Filmai, padėsiantys vasaros sulaukti greičiau

Nors liko tik kelios savaitės iki vasaros atostogų, tačiau, manau, kad daugeliui labai sunku taip ilgai ištverti, o ypač kai už lango šviečia saulė ir kviečia į lauką. Šio laikotarpio lengvesniam iškentimui, šiame straipsnyje pasiūlysiu keletą filmų, kurie galbūt padės pajusti lengvą vasaros vėjelį.

,,PAPLŪDIMYS"Šis filmas kuo puikiausiai tiks visiems be galo ištroškusiems vasaros nuotykių bei Leonardo Dicaprio gerbėjoms. Filmo veiksmas vyksta Tailande, kur vienas vaikinukas susipažįsta su dviem poilsiautojais ir šis jiems atskleidžia, kad turi žemėlapį į slaptą salą, kur jų laukia rojus bei nuotykiai. Ir tuomet ši neįprasta trijulė pasileidžia kelionėn ir, žinoma, patiria daugybę linksmų nuotykių. Beje, vasariškos nuotaikos vyraujančios filme, taip pat leis pasijusti lyg jau būtų vasara pasibeldusi į Jūsų namus.

,,VASAROS KARALIAI"


Šitas filmas puikiai tinka paaugliams, kurių nesupranta tėvai ir nuolatos ką nors nurodinėja. Pagrindinis filmo veikėjas - Džo kenčia nuo tėvų įsakinėjimų ir trokšta laisvės. Vieną dieną jis nusprendžia pabėgti į mišką ir ten gyventi medžio namelyje. Beje, kartu su juo apsigyvena ir keli draugai ir visi pradeda naują gyvenimą miške, vieni. O kaip Jiems seksis ir kokių nuotykių, išgyvenimų patirs, sužinosite pažiūrėję filmą.

,,PURVINI ŠOKIAI"


Nors šis filmas buvo sukurtas aštuoniasdešimt septintaisiais ir manau, daugelis bus jį matę, bet tiesiog negaliu jo nepridėti į šį sąrašą, kadangi filme vystoma meilės istorija, šokiai, nuotykiai, renginiai, atostogos - viskas primena vasarą. Pagrindinė veikėja Beibi su šeima atvyksta vasaros atostogoms į prabangų viešbutį, kuriame susipažįsta su šokių mokytojų - Džoniu. Atsitikus netikėtam įvykiui, vienintelė Beibi gali pakeisti ankstesnę Džonio partnerę, tačiau iškyla viena bėda - ši nemoka šokti. Bežiūrint filmą Jūs ne tik nusikelsite į kitus laikus, kur kitokia apranga, šukuosenos ar netgi šokiai, bet ir pajusite pirmosios meilės saldumą bei džiaugsmą, puikiai tiks visoms romantikėms.

,,VISADOS KAIP PIRMĄ KARTĄ"


Ar kada nors teko tą patį vaikiną įsimylėti kiekvieną dieną vis iš naujo?  Manau, kad ne. O štai šio filmo veikėjas Henris privalo kiekvieną dieną užkariauti patinkančios merginos širdį, kuri po nelaimingo atsitikimo nieko neprisimena ir kiekvieną dieną pradeda naujai. Graži meilės istorija, neįprasta situacija ir puiki aplinka tikrai leis pajusti ateinant vasarą.

,,VINGIUOTAS KELIAS NAMO"


Šitas filmas kuo puikiausiai tiks komedijų gerbėjoms, kadangi čia netrūks nei juoko, nei juoko ašarų. O veiksmas sukasi aplink du  vyrus. Vienas iš jų - tikras nevykėlis, o kitas tik žmogus, kuris ramiai nori atsidurti namuose. Šie du tikri priešingybės, juokingo atsitiktinumo dėka turi keliauti kartu, viena mašina, o kai susitinka tokie du, tai nuotykių tikrai netrūksta.

Tad tikiuosi, kad šie filmai tikrai padės pajusti jau taip greitai atlėksiančią vasarą, kurie taip pat ją greičiau priartins. Galbūt turite pasiūlymų apie vasariškus filmus? Jei taip, tai būtinai siūlykite komentaruose. Iki greito!

VIKTORIJA

2 Komentarai

  1. Gal žinot kokių filmų apie mokinių gyvenimus? Tokio stiliaus. :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Puikus straipsnis, nesu mačiusi nei vieno šio filmo, tai tikrai pažiūrėsiu. :)

    AtsakytiPanaikinti