KONKURSAS: Nustebink "Teenage Dreams" ir laimėk prizus!

Gegužės 7 diena "Teenage Dreams" portalui buvo ypatinga - tądien suėjo lygiai 3 metai nuo mūsų kelio pradžios. Visa mūsų komanda yra nepaprastai dėkinga skaitytojams už peržiūras, komentarus, pasitikėjimą ir suteikiamą motyvaciją toliau kurti, rašyti ir džiuginti savo ištikimų skaitytojų širdis. Norėdamos bent menka dalele už visa tai atsidėkoti ir paminėti šią progą, skelbiame konkursą "Nustebink TD!", kuriame sudalyvavę turite galimybę laimėti šaunius prizus!

KĄ REIKĖS PADARYTI?
Kadangi švenčiame "Teenage Dreams' gimtadienį, tai atsispindės ir mūsų konkurso temoje. Ką jums reikės padaryti, tai nustebinti "Teenage Dreams" portalą! Hmm, tikriausiai klausi savęs, kas tai turėtų būti? Ogi bet kas! Šįkart suteikiame jums visišką kūrybinę laisvę. Gali nupiešti piešinį, parašyti mums nuoširdų laišką, sukurti dainą, filmuką, skaidres, parašyti eilėraštį, įdomiai pateikti "Teenage Dreams" pavadinimą, parašyti sąrašą dalykų, dėl ko tu myli "TD", sukurti sveikinimą gimtadienio proga ir taip toliau, ir panašiai.. Svarbiausia, kad viską darytum nuoširdžiai, pasitelktum vaizduotę ir nustebintum mus savo originalumu!

Pavyzdžiai, kaip galima mus nustebinti ir laimėti konkursą. 

KUR IR IKI KADA SIŲSTI DARBUS?
Savo laiškus, kartu su prikabintu darbu ir prirašytu vardu bei pavarde, turite siųsti el. paštu: teenagedreamsinfo@gmail.com iki birželio 6 dienos, 23:00 valandos. Kitą dieną po darbų siuntimo laiko nutraukimo, portale jau galėsite išvysti paskelbtas nugalėtojas, kurias rinks visa "Teenage Dreams" komanda!

 KOKS PRIZAS?
Kadangi konkursas skirtas ypatingai progai paminėti, šįkart apdovanosime net dvi merginas! O mūsų konkurse šįkart karaliauja apyrankės. Mergina, kurios darbas iš visų gautų pasirodys pats originaliausias, gražiausias ir įdomiausias, bus apdovanota www.illusion.lt įsteigta pasirinktos spalvos virvine apyranke, kuri tiks prie bet kokio derinuko ir atrodys labai stilingai, mat šios apyrankės šiuo metu yra itin madingos jaunimo tarpe! Kita mergina, kuri užims garbingą antrąją vietą, taip pat bus apdovanota TAMSIOJI UGNIS įsteigta apyranke, kuri taipogi puikiai tiks prie vasariškų jūsų derinukų. Abu įsteigti prizai yra be galo gražūs, todėl tariame didelį ačiū savo ištikimiems rėmėjams! 

www.illusion.lt ir TAMSIOJI UGNIS įsteigti prizai. 

Taigi, mielosios "Teenage Dreams" skaitytojos, su dideliu nekantrumu lauksime jūsų darbų ir viliamės, jog sužavėsite mus savo originalumu ir kruopštumu! Juk dėl tokių gražių prizų, tikrai verta kažką sukurti, atsiųsti ir visa tai nemokamai gauti, tiesa? Tad pasitelkite vaizduotę, skubėkite kurti, o mes su dideliu smalsumu tikrinsime savo pašto dėžutę ir lauksime! O dabar kviečiame aplankyti mūsų rėmėjų parduotuves ČIA ir ČIA

Kūrybiško savaitgalio jums linki, 
"Teenage Dreams" administracija.

3 Komentarai