TD rekomenduoja : ,,Bourjois Paris'' dušo želė ir dezodorantas

Kiekvienai merginai rūpi ar bent jau turi rūpėti jos higiena. Mes, merginos, turime atkreipti ypač didelį dėmesį į produkciją, kurią naudojame. Kartais pigesnis, rodos, patrauklesnis variantas mus domina labiau nei brangesni produktai, bet tokiose situacijose dažnai tenka nusivilti - išsirinktas pigus produktas nepateisina mūsų lūkesčių. Tuo tarpu brangesni, rimtesnių firmų produktai dažnai (žinoma, ne visada) garantuoja mums geresnę kokybę.

Šiandien TD jums rekomenduoja ,,Bourjois Paris'' firmos produkciją. Rodos, jos nėra pagrindiniuose Lietuvos prekybos centruose, bet būtent mano aprašomas prekes jūs galėsite įsigyti žemiau pateiktoje internetinėje parduotuvėje.


BOURJOUIS PARIS
 Pamper Me Cocooning Shower Gel
Dušo želė

Sakoma, jog žmonės dažnai įsimyli akimis, ir tai - tikrų tikriausia tiesa! Bent jau aš, vos tik pamačiusi ryškią, spalvingą, pavasarišką, tikrai patrauklią ir patogią dušo želės pakuotę, iš kart ją pamilau! Iš kart atidarius dangtelį jaučiamas gaivus pieno ir vyšnių žiedų kvapų mišinys. Jei nuoširdžiai, neįsivaizduoju kas dar geriau galėtų tikti pavasario sezonui.

Dušo želės sudėtyje yra pilna gerų medžiagų, kurios aprūpins jūsų kūną reikiamais vitaminais. Dušo želę naudoti labai paprasta - ji lengvai tepasi ant kūno, puikiai sudrėkina ir minkština odą. Kaip ir minėjau, kvapas - nuostabus. Jo prisipildo visa dušo kabina, o tuomet maudymasis tampa tikru malonumu.

Gal tai skamba nuobodžiai ir banaliai, bet tiesiog sunku apibūdinti šią dušo želę - tereikia išbandyti. 

PAGAMINTA PRANCŪZIJOJE.
Talpa - 250ml.

Įsigyti galite paspaudę ČIA.

BOURJOIS PARIS
Invisible
Purškiamas dezodorantas

Atšilus orams daugelis iš mūsų dažnai susiduria su nemalonia problema - mūsų kūnas pradeda prakaituoti labiau nei įprasta. Šioje situacijoje puikiai padėti gali BOURJOIS PARIS siūlomas Invisible dezodorantas. Pati pakuotė ryški, patogi. Gamintojai teikia, jog naudojant šį produktą, išvengsite geltonų dėmių ant savo rūbų. Tai - tikrų tikriausia tiesa! Dezodorantas leidžia jums jaustis patogiai, laisvai, negalvoti apie prakaitą kartais net 48val. Tai nėra kažkoks išgalvotas mitas - gal šio dezodoranto kaina ir nėra pati pigiausia, bet jis užtikrina jūsų saugumą ir kokybę. Tai tikrai verta pinigų investavimo prekė.

PAGAMINTA PRANCŪZIJOJE
Talpa - 150ml.

                                    Įsigyti galite ČIA.

Užėję į puslapį, kurio nuorodas aš palikau, jūs galite įsigyti originalią BOURJOIS PARIS produkciją už prieinamiausią kainą. Neapsigaukite ir nepirkite iš nepatikimų puslapių. 

O ar Jūs esate naudoję BOURJOIS PARIS produkciją?
Kokia jūsų nuomonė apie šią kompaniją?3 Komentarai

 1. Vilija, nesiseka Tau rašyti tokių aprašymų. Nesupyk, bet tas pats per tą patį - ypač pradžioj, kai pastoviai kalbi, kaip mums turi rūpėti higiena. Arba būk originali, arba išvis nerašyk :D

  AtsakytiPanaikinti
 2. Perku dušo želes vien dėl skanių kvapų ir gražių pakuočių :D Tiesiog faina, kai išeini iš dušo visa kvepėdama :D Tai šita želė tikrai sudomino. O purškiamų dezodorantų nenaudoju ir nenaudosiu. Pažįstamai dėl purškiamų dezdorantų naudojimo buvo atsiradęs nedidelis auglys. Tai daktarai paaiškino, kad purškiamų reiktų vengti :)
  O su aprašymu viskas buvo gerai, mano nuomone. Nesi chemikė, kad kiekvieną sudedamąją dalį aiškintum. Ir tai vis vien būtų nuobodu. Išsakei savo nuomonę, tai to ir užtenka. Puiku! :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Nu bet pakuotės kokios fainos.. Vien dėl jų pirkčiau :D

  AtsakytiPanaikinti