TD rekomenduoja: RASA priemonės kūnui ir rankoms

Niekam ne paslaptis, jog vienos merginos yra apdovanotos didesnėmis dovanomis, kitos mažesnėmis. Taip nutinka ir grožio srityje: vienos nuo vaikystės turi ilgus, žvilgančius plaukus, o kitoms tenka dėti į tai daug pastangų. Vienos turi idealiai lygią ir švelnią kūno bei rankų odą, o štai kitoms tenka pirkti įvairias priemones, kad ir jos galėtų tuo džiaugtis. Būtent šiandien rubrikoje „TD rekomenduoja“ pasiūlysime jums tikrai girdėtos kompanijos RASA priemones, skirtas kūnui ir rankoms. Tam, kad visos galėtumėte džiaugtis nepriekaištingai glotnia ir džiuginančia oda!  

INTENSYVIAI DRĖKINANTIS KŪNO LOSJONAS
Šis, kaip ir kiti šioje apžvalgoje aprašomi produktai, dar visai šviežios naujovės kosmetikos RASA pasaulyje. Ir ne tik šviežios, bet ir itin efektyvios, susilaukusios daug dėmesio ir nuomonių. Vos tik į rankas paėmus šį produktą, susidariau pirmąją nuomonę. Pakuotė labai patogi, šviesiai žalsva spalva man simbolizavo atgaivą. O pakuotės spalva pasirinkta visai neatsitiktinai, mat pagrindiniai kūno losjono ingredientai – alijošius. Kartą mūsų portale jau aprašytos alijošiaus galios, yra išties didelės. Šis augalas ne tik lygina, labai gerai drėkina odą, bet ir padeda atsikratyti tam tikrų problemų, pavyzdžiui, odos sausėjimo. Kitas šios priemonės ingredientas – hialuronas, taip pat gali pasigirti puikiomis savybėmis - jis atkuria ir palaiko gerą drėgmės pusiausvyrą. O štai jums tikriausiai ne itin girdėtas ingredientas UREA, padeda pašalinti nemalonų odos tempimo pojūtį.

Atidarius gaminio pakuotę, pasklido labai malonus aromatas. Kūno losjono kvape, be abejo, dominuoja alijošius, taip pat jaučiasi šioks toks mėtos kvapas. Kai gaminio pakuotė man pasirodė gaivios spalvos, aš neapsirikau, nes ir pats kvapas yra labai gaiviai kvepiantis. Ir ne tik taip kvepiantis, bet ir atgaivinantis, kūnui suteikiantis gaivumo pojūtį. Išsitepus šiuo losjonu, atrodo, kad kūnas tampa labai lengvas.  Tas man šioje priemonėje labiausiai ir patiko. Drėkinimas taip pat nepriekaištingas. Galiu visiškai drąsiai sakyti, kad vakare išsitepus šiuo RASA losjonu, ryte jūs vis dar jausite gaivų alijošiaus kvapą ant savo kūno, jis vis dar drėkins jūsų odą. Losjono konsistencija labai gera, maloni ir “nesunki”, ką dažnai tenka pastebėti kituose kūno losjonuose. Tiesiog nuostabus kainos ir kokybės santykis!


INTENSYVIAI MAITINANTIS RANKŲ KREMAS
Kitas šios naujos RASA serijos produktų gaminys – intensyviai drėkinantis rankų kremas. Pagrindniai šio produkto ingredientai – makadamijos ir argano aliejai. Labiausiai šį rankų kremą norėčiau rekomenduoti sausų rankų savininkėms, nes jūsų problema tikrai bus išspręsta! Puikiai tinkantis sausoms rankoms, turintis itin aukštą ir intensyvų drėkinimą. Vienas didžiausių šio rankų kremo privalumų yra tai, jog jis rankoms reikalauja labai mažo kiekio, t.y. norint rankoms suteikti gerą drėkinimą ir maitinimą, jums tikrai nereikės tepti ant rankų didelį kiekį kremo. Taigi nors kremo kiekis yra 75 ml, jo jums užteks tikrai ilgam. Mažas ir turbūt vienintelis šio RASA rankų kremo trūkumas yra tas, jog jo konsistencija yra gana tiršta ir riebi, todėl ištepus juo rankas, keletą minučių reikia luktelti, kad kremas galėtų gerai įsigerti į odą. Tačiau po tų kelių minučių jūs galite džiaugtis labai švelniomis ir glotniomis rankomis, nes šiais požymiais produktas puikiai pasižymi. Sudėtyje taip pat yra vitaminų kompleksas, kuris veikia kaip antioksidantas ir padeda rankas atkurti, padaryti jas sveikomis, gražiomis. Taigi kremą tikrai galiu pavadinti puikiu ir labai rekomenduoju visoms, besiskundžiančioms sausomis, šiurkščiomis rankomis. 


INTENSYVIAI MAITINANTIS KŪNO KREMAS
Dar vienas ir paskutinis šios RASA serijos produktas – intensyviai maitinantis kūno kremas. Šis, kaip ir rankų kremas, turi ne tik tokį patį įpakavimą, bet ir pagrindinius ingredientus – makadamijos ir argano aliejų bei vitaminų kompleksą. Jei kūno losjonas pasižymėjo gaiviu kvapu, tai apie šį to tikrai negalėčiau pasakyti. Kūno kremo kvapas yra gana saldus. Priešingai nei alijošiaus kvapas, šis ant kūno yra jaučiamas daug stipriau, išsitepus juo, jis yra tikrai aiškiai užuodžiamas. Sudėtyje esantys makadamijos ir argano aliejai yra puikiai visiems žinomi dėl jų stebuklingų galių odai. Pavyzdžiui, argano aliejus, ne veltui yra vienas brangiausių augalinės kilmės aliejų pasaulyje. Jame yra daugybė vitamino A ir E, riebiųjų rūgščių ir kitų naudingų dalykų mūsų grožiui. O štai makadamijos aliejus pasaulyje yra laikomas drėkinimo eliksyru! Taigi su tokiomis sudėtinėmis dalimis, galime tikėtis tikrai šaunaus rezultato, tiesa? O rezultatas šaunus ir yra – kremas ne tik labai gerai drėkina odą, bet ir padaro ją be galo švelnią, naudojant kremą ilgesnį laiką, ji tampa minkšta ir elastinga. Labiausiai man patiko tai, kad išsitepus kremu kūną, nereikia laukti, kol jis įsigers į odą. Išsitepusi šiuo kūno kremu, jaučiuosi lyg gulėčiau Havajų salose. Kodėl? Nes nors kvapas ir saldus, man jis patiko ir itin priminė artėjančią vasarą.


PALYGINIMAI: KŪNO KREMAS AR LOSJONAS?
Šioje apžvalgoje aprašyti naujausi RASA produktai – kūno losjonas ir kūno kremas, iš vienos pusės atrodo beveik tokie patys, bet iš kitos ir gana skirtingi. Išbandžiusi abi priemones, susidariau nuomonę ir jei jūs susidomėjote šiomis priemonėmis, bet neapsisprendžiate, kurią įsigyti – aš jums padėsiu! Visų pirma pradėkime nuo kvapų. Kūno losjono kremas, kaip jau minėjau yra labai gaivus, o štai kūno kremo – ganėtinai saldus. Jei šias priemones rinktumėtės pagal kvapus, šiuo metu rekomenduočiau rinktis kūno losjoną su alijošiumi. O rekomenduočiau todėl, nes artėja vasara. Metas, kuomet manau, apkrauti kūną saldžiais kvapais tikrai nesinorės. Norėsis gaivumo ir lengvumo pojūčio, o tuo kūno losjono kvapas ir pasižymi. Tačiau jei šias RASA priemones rinktumėtės ne tik pagal kvapus, aš rekomenduočiau įsigyti kūno kremą su makadamijos ir argano aliejais. Ogi todėl, nes bent jau man, šis daug greičiau įsigeria į odą, labiau ją švelnina ir minkština, o kvapas ant kūno jaučiamas daug stipriau bei ilgiau. 

Taigi apibendrinant, vasarai artėjus kviečiu įsigyti gaivųjį kūno losjoną, o jai pasibaigus – saldžiai kvepiantį kūno kremą. Be abejo, nepamirškite ir nuostabaus šios serijos rankų kremo! Šie produktai pasižymi ne tik skaniais kvapais, bet ir ant pakuotės žadamu efektyvumu. Viliuosi, jums jie patiks taip, kaip patiko man! J
4 Komentarai

 1. Pasigedau kainu ir tinklalapiu, kur butu galima pasiskaityt placiau. O siaip saunu

  AtsakytiPanaikinti
 2. as turiu ta losjona su alijosiumi tai visiskai sutinku kad kvapas jo labai gaivus ir pakuote tokia skaidri, labai faina. Reikes gal ir kitus produktus isigyti:)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Straipsnis įdomus, informatyvus ir naudingas. Ačiū, Simona! Man taip pat pritrūko kainų ir vietų, kuriuose būtų galima įsigyti šiuos produktus. Beje, ar kūno losjoną įmanoma nusipirkti tik internetu?

  AtsakytiPanaikinti
 4. Ačiū, kitą kartą atsižvelgsiu į pastabą, bus ir kainos ir tinklapiai :) Šiuos produktus, manau galite rasti visuose didžiuosiuose prekybos centruose, o internete galima įsigyti adresu www.biok.lt :)

  AtsakytiPanaikinti