Kvailiausi nusikaltėliai ir nusikaltimai

Kasdien, tūkstančiai policininkų visame pasaulyje dirba savo darbą - apsaugo mus nuo nusikaltimų ir juos tiria. Kai kurie, iš jų yra paprasti ir greitai išaiškinami, kiti yra kieti riešutėliai ir tampa amžiaus nusikaltimais, kurių niekas taip ir neištirs. Rečiau pasitaiko treti, iš kurių juokiasi kiekvienas. Juos nulemia viena mažytė klaida ir tobulai suplanuotas nusikaltimas, virsta pajuokos objektu. Aš tai pat, Jums pasiūlysiu pasijuokti iš to, kas praskaidrina policininkų darbą - kvailų nusikaltimų ir bukų nusikaltėlių.

Jungtinės Amerikos Valstijos
Pensilvanijoje,  vienas nusikaltėlis nusprendė pasisvečiuoti namuose, kuriuose nieko nebuvo. Ir išeidamas
pasiėmė du žiedus su deimantais. Gal, viskas taip ir būtų baigiasi, jei ne jaunuolio priklausomybė nuo socialinių tinklų. Išeidamas jis sumanė pasitikrinti ''Facebook'' ir pamiršo atsijungti. Pasinaudodama jo anketa policija greitai surado nusikaltėlį. Ir dabar leisdamas dienas už grotų, jis turės pakankamai laiko apmąstyti ar jam tikrai reikia, turėti ''Facebook''

Vienas bankas išvengė apiplėšimo, užsidarydamas pietauti. Vagis atvyko prie banko 11h. 40min. ir gal neturėdamas pakankamai drąsos, gal norėdamas, kad mažiau žmonių būtų banke, 20 minučių pralaukė tinkamo momento sėdėdamas automobilyje. Ir kai laikrodis rodė minutę po dvylikos, jis įsidrąsino ir užsidėjęs kaukę patraukė prie įėjimo, bet nepastebėjo ant durų kabančios lentelės su užrašu, kad bankas nedirba. Jis pabandė įeiti ir jį pamatė darbuotojai. Kadangi vagis buvo užsimaukšlinęs kaukę, mūvėjo pirštines ir turėjo ginklą, darbuotojai pranešė policijai jo automobilio numerį. Nusikaltėlis gavo puikią pamoką ir dabar visada pažiūrės įstaigos darbo laiką.

Viena šeima grįžo namo ir vyras žmonai papasakojo jam šiandien nutikusią istoriją. Papasakojus istoriją, iš antrojo aukšto pasigirdo vos sulaikomas juokas. Ten nuo netikėtai grįžusių šeimininkų buvo pasislėpęs vagišius. Galime, tik spėlioti kokią istoriją nugirdo nusikaltėlis.

Kolumbija
Svarbiausia užduotis planuojant nusikaltimą, pasirinkti tinkamą auką. Vienas vagišius, besirinkdamas taikinį, tikrai prašovė. Besinešdamas pilną maišą pagrobtų vertingų daiktų, jis suprato, kad namuose yra ne vienas ir puolė bėgti. Juk nieko kito nelieka, kai nusprendi apšvarinti Šiaurės ir Pietų Amerikos karatė čempioną. Plėšikui nespėjus, net pašaukti pagalbos jis buvo gerai pamokytas, nes namie buvo ne tik čempionas, bet ir jo draugai užsiimantys šia sporto šaka.

Kanada
Turbūt, vagis turėtų labai nusivilti, kai ką nors apšvarinęs išsineštų nedidelę sumą. Kad taip nenutiktų ir nerizikuotų įkliūti policijai dėl kelių dolerių vienas nusikaltėlis paskambino į parduotuvę kurią ketino apiplėšti. Ir paklausė, kiek kasoje yra šlamančių. Maisto prekių parduotuvės kasininkas pasirodė ne toks kvailas ir apie skambutį pranešė policijai. Suėmus nusikaltėlį, paaiškėjo, kad tai ne pirmas kartas, kai jis skambindavo į parduotuves. Ir pasiteiravęs kiek kasoje yra pinigų, juos liepdavo paruošti.

Kinija
Ne kartą kalėjime apsilankęs nusikaltėlis, vėl nusprendė imtis senų darbelių. Jis išsilaužė į vienos moters namus ir pareikalavo atiduoti pinigus. Bet moteris pasirodė daug gudresnė, negu tikėjosi plėšikas. Jai pavyko įtikinti nusikaltėlį, kad  jis atrodo labai pavargęs. Tad ji pasiūlė jam nusnūsti, o paskui gaus pinigus. Kai vagis užmigo moteris jį surišo ir iškvietė policiją. Dabar vyriškis galės snausti už grotų.

Keliaudama traukiniu mergina pastebėjo, kad dingo jos rankinė. Ji padėjo siuntinėti žinutes į savo telefoną, siūlydama vagiui ateiti į aklą pasimatymą. Jis galų gale sutiko. Tik stotyje jo laukė ne mergina, o pareigūnai.

Viena moteris aprodė namą žmogui, kuris norėjo jį išsinuomoti. Tiesa, nuomininku jis tik apsimetė ir pareikalavo pinigų. Kaip tik tą akimirką, suskambo moters telefonas. Ji pasakė, kad tai labai svarbus klientas iš užsienio. Plėšikas jai leido atsiliepti. Ir moteris angliškai, skambinančiam draugui paaiškino situaciją ir paprašė iškviesti policiją. Dabar nusikaltėlis kalėjime, turi pakankamai laiko išmokti anglų kalbą.

Didžioji Britanija
Viename banke, ryte apsilankė vyriškis ir pareikalavo pinigų. Sužinojęs, kad kasoje nėra grynųjų, jis labai susierzino, pasiėmė skundų knygą ir parašė skundą. Parašęs, jis jau norėjo sėsti į automobilį ir dingti, bet akis į akį susidūrė su policija. Dėl nepaneigiamų įkalčių, dabar vagis skundus rašo kalėjime.

Visiems kartais pasitaiko kvailų situacijų, kurios priverčia raudonuoti. Bet pripažinkime atsidurti šių žmonių vietoje, norėtų retas. Bet pasijuokti iš jų nelaimių, mums niekas netrukdo. 


4 Komentarai