TD rekomenduoja: "Giraffe" gėrimai + LOTERIJA!

Net neabejoju, jog ne kartą esant parduotuvėje, jūsų akys užkrypo už kokio skanaus gėrimo buteliuko. Šiuo metu jų yra pačių įvairiausių: su skirtingais skoniais, įvairiausiais buteliukų dizainais ar sudėtimi. Būtent dažniausiai taip ir nutinka, jog jei gėrimas skanus, tai sudėtis prasta. O jei sudėtis gera, tai skonis prastas. Tačiau visai neseniai Lietuvoje atsirado kompanija, gaminanti gėrimus, kurie ne tik turi nuostabų skonį, gražų ir patogų buteliukų dizainą, bet ir tiesiog idealią sudėtį! Susipažinkime, tai – „Giraffe“

Trumpai apie „Giraffe“
„Giraffe“ (arba tiesiog  Žirafa)  - tai buteliukai, kuriuose galime rasti daug spalvų, skonių ir laimės. O jei konkrečiau, tai kompanija, gaminanti šalto spaudimo sultis ir kokteilius, kurie po truputį užkariauja lietuvių širdis. O gaminami gėrimai išties nepaprasti, kadangi visi jie yra visiškai natūralūs ir švieži, pagaminti tik iš kruopščiai atrinktų produktų. Ne veltui šie gėrimai vadinasi „Giraffe“, juk žirafa yra pats aukščiausias gyvūnas, galintis atrinkti tik pačius geriausius ir labiausiai prinokusius vaisius. Būtent šių sulčių ir kokteilių didžiąją dalį sudaro patys įvairiausi vaisiai ir uogos: mangai, braškės, bananai, ananasai, apelsinai, pasiflorai.. Ir nieko daugiau! Jokių dažiklių, jokių konservantų, aromatų, skonio stipriklių, cukraus ar net vandens! Tai tiesiog virtuvėje šviežiai išspausti, trinti vaisiai gražiame buteliuke ir jokios papildomos chemijos. 

Didžiausia vertybė - sveikas gyvenimo būdas

"Giraffe" komanda sako, kad sukurti šiuos gėrimus juos įkvėpė tai, jog ne visada jiems patiems pavykdavo suvalgyti reikiamą kiekį vaisių ir tinkamai aprūpinti organizmą vitaminais. Taigi sultys ir kokteiliai, kuriuose yra daugybė šviežių vaisių ir vitaminų - puiki išeitis tiems, kurie ne itin mėgsta valgyti vienus vaisius. O juk vaisius privalo valgyti kiekvienas sveikai besimaitinantis žmogus! Šiose gėrybėse yra daug mūsų organizmui naudingų dalykų: daug angliavandenių, skaidulinių ir mineralinių medžiagų, vitaminų. Be to, yra labai mažai riebalų. Štai, pavyzdžiui, vaisiuose esantis vitaminas A užtikrina gerą regėjimą, sveiką odą ir augimą. O vitaminas C padeda išvengti daugybės ligų. Ar žinojai, kad viename "Giraffe" buteliuke yra visa vaisių dienos norma? Taip taip, tereikia išgerti vieną buteliuką ir tavo kūnas bus aprūpintas visomis būtiniausiomis medžiagomis! Taigi kaip jau supratote, didžiausia "Giraffe" vertybė - jūsų sveikata. 

Produktai
Kaip jau minėjome, kompanija "Giraffe" gamina dviejų rūšių gėrimus - tai vaisių kokteiliai (taip pat žinomi kaip "smoothie") ir sultys. Tiek kokteiliai, tiek sultys yra gaminami naudojant šalto spaudimo technologiją. O tai reiškia, kad šalto spaudimo sultys nuo paprastų skiriasi tuo, jog į jas yra įspaudžiami dideli vaisių kiekiai, kurie yra visiškai švieži ir atvežami iš pačių egzotiškiausių pasaulio kampelių. Šiuo metu "Giraffe" gamina keturių skirtingų skonių kokteilius ir sultis. Portalas "Teenage Dreams" taip pat susidomėjo vis labiau populiarėjančiais gėrimais ir išbandė tris skirtingus kokteilių skonius. Nežinai kurį išsirinkti? Mes tau padėsime!

BRAŠKIŲ IR BANANŲ
Pirmasis mūsų išbandytas "Giraffe" produktas buvo braškių ir bananų skonio kokteilis. Nežinau kodėl, bet vos tik atidarius buteliuką, pajaučiau vasaros skonį. Galbūt dėl to, jog šiame gėrime yra braškių, o gal dėl to, nes raudona spalva primena gražius vasaros vakarus. Tačiau kuomet išgėriau pirmąjį gurkšnį, viską supratau - tai dėl braškių! Taip taip, tų gražių raudonų uogų, kurios auga vasarą sode. Braškėse yra daugybė naudingų savybių: kalio, mineralų, vitamino C ir antioksidantų. Tad kaip jau tikriausiai supratote, paragavusi kokteilio iškart pajaučiau braškių skonį. O gerdama toliau supratau, kad būtent braškės čia ir dominuoja, kadangi bananų skonio nepajutau. Ir visai nenuostabu kodėl, mat šiame buteliuke yra net 10 braškių ir tik 1/4 banano. Sudėtyje taip pat yra 1 obuolys, kuris suteikia kokteiliui šiek tiek rūgštumo. Išgėrusi šį buteliuką supratau, kad produktų aprašymas nėra tik tušti žodžiai, nes kokteilis išties yra tarsi išspaustas virtuvėje, be jokių priedų ir dažiklių. Tik žymiai gardesnis!

PINA COLADA
Prisipažinsiu, visuomet mąsčiau, kodėl žmonės taip masiškai perka gėrimus su Pina Colada skoniu. Pati neesanti šio skonio mėgėja, prieš atidarydama Pina Colada skonio vaisių kokteilį, maniau, jog kaip ir visi gėrimai su šiuo skoniu, man visai nepatiks. Buvau tuo visiškai įsitikinus. Paragavus kokteilio jausmai buvo dvejopi - iškart pajutau tą pažįstamą skonį ir nelabai galėjau suprati, skanu tai ar ne. Gėriau gėriau ir nepatikėsite, bet visai nepajutau kaip išgėriau visą buteliuką. Kokie jausmai buvo išgėrus? Man patiko! Nors negaliu dabar Pina Colada skonio vadinti mėgiamu, tačiau bent jau šis kokteilis man buvo skanus. Vaisių kokteilyje jaučiau, jog dominavo mano mėgstamas vaisius - ananasas. O šiame gėrime yra išspausta beveik ketvirtis šio vaisiaus! Taip pat yra bananų, sultingo apelsino, obuolio ir truputėlis kokoso. Šis kokteilis, priešingai nei ankstesnysis, jau yra saldesnis, todėl labiau patiks tiems, kas mėgstą saldų gyvenimą.


MIŠKO UOGŲ IR JOGURTO
Vien paėmus šio kokteilio buteliuką, mintimis tarsi nukeliavau pas močiutę į kaimą, kuriame auga tiek daug įvairiausių uogų, kiek yra šiame buteliuke. Obuolys, braškės, prinokusios avietės, didžiulės gervuogės, bananas, saujelė juodųjų serbentų - tiek daug gėrybių galima rasti šiame gėrimo buteliuke. Ir ne tik uogų, bet ir natūralaus jogurto, kuris kokteiliui suteikia dar geresnį skonį. Vos tik paragavusi šio skonio supratau, kad šis kokteilis - pats geriausias iš visų trijų! Jau nuo pirmųjų gurkšnių pamėgau šį kokteilį ir drąsiai sakau, jog jis be galo skanus. Jei reikėtų išsirinkti vieną iš trijų, be abejonės rinkčiausi miško uogų ir jogurto skonio. Vos tik atidarius buteliuką, jaučiasi uogų kvapas. Šis kokteilis, kaip ir braškių ir bananų skonio, yra duodantis rūgštumo (nors ir mažiau už pastarąjį), tačiau tuo pačiu ir truputėlį saldumo. Skoniai tarsi susimaišo ir bendras rezultatas gaunasi labai gardus!


LOTERIJA!
Tikime, jog daugelis mūsų skaitytojų pirmą kartą girdi apie šiuos produktus, todėl "Teenage Dreams" portalas kartu su "Giraffe" dovanoja jums progą išbandyti ir pamilti šiuos gėrimus taip, kaip pamilome mes. Todėl vienai mūsų skaitytojai, kuriai tereikės atsakyti į vieną vienintelį klausimą, padovanosime didelį buteliuką šviežių apelsinų sulčių! O klausimas skamba štai taip: Iš kiek maždaug šalių gali atkeliauti vaisiai, esantys viename buteliuke? Nežinai atsakymo? Tuomet keliauk į www.LabasZirafa.lt ir ten lengvai rasi atsakymą! Jūsų atsakymų su prirašytu el. pašto adresu laukiame komentaruose iki balandžio 7 dienos. 

Taigi apibendrinant galima pasakyti, jog "Giraffe" - tai sotūs, sveiki ir labai skanūs gėrimai. Jie puikiai tiks vietoj pusryčių prieš einant į mokyklą ar po sporto treniruotės. Nori paragauti "Giraffe" ir tu? Šios produkcijos gali įsigyti RIMI Hypermarket prekybos centruose, šaldytuvuose prie vaisių, internetu arba kitose parduotuvėse, kurių sąrašą rasi ČIA. Skanių akimirkų su "Giraffe"! 
101 Komentarai

 1. Labai gardžiai atrodo, iškart kyla noras paragauti. Straipsnis puikus, šaunuolė. :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Atsakymas: giraffe vaisiai gali atkeliauti iš 10 skirtingų egzotiškų pasaulio šalių. El. paštas aistut.mit@gmail.com :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Atsakymas-daugiau nei iš 10 pasaulio šalių. :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Atsakau: Daugiau nei iš 10 skirtingų pasaulio šalių :) ausrytia@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 5. Daugiau nei iš 10 skirtingų šalių :)
  El paštas: liepa2002@gmail.com
  Straipsnis puikus mane sudomino ir labai patiko.

  AtsakytiPanaikinti
 6. daugiau nei iš 10 šalių
  nepirkgrybu@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 7. Iš daugiau nei 10 pasaulio šalių :)
  weronica@inbox.lt

  AtsakytiPanaikinti
 8. Iš daugiau nei dešimt skirtingų pasaulio šalių. migle.alisauskaite@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 9. Iš daugiau nei 10 skirtingų pasaulio šalių. :)
  gabriele.siciunaite69@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 10. Daugiau nei iš 10 skirtingų pasaulio šalių ♡ akvile423@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 11. Is daugiau nei 10 pasaulio saliu raimonda123@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 12. Šaunuolė, Simona, pasistengei. Vienas iš įdomiausių ir geriausių tavo rašytų straipsnių ;)! Šaunus konkursas, puikūs prizai, 'fainas' straipsnis :).
  Taigi, cituoju: "Mūsų akcentuojama aukšta kokybė nėra tušti žodžiai, pavyzdžiui, mes naudojame šviežius egzotinius vaisius, kurių net nepavyktų gauti prekybos centruose. Viename buteliuke vaisiai gali atkeliauti daugiau nei iš 10 skirtingų šalių, tam, kad juos maišant nejustumėte skirtingų derlių įtakos. Galiausiai Jums pateikiame absoliučiai pranašiausią produktą, įkvepiantį ir verčiantį nusišypsoti." Taigi, vaisiai atkeliauja daugiau nei iš 10 skirtingų šalių :)
  El. paštas: justiana153@gmail.com
  Geros dienos. :)

  AtsakytiPanaikinti
 13. Daugiau nei iš 10 pasaulio šalių :) 2009ramune@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 14. Labai patiko straipsnis, nes apie tai dar nebuvau girdėjus :)

  AtsakytiPanaikinti
 15. 10 skirtingų šalių :)
  gerdavitkauskaite@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 16. Daugiau nei iš 10 skirtingų pasaulio šalių :)
  theanzelika13@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 17. Labai šaunus straipsnis, malonu skaityti ;)
  Atsakymas: giraffe vaisiai gali atkeliauti iš 10 skirtingų egzotiškų pasaulio šalių.
  El. paštas: esemeniukaite@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 18. daugiau nei iš 10 skirtingų šalių :)
  el paštas xraimondytea@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 19. Daugiau nei iš 10 skirtingų pasaulio šalių ;)
  v.meilaite@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 20. Daugiau nei iš 10 skirtingų pasaulio šalių :) MartinaKononovaite@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 21. Daugiau nei iš 10 skirtingų pasaulio šalių.
  yza369@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 22. Daugiau nei iš 10 skirtingų pasaulio šalių.
  Migeleina@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 23. Daugiau nei iš 10 skirtingų pasaulio šalių.
  kamile1976s@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 24. Daugiau nei iš 10 šalių
  ramuneoriflame92@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 25. Daugiau negu 10 pasaulio saliu
  lileikaiter@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 26. Tikrai pirmą kartą matau tokį buteliuką :) Gal mažesniuose miestuose jų net nėra? Labai norėtumėm paragauti :)

  P.S. puikus straipsnis :)

  P.P.S. ATSAKYMAS: Daugiau nei iš 10 skirtingų pasaulio šalių. :)

  renata.remutyte@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 27. - Vaisiai gali atkeliauti maždaug iš daugiau nei 10 šalių.
  [El. paštas: Simokiuke@gmail.com]

  AtsakytiPanaikinti
 28. Atsakymas: giraffe vaisiai gali atkeliauti iš 10 skirtingų egzotiškų pasaulio šalių. El. paštas auguste6b@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 29. Labai patiko straipsnis! Šaunuolė Simona :)

  AtsakytiPanaikinti
 30. Daugiau nei 10 skirtingų pasaulio šalių :)
  El. paštas migle.kuperskyte@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 31. Viename buteliuke vaisiai gali atkeliauti daugiau nei iš 10 skirtingų šalių, tam, kad juos maišant nejustumėte skirtingų derlių įtakos. akvile.miskinyte@gmail.com
  Straipsnis patiko :). Skaityti buvo tikrai idomu. Tikrai isisnorejau paragauti, vasaros skonio pripildyto gerimo .

  AtsakytiPanaikinti
 32. Sveiki, puikus straipsnis, ar yra galimybė įsigyti ir mažesniuose miestuose? :)
  Atsakymas : Iš daugiau nei dešimt skirtingų pasaulio šalių.
  karolina.bareikyte@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 33. Ohoo, negaliu patikėti, jog praėjo dar tik kelios valandos, o jūsų tiek daug norinčių išmėginti šiuos gėrimus! Ačiū visoms už pagyrimus, džiaugiuosi, kad jums taip patiko. :)

  "Giraffe" gėrimų galite įsigyti visos RIMI Hypermarkert parduotuvėse (šaldytuvuose prie vaisių) ir kai kuriuose kavinėse, restoranuose, kuriuos rasite čia - http://www.higiraffe.com/lt/kur-rasti/. Taip pat internetu :)

  AtsakytiPanaikinti
 34. Daugiau nei iš dešimties skirtingų pasaulio šalių. :-))

  seilutee@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 35. Daugiau nei iš dešimties pasaulio šalių.

  inetele@blog.lt

  AtsakytiPanaikinti
 36. iš daugiau nei 10!
  dalilives@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 37. Gaila, kad mano mieste nėra nei vienos parduotuvės kurioje pardavinėja šias sultis. Įrašas patiko, spaudžiu visas reakcijas :)

  AtsakytiPanaikinti
 38. Bei atsakymas-iš daugiau nei 10 šalių :)
  El. paštas: ingasaulyte96@gmail.com :)

  AtsakytiPanaikinti
 39. Bei atsakymas-iš daugiau nei 10 šalių :)
  El. paštas: ingasaulyte96@gmail.com :)

  AtsakytiPanaikinti
 40. Įdomus straipsnis, smagu išgirsti, kad lietuviai nusprendė pagaminti tokius puikius ir sveikus gėrimus, tik noriu ištaisyti klaidelę- ne "neesanti", o "nesanti" :)
  Na, o atsakymas- iš daugiau nei dešimties šalių.
  El.paštas- justinamaleckaite13@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 41. Daugiau nei iš dešimties šalių.

  skeryte.ausrine@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 42. Atsakymas: daugiau nei is 10 pasaulio saliu.
  kotrlt@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 43. Daugiau nei iš 10 skirtingų pasaulio šalių danutepb@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 44. Viename buteliuke vaisiai gali atkeliauti daugiau nei iš 10 skirtingų šalių :)
  gggretakvietkute@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 45. Daugiau nei iš 10 pasaulio šalių :) aistebastyte@super.lt

  AtsakytiPanaikinti
 46. Daugiau nei iš 10 šalių :) laura.aleksyniene@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 47. Daugiau nei iš 10 šalių. :)

  brigita642@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 48. Atsakymas: Viename buteliuke vaisiai gali atkeliauti daugiau nei iš 10 skirtingų šalių!

  Straipsnis labai geras, informatyvus. Apskritai, apie šiuos gėrimus nedaug žinojau, dabar tikrai papildžiau savo žinias. Smagu, kad čia galima rasti sveikų produktų rekomendacijų. Na, labai sudomino, šaunuolė! :)

  AtsakytiPanaikinti
 49. Atsakymas: Viename buteliuke vaisiai gali atkeliauti daugiau nei iš 10 skirtingų šalių!

  Straipsnis labai geras, informatyvus. Apskritai, apie šiuos gėrimus nedaug žinojau, dabar tikrai papildžiau savo žinias. Smagu, kad čia galima rasti sveikų produktų rekomendacijų. Na, labai sudomino, šaunuolė! :)

  AtsakytiPanaikinti
 50. Mano el. paštas: aiste.vaid@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 51. Džiugu, kad Lietuvoje vis labiau rūpinamasi sveika gyvensena. Pati gyvenu mažame miestelyje, kuriame rasti kažko sveiko - misija neįmanoma. Tenka pačiai namie suktis kaip įmanoma, o dar kai esu sportuojanti... Dabar nė pati nežinau ar man į akį krito pati buteliuko išvaizda, ar "skanus" aprašymas.
  Ačiū Simona, kad pasidalinai tokiu radiniu, pati niekada nepasivarginu ieškotis tokių dalykų parduotuvėje, kadangi esu gana išranki :D
  Būtų smagu pasmaguriauti po sporto šiomis sultimis, tad bandysiu laime.
  Mano atsakymas: Viename buteliuke vaisiai gali atkeliauti daugiau nei iš 10 skirtingų šalių. Paštas: aquamousee@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 52. Atsakymas: Viename buteliuke vaisiai gali atkeliauti daugiau nei iš 10 skirtingų šalių!
  Paštas: linute9919@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 53. Atsakymas: Daugiau nei iš 10 skirtingų šalių.
  galvydytelina@hotmail.lt

  AtsakytiPanaikinti
 54. Daugiau nei iš 10 šalių.
  n.janciauskaite@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 55. Daugiau nei iš 10 skirtingų šalių :)

  31agne@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 56. Labas,atsakymas daugiau negu is 10 pasaulio saliu.:) Ziauriai noriu paragaut!!!!

  AtsakytiPanaikinti
 57. Mano gmail gretutee.kama@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 58. Iš tiesų dar nebuvau ragavus šių gėrimų, ir labai tau dėkoju jog mane supažindinai su jais, viską aprašei labai gražiai ir žiaaauriai fainai jog aprašei tai, ką jutai ir koks skonis buvo šio gėrimo. Pajutau norą savyje paragauti šio gėrimo. Jeigu nepavyks laimėti - pasistengsiu susirasti ir nusipirkti pati. Dėkui, Simona.
  Atsakymas : Vieno buteliuko vaisiai gali atkeliauti daugiau nei iš dešimties egzotiškų ir skirtingų šalių!

  AtsakytiPanaikinti
 59. atkeliauja is daugiau nei 10 pasaulio saliu c:

  zivile.joc@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 60. Nuostabus straipsnis, Simona! Tačiau pati konkurse nedalyvausiu. :D Pati daug geriu tų sulčių, tad kitiems paliksiu didesnę tikimybę laimėti. :)

  AtsakytiPanaikinti
 61. Iš daugiau nei 10 pasaulio šalių :)
  a.sandra1221@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 62. Atsakau: Daugiau nei iš 10 skirtingų pasaulio šalių. edicike@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 63. Iš daugiau nei 10 šalių, r.mateikaite@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 64. Daugiau nei iš 10 šalių, n.mateikiene@inbox.lt

  AtsakytiPanaikinti
 65. Daugiau nei is 10 pasaulio saliu. viktorijalont@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 66. oho kiek pririnkai komentatoriu. saunuole

  AtsakytiPanaikinti
 67. Wow, kiek daug dalyvauja! :O
  Gražių švenčių visam kolektyvui. :)*

  AtsakytiPanaikinti
 68. Atsakymas: daugiau nei iš 10 pasaulio šalių. :)
  agne.glumbakaite@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 69. Daugiau nei iš 10 skirtingų šalių :)
  Donatelaa8@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 70. Daugiau nei iš 10 skirtingų pasaulio šalių
  ugne.skarzauskaite@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 71. Viename buteliuke vaisiai gali atkeliauti daugiau nei iš 10 skirtingų šalių :)erikutea13@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 72. Vaisiai atkeliauja daugiau nei iš 10 skirtingų šalių :)
  El. paštas: gretamatjusaityte@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 73. Vaisiai atkeliauja daugiau nei iš 10 skirtingų šalių :)
  El. paštas: gretamatjusaityte@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 74. Iš daugiau nei 10 šalių
  silvijamaska@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 75. daugiau nei 10 skirtingų pasaulio šalių. :) crystalsofocean@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 76. Vaisiai atkeliauja daugiau nei iš 10 skirtingų šalių :)
  Indrucike@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 77. Daugiau negu iš dešimt skirtingų pasaulio šalių :)
  eidvilee25@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 78. Vaisiai atkeliauja daugiau nei iš 10 skirtingų šalių. mo.urnikyte@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 79. Daugiau negu iš dešimt skirtingų pasaulio šalių. knyst.laima@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 80. Daugiau nei iš 10 skirtingų pasaulio šalių. El. paštas: egluttttia@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 81. Daugiau nei iš 10 pasaulio šalių.
  urte.vitenaitee@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 82. Viename buteliuke vaisiai gali atkeliauti daugiau nei iš 10 skirtingų šalių :) sniegiukea@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 83. Atsakymas: Daugiau nei iš 10 skirtingų pasaulio šalių :) liveta.greitaityte@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 84. Daugiau nei iš dešimt pasaulio šalių :) alergicodeamor@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 85. Dar nebuvau girdėjusi apie Giraffe gėrimą. Simona, Tu kaip visada išpildai visus lūkesčius.
  Atsakymas: daugiau nei iš 10 skirtingų pasaulio šalių.
  gabrielesok@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 86. Ats.:Daugiau nei iš 10 skirtingų pasaulio šalių. El.p.: bookslover321@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 87. O apie pati straipsni- dar nebuvau girdejusi apie siuos gerimus, tad straipsnis buvo tikrai naudingas

  AtsakytiPanaikinti
 88. Iš daugiau nei 10 skirtingų pasaulio šalių.
  eglaitesab@gmail.com :)

  AtsakytiPanaikinti
 89. Šiandien jau paskutinė diena :).Lauksiu rezultatų rytoj :).

  AtsakytiPanaikinti
 90. Oho, tikrai sunku patikėti tuo, ką matau savo akimis! 100 komentarų!! Ačiū labai labai visoms už jūsų dalyvavimą loterijoje. Džiaugiuosi, kad ir jūs domitės sveikais gėrimais, sveiku gyvenimo būdu. Gaila, jog dalyvių tiek daug, o buteliukas tik vienas. Taigi burtų keliu paiškėjo, jog nugalėtoja tapo ir didelį sulčių buteliuką laimėjo Akvilė (akvile.miskinyte@gmail.com)! Sveikinu, su tavimi susisieksiu el.paštu ir jau greitai "Giraffe" iškeliaus į tavo namus. O kitoms linkiu nenusiminti, įsigyti gėrimų parduotuvėse ir laukti sekančių konkursų! :)

  AtsakytiPanaikinti
 91. Na gaila,bet sveikinu laimėtoją :).Lauksiu kitų konkursų.

  AtsakytiPanaikinti