''The Fosters'' - ašarą nubraukti priverčiantis serialas

Kiekvienam žmogui reikalinga šeima, kuri užjaustų, padėtų, pralinksmintų. Deja, ne kiekvienas iš mūsų gali ja džiaugtis. Būtent šiame seriale šeima ir yra svarbiausia. Dvi lesbietės likimo nuskriaustiems vaikams suteikia tai, kas yra svarbiausia - mylinčią šeimą.  Bet kai po vienu stogu gyvena visiškai skirtingi žmonės, ar gali viskas eitis kaip per sviestą?

Stef ir Lena yra lesbiečių pora, kuri augina penkis vaikus. Vyriausias Brendonas yra Stef sūnus iš pirmosios santuokos. Mariana ir Jesus - tai dvyniai, kuriuos mamos augina nuo tada, kai jiems suėjo penkeri. Jie buvo atimti iš motinos, nes ji narkomanė. Stef ir Lena palaipsniui tapo ne tik dvynių globėjomis, bet juos ir įsivaikino. Šeima keleris metus gyveno ramiai ir laimingai. Kol į jų gyvenimą patenka Callie ir Jude. Sesuo bei brolis, ir nors tarp jų didelis amžiaus skirtumas, jie neišskiriami ir be galo artimi. Juk kas belieka, kai daugybę metų esi tampomas iš vienų globėjų namų į kitus. Atsakymą,  ar Callie ir Jude sutars su naująja šeima ir kaip seksis kiekvienam didelės šeimos nariui tvarkytis gyvenimą, galite sužinoti tik peržiūrėję šį nuostabų serialą.2013 liepos 3 dieną, pasirodė naujai iškeptas serialas ''The Fosters'' pasakojantis apie neįprastą šeimą. Šį serialą pasauliui padovanojo TV kanalas ''ABC Family''. Serialas tapo sėkmingu, nes jis turi jau du sezonus, o trečiasis pasirodys birželio  8!

Amerikoje serialas tapo populiarus ir susilaukė didelės sėkmės. O vos pasirodęs buvo nominuotas daugybei apdovanojimų, o ne vieną iš jų pavyko laimėti.Trumpai apie veikėjus:


Stephanie Adams Foster
Profesija: Policijos pareigūnė
Amžius : 42
Pomėgiai: Stef myli savo darbą, ji tikra darboholikė.
Lena Adams Foster
Profesija: Direktorės pavaduotoja
Amžius : 39
Pomėgiai: Ji aktyvistė, kuri visados ieško teisybės, ypač jei tai susiję su jos vaikais. Tokiu atveju jos nuomonės niekas nepakeis.


Callie Jacob
Profesija: Mokinė/ Padavėja užkandinėje
Amžius : 16
Pomėgiai: Fotografija, grojimas gitara

Brendon Foster
Profesija: Mokinys
Amžius : 17
Pomėgiai: Dainų rašymas, grojimas gitara ir pianinu

Mariana Adams Foster
Profesija: Mokinė
Amžius : 15
Pomėgiai: Mada, šokiai ir mokykla
Jesus Adams Foster
Profesija: Mokinys
Amžius : 15
Pomėgiai: Riedlentės, imtynės ir tinklinis

Jude Adams Foster
Profesija: Mokinys
Amžius : 13
Pomėgiai: Video žaidimai

Citatos
Seriale yra nuskambėję daugybė nuostabių minčių, priverčiančių susimąstyti. Keletas iš jų:
''Nieko blogo būti keistam'' - Lena
''DNR nepadaro šeima, meilė daro'' - Lena
''Kodėl apie kažką reikia kalbėti blogai? Tam nėra prasmės'' - Jude
''Aš žinau, kad kai pasidaro sunku tau norisi bėgti. Bet aš tau sakau, tu turi su tuo kovoti''- Rita
''Jei bandai slėpti, tai kas tave padaro kitokį, tau pasidaro gėda dėl to kas esi. Ir tai nėra gerai.'' - Lena

Šį draminį serialą siūlyčiau išvysti kiekvienai ir Jūs pakeisite savo mąstymą ir suprasite, kad šeima - pati didžiausia vertybė. Juk turbūt kiekviena po kokio nors barnio dėl eilinio menkniekio, nenorėjote nė akyse matyti savo šeimynėlės. Serialas pasakoja būtent apie tai, kaip po vienu stogu gali gyventi skirtingai mąstantys žmonės ir priversti Tave vieną akimirką verkti karčiomis ašaromis, o kitą juoktis nesuvaldomu juoku. Būtent dėl to šį serialą ir rekomenduoju. Apie ką norėsite straipsnio kitąsyk?2 Komentarai

  1. Neužbaigtas straipsnis. Man bent jau taip atrodo. Galėjai parašyt savo ir kitų nuomonę, pateikti įdomių faktų :)
    O serialas sudomino!!

    AtsakytiPanaikinti
  2. Aš irgi pasigedau kokių nors atsiliepimų ar faktų, bet neskaitant to, mane taipogi sudomino serialas. Vasarą turėsiu ką žiūrėti, ačiū :)

    AtsakytiPanaikinti