TD blykstė: unikalioji Lady Gaga

Tikriausiai kiekviena yra bent kažką girdėjusi apie šią itin talentingą, originalią dainininkę. Na, o jei ne - prisiekiu, kad tos merginos bent jau yra girdėjusios jos dainas, iš kurių daugelis iškart šoka į populiariausių dainų viršūnes. Ir ten jos būna tikrai ne tik dėl jos skambaus balso bei greitai įsimenančios melodijos - ši asmenybė, jos gyvenimas tikrai traukia akį.

Trumpai apie Lady Gaga

Lady Gaga (pilnas vardas - Stefani Joanne Angelina Germanotta) gimė italų šeimoje, Niujorke. Ji jau nuo pat mažumės juto meilę muzikai - jau nuo keturių metų Gaga grojo pianinu bei fortepijonu. Gyvenimas katalikiškoje mokykloje merginai nebuvo lengvas - Stefani kentėjo nuo patyčių. Dėl to ji labai grauždavosi ir, pasak jos pačios, jausmus išliedavo su muzika, tad jau būdama mokykloje puikiai suprato, kuo norės būti užaugusi. Nuo 13 metų pradėjo kurti pirmąsias savo dainas ir jau po metų jas atlikdavo vietinės reikšmės pasirodymuose, būdama vyresnė įstojo į Niujorko universitetą, pasirinkusi muzikos specialybę. Tačiau ir tuomet viskas nebuvo rožėmis klota - nors ir būdama devyniolikos metų, ji pasirašė kontraktą su įrašų kompanija „Def Jam Recordings“, po trijų mėnesių buvo išmesta, o norėdama prasimušti į didžiąją sceną, ji pradėjo pasirodymus Žemutinio Istsaido naktiniuose klubuose. Negana to, po kiek laiko įklimpo į narkotikų liūną - tai tikriausiai buvo tamsiausias jos gyvenimo laikotarpis.

Tačiau Lady Gagos artimieji buvo itin kantrūs ir padėjo merginai atsigauti - ji atsisakė narkotikų ir tuoj pat atsitiesė: 2007 metais pradėjo kurti dainas tokioms garsenybėms kaip Britney Spears, Fergie, The Pussycat Dolls. Taip ją pastebėjo reperis ir prodiuseris Akon, kuris pasiūlė jai kontraktą ir iškėlė ją į aukštumas - jau po metų mergina persikėlė į Los Andželą bei įrašė savo debiutinį albumą „The Fame“. Pirmas albumo singlas „Just Dance“ tapo 3 kartus platininis JAV ir Australijoje bei šešis kartus platininis Kanadoje. Po to sėkmės sulaukė ir kiti singlai: „Poker Face“, „Paparazzi“, „Beautiful Dirty Ritch“. Atlikėja greitai pasiekė plataus tarptautinio populiarumo. Taip Stefani Joanne Angelina Germanotta albumas tapo itin populiarus - ne veltui visame pasaulyje buvo išplatinta daugiau negu 15 milijonų albumo kopijų.

Dabar Lady Gaga yra išleidusi jau penkis albumus, jie sulaukę pripažinimo pasaulyje, žurnalistai seka kiekvieną jos žingsnį, kitos garsenybės kopijuoja merginos unikalų stilių, o jaunimas dievina jos dainas.


Citatos

• „Ne visada jaučiamės nugalėtojais, bet tai nereiškia, kad tokiais nesame“ - taip Lady Gaga pasakė per vieną interviu;
• „Aš visada buvau garsi, tiesiog kiti to dar nežinojo“ - taip tvirtina mergina, nestokojanti pasitikėjimo savimi;
• „Jie negalės išgąsdinti manęs, jei aš išgąsdinsiu juos pirma“;
• „Pasitikėjimas kitais kaip veidrodis - sugadinus jį, galima sutaisyti, tačiau žymės visada liks“ - Stefani išreiškia savo nuomonę apie pasitikėjimą kitais žmonėmis;
• „Žmonės niekada nesustos kalbėję, tad suteikime jiems apie ką kalbėti”;
• „Tu turi būti unikalus, kitoks nei visi ir spindėti visą savo gyvenimą“- Germanotta drąsina, įkvėpia savo gerbėjus;
• „Ar tu žinai tą jausmą, kai širdis taip sužeista, jog jauti, kaip iš jos bėga kraujas?“- taip Lady Gaga parodo, jog ji taip pat yra daug ko patyrusi gyvenime;
• „Jeigu tu neturi nei kiek šešėlių, reiškia, tu nesi šviesoje“- teigia garsenybė;
• „Ar galite patikėti, kad jie visą laiką skiria man, argi jie nemieli? Visi jų šmeižtai ir kiti dalykai suteikia man drąsos ir naujų idėjų" - atlikėja kalba apie jos nemėgstančius ir ją šmeižiančius, apkalbančius žmonės.

Faktai

• Ši dainininkė mokėsi vienoje mokykloje su kita žinoma asmenybe - Paris Hilton;
• Gaga mano, jog joje gyvena dvi sielos - tai jos pačios ir jos tetos, kuri mirė jai dar negimus;
• Dainininkės ūgis - 155 centimetrų, tad vaizdo klipose ji vizualiai "paaukštinama";
• Lady Gagai nepatinka flirtas, tad į bet kokį bandymą su ja flirtuoti Gaga atsako griežtu "Ne";
• Savo gerbėjus Gaga vadina „Little Monsters“ (lietuviškai - mažaisiais monstriukais);
• Atlikėja yra minėjusi, jog makiažą ji nusivalo su... lipnia juosta;
Moteris per vieną interviu pripažino esanti biseksuali;
Kai Gaga išgarsėjo, padarė privatų koncertą žmonėms, kurie iš jos tyčiojosi ir sakė, kad ji nieko nepasieks. Per koncertą ji parodė jiems vidurinį pirštą;
• Lady Gaga taip pat koncertavo ir Lietuvoje;
Įžymybė visada tikėjo, jog bus žvaigždė, bet jos muzikos mokytoja visada atsakydavo: „Tu niekada nebūsi herojė, blondinė ir žvaigždė. Tavo plaukai per tamsūs, atrodai eilinė ir nieko negalinti pasiekti“.

Įvaizdis

Parodykite pirštu nors vieną žmogų, kuris nebūtų nustebęs, pamatęs kokį nors dainininkės apdarą bei įvaizdį. Jam ši mergina skiria daug dėmesio. Jos apdarai nepaprasti, jie visuomet atima amą ir pritraukia akį. Kadangi Lady Gaga negali didžiuotis dideliu ūgiu, ji mėgsta itin aukštus batus. O atlikėjos apranga būna įvairi - nuo suknelės iš žalios mėsos iki suknelių su įmantriais raštais. Dainininkė mėgsta ir keistas, įdomias šukuosenas - prieš kelis metus ji buvo pagarsėjusi kaip tiesiaplaukė blondinė, iš kurios plaukų dar ir padarytas kaspinas. Na, bet po to įžymybė pamėgo šukuosenas keisti ir dabar ją galime pamatyti su daug įvairių, išskirtinių šukuosenų.


Žinomiausios dainos
 

Tad galime nesunkiai suprasti, kad Lady Gaga - tai ne tik mergina su gražiu balsu. Nereikėtų pamiršti ir jos dėmesį traukiančio įvaizdžio bei nuostabios, unikalios asmenybės. Tik dėl šio puikaus savybių trejetuko, Lady Gaga dabar yra tokia žinoma ir mylima.

Komentaruose parašyk, apie kokią įžymybę norėtum pamatyti straipsnį mūsų portale!


12 Komentarai

 1. Labai norėtusi kažka išgirsti apie Skyler Astin ir Anna Kendrick :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Šauniai.
  Apie M. Cyrus ir apie Lana Del Rey. **

  AtsakytiPanaikinti
 3. Būtų šaunu, jei parašytum apie Wagakki Band :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Būtų nuostabu jei parašytumėte apie Fifth Harmony, Selena Gomez ar Ariana Grande

  AtsakytiPanaikinti
 5. Labai labai prašau - parašykit apie Aliną Orlovą.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Apie Ariana Grande, Lana Del Rey ir Miley Cyrus (straipsnis apie jos pokyčius, bet ir apie ją pačią ten nemažai informacijos galima rasti) yra, man atrodo :D o apie kitas pasistengsiu parašyti

  AtsakytiPanaikinti
 7. Norėčiau paskaityti apie Bebe Rexha, Becky G, Cher Lloyd, Ellie Goulding, Fall Out Boy, Charli XCX. ♥

  AtsakytiPanaikinti
 8. Neskaitant kelių kalbos kultūros klaidų, įžangoje per daug kartų naudojamo įvardžio "ji", straipsnis iš ties įdomus. Ačiū. Buvo smagu skaityti :)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Man straipsnis patiko, buvo įdomu skaityti ir sužinoti daugiau apie žymiąją Gagą. Ačiū, Beatriče!
  P. S. Norėčiau išvysti straipsnį apie Kelly Clarkson. :)

  AtsakytiPanaikinti
 10. Evelina Evelinax, kadangi užsiminei apie kalbos klaidas, tai leisk pataisyti: išties rašoma kartu, o iš tiesų - atskirai :)))

  AtsakytiPanaikinti
 11. Straipsnis tikrai šaunus! Būt faina kitame pamatyti įdomios informacijos apie Avril Lavigne.

  AtsakytiPanaikinti
 12. Michael Jackson :3 <3

  AtsakytiPanaikinti