Keli patarimai, padėsiantys tau draugaujant su vaikinu

Vasara, šiluma ir meilė... Skraidai padebesiais ir viską matai gražiau negu yra iš tikrųjų. Norėtum, kad tai tęstųsi amžinai? Bijai, kad pasaka baigsis, o princas dings? Štai keletas patarimų, kurie padės pasakai nenutrūkti.

Užsiimkite bendra veikla
Nesvarbu, kas tai - ar kartu žiūrėsite futbolo varžybas, ar abu važinėsite dviračiais, ar kartu žaisite su žaidimų kompiuteriais, o gal abu lankysite tą patį būrelį. Bendra veikla suartina bei palieka daug malonių prisiminimų. Dar vienas pliusas - visada bus apie ką pasikalbėti. 

 Kartu išbandykite ką nors naujo 
Tai galioja ir jau turint bendrą veiklą. Visada smagu išbandyti ką nors naujo, o jei dar ir su vaikinu - iš viso nuostabu! Ir nebijok, kad apsikvailinsi, juk jam ši veikla irgi bus nauja. Jei nuspręsite taip ir padaryti, tada tikrai išvysite vienas kitą kitoje šviesoje - žmonės elgiasi kitaip nei įprastai, kai atsidūrę nepažįstamose situacijose.

 Parodyk, kad tu jo nepamiršai
Dabar vasara, tad tikėtina, kad jus trumpam gali išskirti atostogos - tu arba jis gali išvykti kur nors su tėvais, stovykla ar draugais. Tokiu atveju jo neužmiršk arba neapsimesk, kad tu apie jį negalvoji. Kartais paskambink ar parašyk, bet nepersistenk - vaikinai nemėgsta įkyruolių. Taip pat gali atsiųsti savo arba judviejų nuotrauką. Juk nenori, kad jis tave užmirštų!

 Išvyka
Atostogos, šiltas oras, gera nuotaika... Pats metas jį kur nors išsitempti! Piknikas, žygis dviračiais ar pėsčiomis, diena prie jūros arba ežero, jūsų mėgstamos grupės koncertas arba krepšinio varžybos - tinka viskas! Žinoma, vertėtų atsižvelgti ne tik į tai, ar tau patinka, bet ir į tai, ar jam patiks. Juk nori būti gera ir neužmarši mergina?

Parodyk, kad tau patinka laikas praleistas su juo
Jei jau jis nepatingėjo kur nors tavęs išsivesti arba praleisti vakarą kaip tau patinka, tai ir tu nepatingėk padėkoti. Vaikinai ne dažnai primena tuos riterius ant baltų žirgų iš filmų, bet jei jis pamatęs reklamą atsiminė, kad tu norėjai nueiti į tą filmą ir tave nusivedė jo pažiūrėti ar, kad tu dievini lelijas, tad jas tau  nupirko, vadinasi tu jam tikrai rūpi! Taigi, gal ne taip jau ir sunku būtų padėkoti ir pasakyti, kad jis nuostabus?

Padėk jam
Tu matematikė, o jam reikia gauti iš kontrolinio dešimtuką, kad jo vidurkis būtų aštuoni? Nejaugi taip sunku padėti savo vaikinui? Žinoma, iš karto nevaidink protingesnės ir viršesnės. Tiesiog paklausk ar nenorėtų ruoštis kontroliniui kartu. Aišku, jam gali netikti tavo mokymosi technika, bet kažką vis tiek išmoks. Ir neabejotinai, bus tau dėkingas.

 Staigmena!
Jeigu kurį laiką nesimatėte, tada metas jį nustebinti! Vieną vakarą ateik pas jį su jo mėgstamu filmu arba maistu. Tu jį nustebinsi, pamaloninsi ir parodysi, kad žinai kas jam patinka. Iškarto nušausi du zuikius!

 Nepamiršk komplimentų
Žinoma, tai turi būti nuoširdu, o ne meilikavimas. Vaikinai irgi mėgsta būti giriami. Taigi, jeigu tau patiko nauji vaikino marškinėliai arba jis padarė gerą darbą, nepalik džiaugsmo savyje - paglostyk jo ego! Tada jis irgi mielai pastebės ir pagirs tavo išvaizdos pokyčius ar pažangą kurioje nors srityje.


Tikiuosi, kad įgavai įkvėpimo ir žinių, kurias pritaikysi realybėje. Meilė nuostabus dalykas, suteikiantis mums sparnus, bet būna akimirkų, kai tie sparnai apsunksta ir negali pakilti. Tada reikia truputį pagudrauti ir viskas vėl bus gerai. Tad pabaigai linkiu jums saulės, laimės, meilės!

GABIJA B. 

1 Komentarai

  1. Straipsnis geras, tik bent jau man pasirodė, kad kaip daiktas yra tas vaikinas su kuriuo reikia mokėti elgtis :D Na, kadangi pati tokio neturiu, tai gal kažkam naudinga. :)

    Sėkmės toliau! ;)

    AtsakytiPanaikinti