TD rekomenduoja: "Toddjer" apyrankės

Aksesuarai – tai tarsi antrasis merginos makiažas. Vargu, ar dar atrastume merginą, pas kurią nerastumėme įvairiausių skarelių, akinių, plaukų aksesuarų ar papuošalų. Aksesuarai, pasak stilistų, daro tikrus stebuklus. Tinkamai parinkti aksesuarai gali ne tik pagyvinti net ir niūriausią aprangą, bet ir išryškinti drabužio grožį, akių spalvą ar asmenybę. Būtent šįkart mūsų apžvalgoje, nuostabus aksesuaras – populiariosios “Toddjer” apyrankės.

PRABANGA UŽ PRIEINAMĄ KAINĄ
“Toddjer” apyrankės šiuo metu yra itin populiarios tiek suaugusių moterų, tiek paauglių tarpe. Savo veiklą “Toddjer” pradėjo 2013 metais, nors per tą laiką buvo nemažų pertraukų. Garsiąsias apyrankes nešiojo dainininkės, aktorės ir modeliai. Štai taip “Toddjer” užkariavo daugelio lietuvaičių širdis, o dabar jau ruošiasi plėstis ir kituose pasaulio kampeliuose. Šis aksesuaras – tai tarsi žėrinti prabanga už prieinamą kainą. Apyrankės yra aukso spalvos (tačiau jau greitai jų galėsite įsigyti ir sidabrinių!), kas iškart aksesuarui suteikia puošnumo. Pati apyrankė yra metalinė, prie jos prikabinta grandinėlė, kurios pabaigoje – mažas žiedukas ant piršo. Todėl tai be jokios abejonės patiks nevengiančioms rinktis masyvius papuošalus, nes pati apyrankė yra ganėtinai didelė.

IR Į ŠVENTĘ, IR Į DISKOTEKĄ!
Bene pagrindinis “Toddjer” apyrankių privalumas yra tas, jog jos yra be galo universalios. Apyrankė puikiai prisiderins prie daugelio aprangos variantų. Ji puikiai atrodys ne tik prie suknelės ar dailaus sijonuko, bet tiks ir prie paprastesnės aprangos, pavyzdžiui, džinsų ir megztuko ar džinsinių šortukų ir marškinių. Todėl jei nuspręsi įsigyti šį aksesuarą, tikėtina, jog jis tave daug kur lydės. Su „Toddjer“ apyranke galėsi keliauti į miesto šventę, draugės gimtadienį, mokyklos išleistuves ar diskoteką. Manai, kad diskotekoje jos netiks, nes nebus patogu su jomis šokti? Būtent čia ir iškyla kitas šių apyrankių privalumas – patogumas. „Toddjer“ apyrankės puikiai prisitaiko prie kiekvienos rankos. Net ir ant pačios smulkiausios rankos, jos neatrodo lyg būtų per didelės ar per plačios. Ir be jokios abejonės, jos tau puikiai leis šokti mokyklos diskotekoje, nes yra ne tik itin universalios, bet ir patogios!

VERTA AR NE?
Mes sakome – taip! „Toddjer“ apyrankę savo papuošalų dėžutėje privalo turėti kiekviena mergina, kuri mėgsta atrodyti stilingai, gražiai ir unikaliai. Šis aksesuaras ne tik pagyvins tavo aprangą, bet ir leis išsiskirti iš minios. Juolab, jog po truputį įsibėgėja šiltas ir gražus metų laikas – pavasaris. Gamta ir vėl sužaliuos bei pasipuoš ryškiomis spalvomis, o iš pačių giliausių kampų trauksime žiemą paslėptus drabužius – sukneles, sijonus, šortukus.. Būtent „Toddjer“ apyrankė šiltuoju metų laiku puikiai prisitaiko prie ryškių pavasario spalvų ir nelieka nepastebėta aplinkinių. Todėl turėti šį aksesuarą tikrai verta. Be to, „Toddjer“ apyrankė yra originali, todėl pasižymi puikia kokybe. Tai nėra kinietiška prekė, kurią kitur galėtum įsigyti už keletą eurų. 

“TODDJER” PASIDIDŽIAVIMAS
„Toddjer“ gali pasidžiaugti ne tik vis didėjančiu pirkėjų skaičiumi, bet ir tai, jog bendradarbiauja su Lietuvoje puikiai žinomais veidais. Vienas iš jų, tai mūsų tinklaraštyje kartą jau aprašytas, modelis Grėtė Raudytė, kuri visai neseniai laimėjo Amerikoje organizuotą „Model Turned Superstar“ konkursą ir susižėrė milijoną JAV dolerių. „Toddjer“ itin didžiuojasi, jog Grėtė yra jų reklaminis veidas. Taip pat šias apyrankes galime rasti ir Oksanos Pikul, Natalijos Bunkės, Katažinos Zvonkuvienės ar Neringos Šiaudikytės papuošalinėse. „Toddjer“ šias, mums puikiai žinomas moteris, papuošia savo apyrankėmis per jų koncertus. Tad argi nenorėtum turėti apyrankės, kurias dėvi žvaigždės? J


„Toddjer“ – tai prabanga, išskirtinumas ir žavesys už tikrai prieinamą kainą. Jei nori įsigyti šių apyrankių, eik į feisbuko puslapį ČIA, parašyk elektroninį laišką toddjer.shop@gmail.com arba keliauk į www.toddjer.com. Svarbu atminti, jog tik šiais adresais gali nusipirkti  originalią apyrankę! „Toddjer“ pažada, jog netrukus čia galėsite įsigyti ir kitų stilingų aksesuarų.  O gal jau turi „Toddjer“ apyrankę  ir tu? Tuomet pasidalink savo nuomone ir įspūdžiais komentaruose!


9 Komentarai

 1. Aprašei įdomiai ir taip įtikinamai, jei būčiau reklamos auka, tikrai tuoj pat lėkčiau ir pirkčiau :D
  Tik vienoje vietoje pati sau priesštaravai: „Toddjer“ apyrankę savo papuošalų dėžutėje privalo turėti kiekviena mergina, kuri mėgsta atrodyti stilingai, gražiai ir unikaliai. Šis aksesuaras ne tik pagyvins tavo aprangą, bet ir leis išsiskirti iš minios." Tai kaip, išsiskirsiu iš minios, jei kiekviena mergina turės šią apyrankę?
  Bet šiaip tikrai puikiai viskas!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Absoliuti reklama.Nepatiko:/

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labai grazios sitos apyrankes, jau seniai noriu nusipirkt bet niekaip neitikinu tevu kad nurpirktu:D puikiai parasyta, kita karta noreciau paskaityt apie nivea lupu balzamus:))

  AtsakytiPanaikinti
 4. Įdomu ar yra Lietuvoje tokios apyrankės? Jei būtų , tai nusipirkčiau :).

  AtsakytiPanaikinti
 5. Kamile, tap, žinoma. Čia Lietuvoje jos ir buvo pradėtos pardavinėti. Paskutinėje straipsnio pastraipoje yra kontaktai :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. O, tai gerai :).Reikės pažiūrėti kiek kainuoja ir pasitaupysiu šiai grožybei :).

  AtsakytiPanaikinti
 7. Vertos dėmesio apyrankės, tik man sidabrinės apyrankės gražesnės manau turėtų atrodyti, nei auksinės apyrankės.

  AtsakytiPanaikinti