

1 žingisnis
Vietoj skūndimosi ir kitų kaltinimo, stenkis bandyti visur įžvelgti gerą
Pirmi du vaikinukai tikrai atima daug energijos, o gerų emocijų nesuteike, tai kam taip elgtis? Visiškai nepraktiškas laiko leidimas. 
Nusistačius galvoje galima priversti ją visur ieškoti ir pamatyti tai ką tu nori. Tau patinka kokia nors apyrankė? Ar nepastebėjai, kad ji niekada niekur nepraslysta tau pro akis? Jau pajutai kaip tavo veidą nušvietė šypsena, supratus, kad aš teisi? Taip galima nusistatyti, kad tavo protas visur pamatytu geras galimybes ir dalykus steikenčius laimę, priverčiančius nusišypsoti ir praskaidrinančius dieną.

2 žingsnis
Tikėk
Tuo ką darai, ko nori. Savimi ir savo sėkme. Tikėk, tikėk, tikėk. Tai pats pagrindas. Jei netikėsi, tai nieko ir nebus - paprasta kaip du kart du. Tikėjimas ir noras turi būti pagrindiniai tavo varomieji varikliai. Taip pat niekada neturi pamiršti kokia tu esi nuostabi. Tai irgi labai svarbu.


 


3 žingsnis
Nesistenk įtikti kitiems
Dėl Dievo meilės, tai tavo gyvenimas! Tai nereiškia, kad neturi tvarkytis kambario ar padėti namų ruošoje. Tai būtina ( nors žinoma ne visada malonu ). Tačiau tu neprivalai pildyti kitų svajonių. Tavo mama visada svajojo būti balerina, bet negalėjo ir dabar verčia tave mokytis baleto, kai tu tuo tarpu esi didelė feministė ir nė į sijoną pažiūrėti nenori? Parodyk mamai, kad to nenori. Tėtis sako, kad teisėjai daug uždirba ir tau reikėtų apie tai pagalvoti, nes dabar sunkūs laikai? Jei nepatinka, jei jauti aistrą visai kitoms profesijos, tai tu ir neprivalai tuo užsiimti. Ir žinoma neužmirškim savo draugų. Ypač blogiukų, taisyklių laužytojų, bebaimių ir norinčių viską išbandyti. Jei jau jie siūlo ką nors padaryti ar išbandyti tai toli gražu nereiškia, kad turi tai daryti. Tuo labiau, jei tai gali atsiliepti tavo sveikatai.

4 žingsnis
Nebijok prašyti pagalbos
Kas čia gėdingo? Tai kaip tik tau geriau. Gal pirmą kartą bus sunku, gal taip ir visą gyvenimą bus sunku, bet tai vienas patikimiausių būdų kažką išspręsti, išmokti, suprasti, patirti ir padaryti. Tereikia trupučio ryžto.

5 žingsnis
Atidžiai rinkis draugus
Kam tau tokie draugai, kurie tik tempia tave žemyn, žemina, vadovauja, pabęga, niekada nepadeda ir išveda iš kelio? Atsikratyk gyvųjų savo stabdžių ir kilk aukštyn! Gal skamba žiauriai, kaip taip galima, bet tai geriausias būdas. Gali tiesiog stipriai sumažinti bendravimą su jais, bet gal ryšiesi, net pakeisti mokyklą. 
Kaip tokius draugus atpažinti? Juk tavo draugai tau atrodo patys šauniausi! Ar atsimeni patarlę "su kuo sutapsi, toks ir pats tapsi"? Dabar pagalvok apie visus tavo kada nors turėtus draugus. Ar matai kaip kartu su jais ir pats keiteisi? Matai, kokią įtaką jie tau daro? Dabar ant popieriaus lapelio surašyk penkių savo draugų vidurkius ir juos sudėk. Gautą atsakymą padalyk iš penkių ir palygink su savo. Na, ar sutapo? O gal tavo arba jų vidurkis mažesnis? Tai gal kažkas iš jūsų per mažai įdeda pastangų į jūsų draugystę? Žvilgtelėk į savo senesnį vidurkį, geriausiai ankstesnį nei susipažinai su savo bičiuliais. Ar jis aukštesnis? O gal kaip tik, žemesnis? Iš to ir daryk išvadas. Žinoma, yra daug kitų kriterijų pvz.: ar jie skatina tave siekti savo svajonių, bet kol kas tau labai svarbu turi būti ir mokslai, bet žinoma, tai tik tavo pasirinkimas.

6 žingsnis
Niekada nesakyk "aš nenoriu..."
Labai nuodingi žodžiai. Kartais būna lengviau atsirinkti ko nenori, negu ko nori, bet ar nepastebėjai, kad dažnai sulauki to, ko sakei, kad nenori? Taip yra dėl to , kad sutelki savo mintis į tuos dalykus ir protas to ieško ir dažniausiai tai suranda. Taip tu nekenti, ne savo noru, bet esi pati kalta, nes klaidingai mąstei. Kur kas geriau yra galvoti apie tai kas gero tau nutiks, ką tu pasieksi. 

7 žingsnis
Nebijok
Nebijok veikti, nebijok nesėkmės, nebijok rizikuoti, nebijok kam nors neįtikti. Padaryk tai ir baimė dings, o tu laimėsi. Tai nereiškia, kad visada iškarto pasieksi ko nori, ką gali, bet tai kad tu laimėsi save. Save geresni negu buvai vakar, nes tu kažką patyriai, kažko išmokai, galiausiai tu įveikiai savo baimę. O tai geriau, nei nieko, tiesa? Daug geriau.

      Štai ir visa pirmoji dalis. Tikiuosi 
  mano pasiūlymai jums padėjo. Kitą kartą patarsiu kaip pasiekti savo tikslus.

 

9 Komentarai

 1. Man įdomu, ar prieš skelbdama įrašą perskaitei jį dar kartą ir patikrinai klaidas? Mano nuomone, Tu to nepadarei. O ir šiame įraše aptikau tikrai nemažai klaidų. Nenoriu peikti ar kažką blogo pasakyti, bet geriau ištaisyk klaidas, manau, jog tada tikrai bus geriau. Ką gi, tikriausiai viską parašiau, ką norėjau. Taigi, linkiu tik sėkmės rašant kitus įrašus.. :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Neparašei nieko naujo, tad straipsnis buvo visiškai nenaudingas.
  Tai pat puikiai matosi, kad prieš skelbdama patingėjai perskaityti. O kur dar krūva elementariausių kkaidų, kurių išvengti moko dar pradinėje mokykloje.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Buvo nemažai minties šuolių, ir, kaip minėjo ankstesnės komentatorės, klaidų pridarei tiesiog darželinukų lygio. Patarlią? Tu ką, rimtai? Dieve mano, siūlyčiau prisiminti patarlę "Devynis kartus pamatuok, dešimtą kirpk". Aišku, buvo ir skyrybos klaidų, pavyzdžiui, "žinoma" tame sakinyje, kur tu jį pavartojai, išskiriamas iš abiejų pusių kableliais (nesu lietuvių kalbos profesorė, bet šitą net aš žinau). O pats straipsnis... Idėjų pritrūko? Šia tema straipsnių galybė, tik imk ir skaityk.
  Nepyk labai už kritiką, o pabaigai palinkėsiu daugiau originalumo, kantrybės ir atidumo.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Nemanau, jog visos skaitytojos kurios čia reiškia nuomonę, kad straipsnis visiškai nenaudingas - viską puikiai žinot? Abejoju. Kodėl jūs pasakot už visas? Jeigu jums pasirodė nenaudingas nereiškia, kad visoms jis toks pasirodė. Pavyzdžiui man patiko. Tik taip, gal šiek tiek paskubėjai paskelbti ir neperžiūrėjo klaidų, bet už tai nebūtina rašytoją sulyginti su žemėmis.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Skirmante - straipsnis naudingas. Visoms. Bėda ta, kad visas turinys matytas jau dešimtis kartų. Manau, kad jeigu jau rašai ir nori sudominti skaitytojus, reikia pasitelkti šiek tiek fantazijos ir pagalvoti, kas galėtų būti įdomu.
  Gabija, tobulumui ribų nėra. Niekas negimė visko mokėdamas, todėl ir gyvename, kad mokytumėmės. Manau, kad ateityje sulauksime dar geresnių tavo straipsnių. Šį kartą, deja, truputį nepasisekė, bet tau nederėtų dėl to sukti galvos. Kaip išėjo - taip. Kitą kartą bus geriau. :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Ojojoj, kiek klaidų :o

  AtsakytiPanaikinti
 7. O man buvo visai įdomu skaityti, nors ir tiesa, dauguma dalykų jau daug kartų girdėti. sėkmės toliau rašant straipsnius :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Mielosios, šiaip tai jau aš tikrai nesivarginu pilti purvo ant čia rašančių mergaičių, bet pažvelgus į šį straipsnį.. taip, tau reikia gero spyrio.
  *pasistenkti?
  *keliatas?
  *skūndimosi?
  *žingisnis?
  *nesuteike?
  *pamatytu?
  *steikenčius?

  žodžiu. Jeigu paskelbi tokį straipsnį, ko gero neturėtum čia būti. Patikėk, rašymas irgi yra atsakomybė. Ir jei jau skundžiatės, jog lėlėmis žaisti esat per didelės, šio tinklaraščio paversti žaidimų aikštele nederėtų. ;)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Tikrai yra klaidelių, bet straipsnis patiko :)

  AtsakytiPanaikinti