3D rašiklis - kai piešiniai atsistoja

Kiekviena turime ką nors bendro su menu - vienos užsiimame kuria nors jo rūšimi, kitoms tai tiesiog  darbas, kuriuo užsiimama per dailės pamoką. Šiais laikais menas įgauna vis naujas išraiškos formas. Kūrybai reikia ne tik fantazijos, bet ir įvairių įrankių, o tai puiki užsidirbimo galimybė išradėjams. Tokiu būdu atsirado šis piešimo įrankis, su kuriuo gali piešti ant... oro! Skamba neįtikėtinai, tiesa? Bet tai tikrų tikriausia tiesa! Apžvelkime šį nuostabų kūrinį.

Štai keletas pavyzdžių, ką gali sukurti:

    


Kaip su juo dirbti?

Kai jūs su juo piešiate, jis išstumia įkaitintą plastiką, kuris greitai atvėsta ir sukietėja dėl rašiklio gale esančio specialaus džiovintuvo. Kadangi jis sukietėja, su juo yra lengva sukurti bet kokią figūrą. Iš pradžių reikia pradėti nuo braižymo ant popieriaus ir tik kai jau įprasite, galėsite pasitelkią fantaziją kurti neįtikinamiausius šedevrus! Nupiešusi ant popieriaus gali jį nuplėšti. Taip gali sukurti lipdukus ar smulkias dekoracijas savo kambariui. Gali sukurti ir atskiras dalis, o vėliau, su tuo pačiu 3Doodler, sujungti. Galimybių daug, reikia tik mokėti jomis pasinaudoti! Įkvėpimo galite semtis Čia, o jei norite pamatyti, kaip viskas iš tiesų vyksta ir kaip naudotis, žiūrėkit ČIA.

Štai kaip atrodo visas 3Doodler komplektas:


Šį, galima sakyti stebuklą, 2013 m. sukūrė du vyrukai iš Bostono - Peteris Dilworthas ir Maxas Bogue. Jų nuomone, 3Doodler skirtas ne vaikams, bet žinoma, jų nuomone niekas nesidomėjo. Aišku, nepatyręs penkiametis kažin ko su juo nesukurs, bet per laiką tikrai išlavės. Tai vaikams, ypač vyresniems, puikus žaislas lavinantis smegenis ir meninius gebėjimus. Tik pirmiausia reikia sumokėti 103,50 € (357,36 Lt). 

Kaip ir kiekviena naujovė, jis turi savų minusų. Šiuo atveju, tai - plastikas. Jis nesuyra daugybę metų, o šis prietaisas kaip tik juo ir piešia. Taigi, ši technologija yra pavojinga gamtai, o tavo piešiniai išliks ne vieną amžių.

  Pasaulis vis keičiasi ir tobulėja su kiekviena diena. Mes keičiamės kartu su juo ir vis stengiamės neatsilikti. Kai tiek galimybių, mes norime ir privalome jomis pasinaudoti. Šiais laikais reikia tik turėti idėją ir noro bei ryžto ją įgyvendinti, kad galėtum tai pasiekti. Tad nedelsk, gyvenk ir siek savo tikslų! Visame pasaulyje pilna sėkmės pavyzdžių kaip ir šio daikčiuko kūrėjų. 
1 Komentarai

  1. Nelabai galėčiau pavadinti šio įrašo straipsniu. Trūko informacijos. Sėkmės kituose įrašuose :)

    AtsakytiPanaikinti