TD rekomenduoja: natūralios kosmetikos gamintojas "Bio2You"


"Teenage Dreams" tinklaraštis be galo džiaugiasi turėdamas galimybę dirbti ir bendradarbiauti su šauniomis įmonėmis, kompanijomis ir parduotuvėmis, kurios prekiauja kokybiška, natūralia ir gerą vardą užsitarnavusia kosmetika. Tikriausiai net neverta minėti, kiek daug kosmetikos įmonių šiuo metu yra įkurta Lietuvoje. Tačiau svarbiausia, jog mokėtume atsirinkti tai, kas yra kokybiška ir patikrinta; nebrangu, bet efektyvu. Būtent tuo mes ir džiaugiamės, kad galime pristatyti ir rekomenduoti jums geriausius variantus, tokius kaip šįkart mūsų pristatomus natūralios kosmetikos gamintojus "Bio2You". 


"Bio2You" kosmetika į Lietuvos rinką žengė dar visai neseniai, tačiau šis natūralios higienos ir kosmetikos prekių ženklas didelė naujiena nėra, kadangi Europoje tai yra vienas pagrindinių kosmetikos gamintojų. "Bio2You" į Lietuvą žengė su dideliu trenksmu ir lūkesčiais - nors veikla kol kas yra pradėta tik internetinėje erdvėje, per artimiausius metus ketinama atidaryti net dvi firmines parduotuves. 

Pasak įmonės direktorės Ritos Strazinskos, apie tokius planus įsikurti Lietuvoje, buvo svarstyta jau seniai, todėl viskas yra gerai apgalvota. Kompanija veiklą pradeda internetinėje erdvėje (www.bio2you.lt), o vėliau "Bio2You" produkcijos bus galima įsigyti ir didžiuosiuose prekybos centruose bei firminėse parduotuvėse. 


Šio gamintojo atstovas Lietuvoje Donatas Gudelis pasakoja, kad nors visa produkcija yra gaminama Latvijoje, visai šalia esanti Lietuvos rinka buvo pamiršta: "Labai džiaugiuosi, jog šiemet "Bio2You" natūralią kosmetiką galės įsigyti ir lietuviai. Jau nuo pirmos prekybos dienos sulaukėme didelio susidomėjimo, todėl tikėtina, kad šios įmonės pasirodymas atneš teigiamų pokyčių kosmetikos srityje ir gyventojus paskatins vartoti tik natūralius ir ekologiškus produktus". 


 "Bio2You" – 100% natūrali kosmetika. Produktų kokybės ir efektingumo paslaptis yra šaltalankio augalas. Šaltalankis yra puoselėjamas dėl savo neįtikėtinų gydymo ir maistinių savybių. Tyrimai rodo, kad jis pasižymi gydomosiomis ir atkuriamosiomis savybėmis: jo uogos gerina imuninę sistemą, suteikia energijos, atkuria ląsteles. Anot R. Strazinskos, natūrali kosmetika gali būti efektyvi ir moderni: "Pradžioje maniau, kad nuostabų šaltalankio augalą ir jo visas gydomąsias galias pastebėjau visiškai atsitiktinai, tačiau šis augalais, iš tiesų, plačiai naudojamas gydomaisiais tikslais. Priešais mano akis šaltalankio aliejus išgydė labai rimtas nenatūralios kosmetikos padarytas žaizdas odai. Mes sugebėjome sukurti produktus, kurie yra visiškai natūralūs, modernūs, turintys gydomųjų savybių ir yra už prieinamą kainą visiems".  

Verta paminėti, kad ši kosmetika yra su natūraliu papildu Botox-Argirelin. Tai labai veiksmingas komponentas kovojant su senėjimu. Šaltalankis turi triskart daugiau vitamino A nei morkos, dešimt kartų daugiau vitamino C nei apelsinai, ir 4 kartus daugiau vitamino E nei jo turi saulėgrąžų sėklos. Vienoje šaltalankio uogelėje sutelpa 190 vertingų biologiškai aktyvių medžiagų: daug stiprių antioksidantų, 42 rūšių lipidų, 18 aminorūgščių, 14 vitaminų, provitaminų, mikroelementų, kelių rūšių omega rūgščių ir kitų mikroelementų, sveikatą stiprinančių medžiagų.

Kompanija siekia užpildyti nišą – gaminti itin aukštos kokybės kosmetiką už prieinamą kainą visiems. Tai tapo didžiausiu "Bio2You" gamyklos iššūkiu. Visi produktai sulaukė populiarumo daugelyje Europos šalių dėl savo neįtikėtino poveikio odai ir sąlyginai žemos kainos. Šia produkcija prekiaujama daugiau nei 15 šalių visame pasaulyje. 

Pabaigai, kviečiame jus apsilankyti www.bio2you.lt puslapyje, o artimiausiu metu "Teenage Dreams" tinklaraštyje galėsite išvysti šio natūralios kosmetikos gamintojo produktų apžvalgas! 11 Komentarai

 1. Nu sorry, bet nedarykite reklamų normaliam tinklaraštį.
  Prisiminkit, kad pusę tinklaraščio sudaro 12-14 mergaitės, kurios ką žin ar nuo šio straipsnio lėks šūdų pirkt tokių.

  AtsakytiPanaikinti
 2. kazkada is uzsienio buvau parsisiuntus sitos kosmetikos, bet jau senokai. pirkau ranku krema tai labai padejo, nes anksciau visada sausos tokios budavo. smagu kad ir lt dabar galima nusipirkt:)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Kaip tik tokie straipsniai reikalingi ir naudingi. Perskaitęs apžvalgą nebebijosi ir neišmesi pinigų į balą, nes jau žinosi, ką perki :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Aš taip pat buvau nusipirkus kremą veidui ir rankų kremą šios įmonės. Pirkau Latvijoje pernai, jie dar Lietuvoje neprekiavo. Labai labai padėjo, tiek veidui tiek rankom, labai gerai drėkina. Smagu kad kokybiška kosmetika ateina ir į Lietuvą :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Neatliekami bandymai su gyvūnais? Šitoj firmoj? Man svarbu žinot.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Ju puslapyje raso kad neatliekami jokie bandymai su gyvunais. Bet pastebejau kad ant pakuociu parasyta 100% naturalu o ne 99%, tas labai svarbu

  AtsakytiPanaikinti
 7. Na tada man ta firma atrodo patikima.

  AtsakytiPanaikinti
 8. Puiki kosmetika, turiu kelis produktus - tikrai labai geri!

  AtsakytiPanaikinti
 9. Man irgi šita kosmetika labai patinka :) Turiu kelis produktus - super :)

  AtsakytiPanaikinti
 10. sudominai:D manau, jog jau žinau kokios firmos veido kremą pirksiu:D

  AtsakytiPanaikinti