DIY tavo kambariui

 Pavasaris, saulutė, pirmosios gėlytės... Gamta atgimsta ir atsiranda noras pačiai pakeisti aplinką. Deja, ne visada ir ne visi gali leisti sau perdažyti sienas, nusipirkti naujas užuolaidas ar naują patalynę. Bet gali perstumdyti baldus ir įvairiais rankdarbiais pagrąžinti kambarį, tiesa? Tad skaityk straipsnį ir kibk į darbą!


   

Ši vaza atrodo išties labai dailiai. Ją visai nesunku pasigaminti: reikia mažo stiklainiuko ir daug plastikinių šaukštelių. Kaip pavaizduota nuotraukoje, juos reikia patrumpinti, o tada gražiai su Moment klijais priklijuoti. Žinoma, jei norite galite klijuoti su kitokiais klijais, bet šie yra patys stipriausi. 

   

Paprastas ir mielas darbelis. Ant norimo daikto (stiklinės, senos pieštukinės ir t.t.) su tais pačias Moment klijais priklijuokite išsirinktas sagas. Tokia pieštukinė labai pagyvina stalą, atrodo spalvingai ir unikaliai.

   

Iš paprasto butelio galima padaryti tokius indelius higieniniams reikmenims, kokius matome parduotuvėse! Taigi jums reikia tik prisirinkti spalvotų plastikinių buteliukų, peilio, žirklių ir lygintuvo. Nupjaukite butelio viršų ir palikite jį tokio aukščio, kokio jums reikia. Su žirklėmis aplyginkite kraštus, o tada pakaitinkite, kad vėliau indelis neprarastų formos. Štai, jau turite kur stilingai susidėti savo higieninius reikmenis ir kosmetiką!

    

Kelios minutės ir jūsų žiedai ar kiti papuošalai turės savo vietą! Manau, kad kiekviena turi seną, nebenaudojamą diską, tad nebus gaila jį sukarpyti. Pasitelk fantaziją! Gali iškarpyti ką tik nori: geometrines figūras, raštus ar kieno nors ornamentus. Jas priklijuokite prie eglutės burbuliuko, prieš tai nusukę jo galvutę ir praplatinę skylę. Klijuokite su karštais klijais. Tegul žiba ne tik jūsų žiedai, bet ir jų indelis!

   

Tai nepaprastai žavios vazos, kurioms padaryti reikia šiek tiek kantrybės. Taip pat prireiks klijų, ryškių spalvų siūlų, butelių ir žirklių. Ant butelio kaklelio viršaus priklijavę siūlą, sukite jį aplink butelį ir taip iki pat galo. Jei jums trūksta kantrybės yra ir kitas variantas: susirask kuo paprastesnę vazą ir į ją priberk stiklinių arba dekoratyvinių akmenukų. Tuomet pamerk dirbtinę gėlę (gyvosios greitai nudžius) ir turėsi puikią dekoraciją kambariui!

       

Pabaigai dar viena graži pieštukinė, tik didesnė. Tau reikės: kartoninės dėžutės, tualetinio popieriaus ašies, pieštuko, klijų, žirklių, įvairių papuošimų dėžutei (juostelių, tampomo popieriaus, medžiagų, lipdukų, blizgučių, iškarpų ir t.t.). Pasitelkusi fantaziją išpuošk dėžutę. Vėliau į jos vidų sudėk visus rulonėlius. Tai bus kaip maži stalčiukai. Tatadaram! Tavo naujoji pieštukinė baigta!


 Tikiuosi, kad šie mano patarimai padėjo tau pagražinti savo kambarį. Kartais tam reikia visai nedaug - tik fantazijos, bet rezultatas būna nepaprastas, o dar ir nusipelnai Žemei - panaudoji antrines žaliavas. Gražaus pavasario!


16 Komentarai

 1. Kai kurie sakiniai man atrodė nerišlūs, bei pasikartojo žodžiai, pvz.: "Kaip pavaizduota nuotraukoje, JUOS reikia patrumpinti, o tada gražiai su Moment klijais JUOS priklijuoti." Manau, kad tokie sakiniai teksto nepagražina ir skaityti sunku. Be to, teksto nedaug ir jis nelabai kuo gelbėja gaminimo procesui.
  Taip pat radau klaidelių, "nudžiūs" - "nudžiUs", "pagrąžinti" - "pagrAžinti". O Moment, manau, turėtų būti kabutėse, galbūt ir nebūtinai.
  Temą pasirinkai smagią, tačiau tokie yra mano pastebėjimai. Sėkmės, Tau! :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Idėjos įdomios, visai nesunku pasigaminti, tik nelabai supratau, kaip su blizgančiu rutuliu galima pasidaryti papuošalų laikiklį :D .

  AtsakytiPanaikinti
 3. Galėjo būti daugiau tų "DIY" ir taip pat manau, kad galėjai geriau parašyti, nes aprašymai nesužavėjo.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Jei pasidomėtum, tai paskutinė idėja jau buvo tarp senesnių DIY.
  Manau galbūt sakiniai galėjo būti rišlesni, nes labai sunkiai skaitėsi.
  Be to, labai dažnai nevartok pasikartojančių žodžių, nes tada nebėra vaizdingumo, o juk pilna įvairiausių sinonimų.
  Tačiau idėjos man patiko. Bandžiau daryt tą pieštukinę :D Išėjo tai... :D

  AtsakytiPanaikinti
 5. Sunkiai skaitėsi man.Vartok kuo daugiau sinonimų,o ne vis pačius žodžius.Kitą kartą nedaryk tos pačios klaidos.

  AtsakytiPanaikinti
 6. o nuotraukų dar labiau sumažint nepavyko? :-D

  AtsakytiPanaikinti
 7. Galima buvo vaizdingiau kažkaip pateikti, nes taip ir nesupratau kam reikalingas tas blizgus indelis. Ir pats straipsnis atrodo neišbaigtas.

  AtsakytiPanaikinti
 8. Nežinau kuo, bet man nelabai patiko šis tavo straipsnis. Susidarė įspūdis, kad labai skubėjai. Peržiūrėjau pirmus tavo straipsnius. Juose matosi, kad stengeisi, o čia - ne. Kitą kartą atsakingiau į tai žiūrėk. Sėkmės :)
  P.S. Turi susikurti naują etiketę - Gabija B. :) Nes etikete Gabija jau kažkas naudojosi ;)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Nežinau kuo, bet man nelabai patiko šis tavo straipsnis. Susidarė įspūdis, kad labai skubėjai. Peržiūrėjau pirmus tavo straipsnius. Juose matosi, kad stengeisi, o čia - ne. Kitą kartą atsakingiau į tai žiūrėk. Sėkmės :)
  P.S. Turi susikurti naują etiketę - Gabija B. :) Nes etikete Gabija jau kažkas naudojosi ;)

  AtsakytiPanaikinti
 10. Pasirinkai lengviausią kelią. Straipsnis būtų labiau patikęs, jei:
  1. Idėjos būtų originalesnės, galbūt - net gi tavo.
  2. Būtų buvę tavo nuotraukos.
  3. Paieškojusi ir pasidalinusi puslapiais, kuriuose DIY daiktai yra tikrai originalūs ir įdomus.
  Tema labai gera, o idėjų pilni puslapiai, tereikia norėti ir netingėti paieškoti ;)
  Ačiū ir už tokias idėjas!

  AtsakytiPanaikinti
 11. Pritariu Evelinai 100%. Man straipsnis nepasirodė įdomus. Beje, ne 'pagrąžinti kambarį', o 'pagražinti' (su paprasta a).
  Sėkmės!

  AtsakytiPanaikinti
 12. Straipsnio idėja yra puiki, visados vertinu gerus DIY patarimus. Tiesą sakant, šis straipsnis man nelabai patiko. Nė vienas DIY nesukėlė tokios minties ,,o, geras, reiks pasidaryt''. Sėkmės kitąkart :)

  AtsakytiPanaikinti
 13. Šitos idejos yra labai matytos.Nebuvo orginalu.

  AtsakytiPanaikinti
 14. pasidariu tas vazeles su siūlais. labai jaukiai atrodo ;-P

  AtsakytiPanaikinti