Išskirtinė rašytojų atranka!

Birželis eina į pabaigą, beliko du vasaros mėnesiai, o tu grauži save, nes vis dar nieko naudingo nenuveikei? Kiekvieną dieną kartojasi ta pati rutina? Visą dieną praleidi prie kompiuterio naršydama feisbuke? Vadinasi, atsiradai tinkamu laiku, tinkamoje vietoje, nes turime tau puikų pasiūlymą! Prieš tavo akis - rašytojų atrankoje, kurioje sudalyvavusi turi galimybę tapti žinomiausio Lietuvoje portalo jaunimui rašytoja bei net ir sėdėdama prie kompiuterio praleisti vasarą naudingai! 

Be visa to, ši atranka kiek išskirtinė - ji truks du mėnesius. Tai reiškia, jog visą vasarą galėsite dalyvauti atrankoje, siųsti savo straipsnius su atsakymais į klausimus. Jei tu mums patiksi, jau po kelių dienų gausi mūsų laišką su pakvietimu prisijungti prie rašytojų komandos. Jei ne - stengsimės tau padėti išsitaisyti klaidas, tobulėti, pažersime naudingų patarimų ir galbūt po kelių savaičių ir vėl norėsi pabandyti laimę? KODĖL VERTA DALYVAUTI?
Kiekviena buvusi/esanti "Teenage Dreams" rašytoja galėtų patvirtinti nepaginčijamą faktą - rašymas šiame portale yra galimybė įgyti daugybę naudingos patirties, praversiančios tolimesniame gyvenime. Visų pirma, prieš mūsų akis - dar du vasaros mėnesiai. Vasaros laukia kiekviena, tačiau neretai jai atėjus, kyla klausimas "ką veikti?". Taigi tai viena iš daugelio priežasčių, kodėl verta sudalyvauti rašytojų atrankoje. Patekusi į mūsų komandą, daugiau šio klausimo sau neužduosi, nes "TD" yra puiki galimybė naudingai praleisti laisvalaikį. Kiekviena mūsų komandos rašytoja, rašydama portale sulig kiekvienu straipsniu tobulėja, nes aktyvūs komentatoriai suteikia daug patarimų tolimesniems darbams. "TD" - puiki vieta pradėti savo kaip rašytojos ar žurnalistės karjerą. Tu ne tik išmoksi puikiai rašyti straipsnius, bet ir galbūt galėsi išvysti savo darbus spaudoje? Kiekvieną mėnesį populiariausias paauglių žurnalas JUSTĖ spausdina geriausios mėnesio rašytojos straipsnį, o portalas www.grozioguru.lt suteikia progą talpinti rašytojų straipsnius grožio temomis. Mūsų komanda itin gausi, tad čia dar ir galėsi rasti draugų bei bendraminčių!

KO MES IEŠKOME?
Jaunimo portalas "Teenage Dreams" ieško talentingų, kūrybingų merginų, kurios sugeba puikiai rašyti straipsnius jaunimui aktualiomis temomis: grožis, sveikata, sportas, gyvenimas, patarimai, įdomybės.. Mes ieškome tokių žmonių, kurie turi daugybę idėjų straipsnių temoms, daug laisvo laiko, nori tobulėti ir kartu siekti geriausio rezultato. Rašymas portale toli gražu nėra vaikų žaidimai. Rašytojoms keliame gana griežtus reikalavimus, kurių kiekviena turi laikytis. Apie tai - apačioje!

REIKALAVIMAI
 • Pagrindinė ir pati griežčiausia taisyklė mūsų puslapyje - jokio kopijavimo. Rašant straipsnius naudotis internetu, knygomis ir kitais informacijos šaltiniais galima, tačiau kiekvienas žodis, kiekvienas sakinys turi būti perrašytas savo žodžiais. 
 • Visus pranešimus į portalą privaloma rašyti lietuviškomis raidėmis, rišliai, nedarant daug gramatinių, skyrybos ir stiliaus klaidų. 
 • Būtina turėti daug laisvo laiko. Per savaitę parašyti bent vieną straipsnį - privaloma. Egzaminai, įskaitos ir kiti svarbūs dalykai yra pateisinami, tačiau esant kitoms priežastimis ir nesant straipsniui, rašytoja yra pašalinama. 
 • Rašytojos privalo būti draugiškos ir nuoširdžios. Mūsų skaitytojai neretai rašytojoms pateikia patarimų ir pastabų tolimesniems straipsniams, todėl mokėti gražiai priimti kritiką - privalumas. 
 • Merginos, rašančios "TD" portale, privalo būti kupinos minčių ir idėjų straipsniams bei rubrikoms. Reikia rašyti jaunimui aktualiomis, įdomiomis ir svarbiausia - nebanaliomis temomis. 

KAIP PATEKTI Į KOMANDĄ?
Rašytojų atranką, kaip ir visuomet, sudaro dvi būtinos dalys - klausimai ir straipsnis. Pirmiausia jums reikės atsakyti į mūsų pateiktus klausimus, juos pateikti el. pašto teksto laukelyje. Kelių žodžių atsakymai mūsų nedomina, todėl negailėkite savo klaviatūros, atsakinėkite kuo plačiau. 

I DALIS
 1. Vardas, pavardė, amžius. 
 2. Tavo rašymo patirtis ir santykiai su kūryba (tinklaraščiai, konkursai, mokykla, laikraščiai, būreliai ir etc.) Jei rašymo patirties neturi, nesi su tuo susidūrusi, kodėl nori tai išbandyti?
 3. Iš kur sužinojai apie "TD" portalą ir nuo kada čia lankaisi?
 4. Įvardyk bent kelis didžiausius mūsų portalo pliusus ir minusus. Ko tavo nuomone pas mus trūksta, kaip būtų galima sustiprinti pliusą ir pašalinti minusą?
 5. Kas yra tavo rašymo "varikliukas"? Apie ką norėtum rašyti? Būtina įvardyti bent keturias konkrečias temas straipsniams/rubrikoms. 
 6. Kokių turi pomėgių be rašymo? Kuo užsiimi, kokius užsiėmimus lankai?
 7. Ar turi daug laisvo laiko? Kiek straipsnių per savaitę galėtum parašyti daugiausiai ir mažiausiai? Kiek sugebėtum skirti laiko mūsų puslapiui?
 8. Ar esi draugiška, nuoširdi, mokanti priimti kritiką? Ar sugebėtum gražiai, nieko neįžeidžiant bendrauti su skaitytojais, rašytojom?
 9. Ar manai, jog tikrai galėtum išpildyti visus aukščiau pateiktus reikalavimus, skirtus mūsų rašytojoms? 
 10. Ką surasti, išmokti, pasiekti, suprasti norėtum rašydama "TD"? Įvardyk savo lūkesčius ir tikslus. 
 11. Tavo kontaktai (skype, facebook, instagram). Viešai jie nebus platinami. 
II DALIS

II-oje atrankos dalyje tau reikės parašyti straipsnį, kurio tematika atitiktų "Teenage Dreams" portale skelbiamus straipsnius. Tai gali būti straipsnis apie grožį (išskyrus produktų apžvalgas), psichologiją, sveikatą, sportą, gyvenimo būdą, įdomybes. Tačiau jokiu būdu tai negali būti "pasidaryk pati" idėjos, receptai, horoskopai ir kiti panašūs dalykai, nes iš tokių straipsnių negalime susidaryti pilnos nuomonės apie tavo rašymo galimybes. Minimalus straipsnio ilgis - I wordo lapas, teksto dydis - 12. Būtina panaudoti paveiksliukus, spalvas, galbūt įterpti interviu. Straipsnį siųsti kartu su savo klausimais, tik prisegus prisegtuke.

Jūsų atsakymų su prikabintu straipsniu laukiame el. paštu: teenagedreamsinfo@gmail.com iki rugpjūčio 31 dienos. Jei atrankoje nebus klausimų atsakymų ar straipsnio, dalyvavimas iškart anuliuojamas. Mūsų atsakymą gausi savaitės bėgyje - nesvarbu, esi priimta ar ne. Laiškai bus vertinami griežtai, į komandą priimamos tik tikrai stiprios ir mums daug abejonių nekeliančios merginos - todėl tiek straipsnio rašymui, tiek atsakinėjimui į klausimus negailėkite laiko ir pateikite mums patį geriausią variantą!

PAPILDYTA: Kiekvieną dieną gauname labai daug laiškų ir į visus atsakyti, deja, nespėjame. Jei tavo laiškas mums patiko ir matome tave kaip puikią "Teenage Dreams" rašytoją, artimiausiomis dienomis su tavimi susisieksime. 

Lauksime jūsų dalyvavimo ir tikimės, kad galėsime komandą papildyti naujais talentais! Jei turite klausimų - laukiu jų komentaruose.

8 Komentarai

 1. Gal prisiminsite mane, nes straipsnį atsiųsiu, o čia radau klaidelę. ;)
  Ne pateiktie, o pateikite. :)
  Dark girl

  AtsakytiPanaikinti
 2. tikiuosi komandą papildys ne viena šauni rašytoja :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Sveikos, esu išsiuntusi straipsnį ir atsakymus į klausimus. Bet jau ilgą laiką negaunu atsakymo :))

  AtsakytiPanaikinti
 4. Karolina, jeigu laišką siuntei atrankos metu, atsakymą tikrai gausi. Galbūt siuntei ne atrankos metu? Jei taip, persiųsk dabar mums savo laišką ir būtinai su tavimi susisieksime.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Sveiki, aš išsiunčiau jau savo tekstus, bet vis dar negaunu atsakymo. Laukiu jau beveik penkias dienas! Kada gausiu atsakymą? Išsiunčiau prieš 4 - 5 dienas jums, kaip buvo skirta :( :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Kantrybės - dorybė, merginos. Gauname daug laiškų, nespėjame į visus taip greitai atsakyti. Emile, tau atsakymą išsiuntėme, daliai merginų taip pat.

  AtsakytiPanaikinti
 7. Na ką, ir aš nusprendžiau sudalyvauti :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Sveiki :) Laiškelį, kuris buvo tik su straipsniu (nes atsakymus į klausimus atsiuntusi jau buvau ir prašėte tik dar vieno straipsnio), išsiunčiau rugpjūčio 6 d. ir noriu paklausti ar gavote jį? :)
  P.S. judickaite.ugne@gmaio.com - mano paštas ;)

  AtsakytiPanaikinti