ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Aktyviausio skaitytojo rinkimai - laimėk "Bath and body works" produkcijos!

Jaunimo portalas "Teenage Dreams" turi daug gražių tradicijų - ne tik kiekvieną mėnesį renka geriausią mėnesio rašytoją, skelbia naujų narių priėmimą, bet ir kas keletą mėnesių pasirodo su aktyviausio skaitytojo rinkimais. Tai  ne tik puiki proga įvertinti rašytojas ir jų darbą, bet ir gauti už tai šaunių dovanų. Juk dovanas gauti visuomet smagu, tiesa? Tad jei ir tu nori gauti dovanų be didelių pastangų, skaityk toliau, dalyvauk, tapk aktyviausia "TD" skaitytoja ir būk apdovanota! 

KĄ REIKĖS DARYTI
Jums tiesiog reikės būti pavyzdingais skaitytojais ir įvertinti rašytojų darbą. O tiksliau tariant, jums tereiks sugaišti pora minučių perskaityti straipsnius ir juos pakomentuoti. Peržiūrėti konkursus ar rubrikas (jei jos pasirodys) ir jose sudalyvauti. Elgtis taip, jog kiekviena rašytoja suprastų, kad jos darbą aplinkiniai vertina (nesvarbu kaip - teigiamai ar neigiamai) ir tikrai gerbia jos praleistą laiką. Jūs stengsitės būti aktyviais skaitytojais, o mes jus stebėsime. Stebėsime visą mėnesį ir galiausiai išrinksime vieną skaitytoją, kuri atkreips mūsų dėmesį (o kaip - nežinia. Gal savo pastabiais ir plačiais, o gal visai trumpais, bet įdomiais komentarais?) ir bus apdovanota. 

NUO KADA PRADĖTI
Konkursas prasideda nuo dabar! Visus įrašus, kurie pasirodys po šio įrašo paskelbimo (įskaitant ir šį) - galite komentuoti ir bandyti pelnyti mūsų simpatijas. Stengtis ir daryti viską, kad gerąją prasme atkreiptum "Teenage Dreams" komandos dėmesį. 

PRIZAI
Rugpjūčio 1 dieną, kuomet bus praėjęs beveik mėnesis po konkurso paskelbimo, mes išrinksime vieną skaitytoją, kuri atkreips savo aktyvumu mūsų dėmesį ir bus apdovanota. Klausiate, o kokie gi prizai? O prizai išties geri ir tikiu, nenuvilsiantys nei vienos mūsų skaitytojos. Aktyviausia portalo skaitytoja bus apdovanota  Amerikoje (o dabar jau ir Lietuvoje bei visame pasaulyje) itin populiarios produkcijos "Bath and body works" prizais - net dviem skirtingais buteliukais antibakterinių rankų gelių. Šie du maži, bet mieli buteliukai leis tau visuomet turėti švarias, be galo skaniai kvepiančias ir gaivias rankas!Taigi ar nori savo rankinėje turėti šiuos du gražius bei stilingus "Bath and body works" rankų gelius? Vadinasi, metas tapti aktyvia mūsų portalo skaitytoja! Dalyvaudami šiame konkurse jūs ne tik galite laimėti puikių prizų, bet ir sukelti šypsenas rašytojų veide, palikdamos komentarus po straipsniais. Kiekvienas jūsų žodis, mintis, pastaba mums reiškia labai daug. Tad... pradedam! 


DALINTIS:

21 komentaras:

Viltė rašė...

Kokie faini prizai, būtinai dalyvausiu. Seniai norėjau tų gelių ;)

Ugn(yt)ė rašė...

Išties labai geri ir naudingi prizai. Man, kaip didžiausiai bakterijų bijotojai (yra toks žodis:D?) jie tiesiog perfekto. Taigi komentuosim ir bandysim laimėt ;)

dark girl rašė...

Kai tik pamačiau šį konkursą, taip lūpa ir atvėpo. Valio! Vėl aktyviausios askaitytojos konkursas. Ir nors praitąkart nepavyko laimėti prizo (gaila), šįkart pasistengsiu. Ačiū, kad keliate įdomius straipsnius ir konkursus! :)

- Simomo rašė...

Ilgai lauktas konkursas su nuostabiais prizais! Sėkmės dalyvaujančioms. :)

Gabrielė Sokaitė rašė...

Na bandau ir aš! Visada vidurį mėnėsio pasidarydavo jau sunkiau ir pabosdovo, bet šį kartą pasistengsiu, po dar prizai kokie!! :)

iGretaa rašė...

Prizai išties šaunūs ir naudingi, kadangi rankomis mes viską čiupinėjam, o po to liečiam veidą, pernešam bakterijas, ko mums visiškai nereikia, tad aš tai tikrai dalyvausiu ir mėginsiu laimėt. Konkurso idėja puiki, va, matot, radot naują komentatorę, kuri dabar rašys litanijas ir vogs jūsų laiką jų perskaitymui. :) Ačiū už galimybę sudalyvaut!

In Sane rašė...

Na, visada bandydavau laimėti, tai ir dabar pasistengsiu kažką 'protingo' parašyti, jeigu išeis. Bet tikriausiai nepavyks. :D

Anonimiškas rašė...

kur galima butu isigyti siu priemoniu? :)

Gab444 :3333 rašė...

Jėga, faini prizai!!Bandysiu dalyvaut ir laimėt. :)

^^ Simona ^^ rašė...

Anonimiškas - Lietuvos parduotuvėse niekur nėra šios produkcijos, nebent internetu kažkur.. Arba parašyk man asmeniškai į FB :)

Airida Matulevičiūtė rašė...

Pirmą kartą nusprendžiau sudalyvauti tokiame konkurse ir tikiuosi, jog man pasiseks, nors nereikia turėti labai daug vilčių, nes viskas gali ir nepavykti. :D Na, prizai iš ties laabai šaunūs ir geri atrodo! :)

Daiva. ♥ rašė...

Džiugu, kad ši idėja ir toliau gyvuos. Manau, susilauksite didelio pasisiekimo, nes straipsnius pakomentuoti nėra sunku, o prizai... išties vertingi. :)
Prisidedu prie dalyvių! :D

-gabi rašė...

Visada pavydėdavau, kai pasirodydavo konkursas, nes jame dalyvaut negalėdavau, o prizai be galo faini! Bet dabar.... DALYVAUJU!! :)

Nežemiškoji Emilija rašė...

Smagu, kad pagausėja konkursų, kuriuose galima laimėti ir ne tik... :) Dalyvauju!

Books Lover rašė...

Aš, galima sakyti, esu konkursų maniakė ir dalyvauju visur, kur tik įmanoma. O jei dar, kaip pavyzdžiui, čia - geri prizai... Verta pasistengti ir nepagailėti savo klaviatūros dėl šių rankų gelių! Ačiū už dar vieną konkursą ir sveikos sulaukusios dar vienos, ne visai naujos, bet šį kartą tikrai pasistengsiančios komentatorės!! ;)

JustinaBeatt rašė...

Bath&Body Works? OMG, reikia sudalyvauti! :D Gal pavyks šį kartą laimėti :)

Gabriele^^ rašė...

Kaip visada TD portalas stebina savo konkursais^^ Che butu neblogai laimeti artejant gimtadieniui :> :D

Dead Kiss rašė...

Nežinau, ar ką jau bepakeisiu, tačiau žinoma dalyvauju!!! Nors ir esu nauja skaitytoja, tačiau iškart sugebėjote sužavėti ;) Puiku, kad paskelbiate ir konkursų, motyvuojat mus būti aktyvesnėmis :)
P.S. Puikūs prizai! :)

Agnė Sapronaitytė rašė...

Nors kol kas čia ir esu nauja, tačiau jau matau, jog šis tinklapis man labai patinka ;) Mokate įtraukti mus į šiuos konkursus pateikdami puikius prizus, bei rašydamos puikius straipsnius :) Tad žinoma dalyvauju (nors nesu tikra ar ne per vėlai) ir pasitikiu sėkme! :) ;)

Goda Dambrauskaitė rašė...

As atradau si nuostabu puslapi gal pries kelias dienas, bet jis man paliko dideli ispudi. Dziaugiuosi, kad galiu buti su jumis, merginos! Butinai stengsiuos gerbti jusu darba ir kazkaip laimeti tuos ranku gelius;D. Labai aciu uz konkurso paskelbima!

TEENAGE DREAMS puslapio fanė rašė...

Labai įdomus konkursas!Galbūt pavyks laimėti...Beto labai puikiai ir spalvingai suprojektuotas geros rašytojos straipsnis!Man patiko!
P.S-Sėkmės visoms merginoms!!! :) :) :)

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google