2015 metų plaukų atspalvių bei šukuosenų tendencijos

Liko mažiau nei pusė mėnesio iki pas mus atkeliaujančios kalendorinės vasaros. Dabar kone kiekviena iš mūsų jos laukiame nekantriai trypčiodamos ir galvoje kurpdamos šimtus planų. Šis metų laikas yra pašvęstas ne tik poilsiui bei pramogoms, tačiau ir atsidavimui šiokiems tokiems eksperimentams, pavyzdžiui, kasų dažymui ar kirpimui. Na, o dabar besk savo laukimo pripildytas akis žemyn, pasisemk nerealių idėjų bei lauk vasaros dar labiau išskėtusi rankas.

MADINGOS PLAUKŲ SPALVOS:
Šiais metais plaukų spalvų tendencijos yra iš ties džiuginančios. Jų - įvairybė, tad net ''prašauti pro šalį'' bus sunkoka. Taigi jos patiks tiek prijaučiančioms natūralumą, tiek norinčioms išbandyti kažką kitokio.

Pasak kompanijos ‘’Pantone’’ šių metų spalva yra marsala. Tai – tvirta bei žemiška raudonojo vyno spalva. Ši spalva yra elegantiška bei įvairialypė. Tad šiais metais ši spalva gali drąsiai pasireikšti kaip gryna spalva arba papildomas pustonis tavo plaukuose. Baklažano violetinė, vyno raudona, tamsiai slyvinė su raudonais atspalviais, sodri raudona su vyšnių ar kakavos atspalvių užuominomis suteiks elegancijos bei žvilgesio plaukams, o išėjusi į viešumą žavesiu patrauksi ne vieną praeivį.
Ypatingai geras metas išaušo ir blondinėms – mados viršūnėje karaliauja platininės, šiltų, medaus atspalvių blondinės. Jei labai drąstiškai plaukų spalvos keisti nesinori – gali įpinti keletą šviesesnių sruogelių, taip plaukams suteikdama itin vasaršiką, saulės nubučiuotų plaukų įvaizdį, dar kitaip pramintą „vaikiškomis sruogelėmis“. Taip pat mados industrijoje galime vis dažniau pastebėti auksinius plaukus su lengvu rožiniu atspalviu ar braškines blondines. Nesvarbu kokią spalvą išsirinksi – plaukams suteikusi raudoną pustonį, atrodysi tikrai madingai bei įdomiai.Teikiančioms pirmenybę tamsesnėms bei žemižkesnėms spalvoms, taip pat neteks nusivilti – madinga natūrali pelenų, tamsiai rudi, kaštoniniai, varno juodumo atspalviai. Norinčioms šiltesnių atspalvių, patariama rinktis raudonai rudą, raudonai kaštoninę, cinamono rudą ar šokoladinę rudą su karamelinėmis sruogelėmis. Taip pat plaukai atrodys stulbinamai jei pasirinksi švelnią vario su auksiniais, persikiniais ar geltonais pustoniais.
Ombre šiais metais savo vietos taip pat neapleido, tačiau į draugiją pasikvietė ir savo pusseserę sombre – sparčiai populiarėjantį ataugusių šaknų įvaizdį. Kai kurios užsienio žvaigždės šį mados kaprizą taip pamilo, jog šitokio efekto siekia bent valandą praleisdamos kirpyklose. Tad kai vasaros pabaigoje viršugalvyje išvysi savo natūralius plaukus – po kepure jų slėpti nereikės.
Na, o pačios drąsiausios ir labiausiai trokštančios dėmesio, gali rinktis raudoną bei kitas egzotines spalvas. Dabar ypač madingi pasteliniai tonai su matiniu blizgesiu. Taip pat gali išmėginti įvairius pilkus atspalvius ar mėlynai pilką.
MADINGI KIRPIMAI BEI ŠUKUOSENOS:

Na, o jeigu chemija ant plaukų tavęs nežavi, visada gali išsirinkti naują kirpimą ar įmantrią šukuoseną. O šiais metais madingomis šukuosenomis kaip ir kasmet išliko įvairios pintos (na, ir nebaigtos pinti) kasos, visi įmanomi kuodeliai - surištas tiek žemai, tiek aukštai, balerinos, retro bei prancūziški - variantų daugybė, tad jie taip greitai nenusibos. Dabar ypač populiarūs - dveji pintų kasyčių kuodukai. Gali suteikti bet kokį norimą įvaizdį - tiek elegentišką tiek nerūpestingą. Be to, šukuosenos puikiai pasitarnaus karštomis vasaros dienomis. Taip pat nereikėtų nuvertinti natūralių arba suveltų garbanų, arklio uodegų. Šiais metais madingos dvi arklio uodegėlės, kurios suteiks itin mergaitišką bei nerūpestingą įvaizdį. Pagyrų gausi ir sušukavusi plaukus atgal bei susegusi puošniu segtuku. Norint kiek originalesnės šukuosenos, plaukus viršugalvyje gali supinti. Šiais metais plaukų ilgis neturi tokios didelės reikšmės, mat dabar yra daug madingų kirpimų bei šukuosenų skirtų tiek ilgiems, tiek trumpiems plaukams. 

Po kelerių metų pertraukos į mados viršukalnę laipteliais vėl kyla kirpčiukai. Kirpčiai tinka įvairaus ilgio plaukams, o tai yra tiesiog nuostabu. Tad rinkis pagal savo veido formą bei atsižvelk į savo norus. Garsenybės, išbandžiuos kirpčiukus, taip pat prisiminė bob stiliaus kirpimą. Nuo pačių trumpiausių, berniukiškų iki siekiančių pečius. Pastaruoju metu, ne viena dainininkė ar aktorė, spėjo susižavėti vidutinio ilgio plaukais, tad jei nesi tikra ko gi iš tiesų nori, pirmiausia juos gali patrumpinti. Norint pridėti dar daugiau žavesio, plaukus galima šiek tiek sugarbanoti. Jei plaukų trumpinti labai nesinori, gali rinktis iškarpymą. Tinkamai parinktas iškarpymas stebuklingai išryškins tavo veido formą ir bruožus. 

Taigi apibendrinus galima teigti, jog 2015 metai yra labai dosnūs - mums suteiktas neribotas plaukų atspalvių, šukuosenų bei kirpimų pasirinkimas. Tad kiekviena iš mūsų tikrai ras kažko sau. Aklai sekti tendencijomis nereikia - atrask aukso viduriuką, nes mokėjimas pritaikyti tai, kas tau tinka, automatiškai suteikia madingos panelės titulą.

EGLĖ

3 Komentarai

  1. Puikus straipsnis. Tik kartais per daug užsižaidi su įmantriais žodeliais. Jau geriau atsižvelgtum į tikrą kalbos kultūrą, nei vartotum kitką.
    O pateikimas labai patiko. Ačiū! :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Puiki tema, tikrai patiko peržvelgti tendencijas. Aš irgi neseniai atsinaujinau - pasitrumpinau plaukus, nes jau buvo beveik iki užpakalio :D Visai norėčiau kokiomis sruogelėmis nusidažyti, bet tikriausiai niekad neišdrįsčiau, kažkaip gaila plaukų :D

    AtsakytiPanaikinti