Konkursas 450 prenumeratorių proga!

Vasara - be proto akiai patrauklus metų laikas, kuomet viskas aplinkui apsipylę žiedais. Galime džiaugtis, jog žydi ne tik gamta, bet perkeltine prasme žydi ir jaunimo portalas ,,Teenage Dreams'', gyvuojantis jau trejus metus.   

Kiekvieną dieną didėjanti skaitytojų auditorija, plečiami bendradarbiavimo ryšiai su įvairiomis Lietuvos įmonėmis, tūkstantinius skaičius rodantys skaitytojų apsilankymų skaitliukai - tai dar ne visi stebuklai, apie kuriuos TD komanda net nebūtų pagalvojusi puslapio sukūrimo pradžioje.

Šiandien galime džiaugtis, jog ,,blogger'' sistemoje ,,Teenage Dreams'' portalą seka jau 450 žmonių! Nepakartojamai dideli skaičiai, kurie, tikiu, džiugina ne tik mane, bet ir skaitytojas, rašytojas bei visus, kurie karts nuo karto užsuka čia apsižiūrėti.

Šios džiugios naujienos proga, kartu su mūsų partneriais nusprendėme surengti mini konkursą kaip paprastą mūsų padėką jums, mūsų prenumeratoriai.

KONKURSO SĄLYGOS labai paprastos :
1. Jei dar nesate, tapkite ,,Teenage Dreams'' portalo prenumeratoriais (dešinėje portalo puslapyje yra mėlynas mygtukas ,,Prisijungti prie svetainės''. Paspauskite jį, vėliau sekite nurodymus). Ir naujieji, ir senieji prenumeratoriai komentaruose turi parašyti savo blogger paskyros pavadinimą (t.y. tai bus tai, ką rodo virš jūsų komentaro, kai jūs paliekate komentarą bet kurioje blogger platformoje prisijungę prie savo anketos).
 
2. Taip pat šio pranešimo komentaruose turite atsakyti į paprastus klausimus : kiek laikote jau skaitote TD portalą ir iš kur apie jį sužinojote?

3. Parašykite savo el.paštą, kuriuo galėčiau susisiekti su jumis laimėjimo atveju.

Taigi, viskas sutrumpintai - jei norite laimėti nuostabius prizus, turite užprenumeruoti mūsų portalą, komentaruose parašyti savo blogger vardą, atsakyti į du klausimus ir palikti savo el.paštą. 

Konkursas tęsis iki liepos 12 dienos. Tą dieną burtu keliu bus išrinkta viena dalyvė, kuriai atiteks 450 prenumeratorių proga surengto konkurso prizas!

Ką galima laimėti?
Dalyvauti tikrai verta, nes už sugaištas 5 minutes jums gali atitekti vertingi produktai! Burtų keliu išrinktai merginai atiteks ,,Oxygen Moisture'' grožio priemonės - šampūnas, kondicionierius, plaukų kaukė ir purškiklis! Vasaros saulės nualintiems jūsų plaukams tai bus tikra dovana, patikėkit manimi! Jei nenorite šiame konkurse dalyvauti dėl savęs, tai bent dalyvaukite dėl savo plaukų!

Jei kils klausimų, juos visuomet galite palikti komentarų platformoje, esančioje apačioje. 
 
Ačiū Jums už tai, kad esate su mumis. Tik dėl jūsų šis portalas gyvuoja ir kyla į vis didesnes aukštumas. Kartu mes galim daug!
 


36 Komentarai

 1. TD portalą skaitau apie du metus,sužinojau apie jį facebook'e ten buvo parašyta ,kad įkeltas naujas straipsnis, aš perskaičiau ir man patiko... :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Skaitau daugiau nei dvejus metus. Beveik tiek pat laiko čia buvau rašytoja. Į TD užklydau visai netyčia. Kažko ieškojau visagalėje google ir jis mane nukreipė čia. Nuo to laiko kiekvieną dieną čia užeinu :)
  -gabi

  AtsakytiPanaikinti
 3. Teenage Dream, jau skaitau apytiksliai apie du metus. Iš kur sužinojau? Ieškodama naujo, įdomaus, ir vertingo tinklaraščio ieškojau internete, kai netyčia užtikau šį tinklaraštį. Tada parekomendavau ir draugei, kad šioji taip pat paskaitytų... Na štai, ir abi kaskart radusios naują straipsnį puolam skaityti. :)
  El. paštas - emilija.grisk@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 4. Rašytojos gali dalyvauti?:)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Labas! Visų pirma norėčiau padėkoti už konkursą. Tai yra tikrai šaunu, nes laimėti kažką tikriausiai yra labai geras jausmas.
  Na, o sužinojau 2014 metų, kovo mėnesį. Pamenu, kad skaičiau žurnalą 'Justė' ir buvo vienos iš jūsų įdėtas straipsnis. Nusprendžiau pagal pateiktą nuorodą įeiti į šį tinklaraštį/svetainę ir atėjau! Iš pradžių, skaičiau taip, lyg tai būtų mano darbas - būtina skaityt ir viskas, nes norėjau daug sužinoti. Bėgant laikui pati susikūriau tinklaraštį ir matyti jūsų įrašus buvo daug lengviau, nes dažnai užeidavau į blogger programėlę. :) Taip ir prisipratinau prie šio tinklaraščio ir nuo šiol skaitau su mielu noru kiekvieną jūsų įrašą.
  Sėkmės ir plėskitės toliau! ♥
  ***
  seilutee@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 6. TD skaitau jau apie 2 metus, netgi daugiau, o sužinojau iš draugės, kuri minėjo, kad merginos iš Jūsų komandos straipsnį skaitė "Lukos" žurnale. :)
  [Vardas: - Simomo
  El. paštas: simokiuke@gmail.com]

  AtsakytiPanaikinti
 7. Tiesą sakant, net neprisimenu, kada pradėjau lankytis šiame tinklaraštyje- užtikau jį galbūt prieš porą metų, o gal kiek ankščiau ar vėliau. Neatsimenu ir kaip apie jį sužinojau, radau kažkur internete :D(Tik nepagalvokit, kad tiesiog tingiu galvoti ir todėl negaliu pateikti tikslaus atsakymo - esu pakankamai sena šio blog'o gerbėja, todėl ir neprisimenu :D). Ir nuo to laiko tapau ištikima ,,Teenage Dreams'' skaitytoja!
  -Books Lover
  bookslover321@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 8. Sveikos, Teenage Dreams rašytojos! :) Prisimenu pirmą kartą kai perskaičiau TD straipsnį. Buvo Velykos :) Tai buvo konkursas- reikėjo sukurti derinuką ir galėjai kažką laimėti. Tada ieškojau, kaip galima juos sukurti :) Ir dabar, per šias Velykas sukako lygiai 3 metai kaip skaitau jūsų blog'ą :) Wow :)
  -JustinaBeatt
  justiana153@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 9. TD portalą (ach, kaip gera jau vadinti ne blogu, bet portalu :)) skaitau nuo praėjusios vasaros vidurio. Tiesiog pagalvojau dalyvauti rašytojų atrankoje, parašiau straipsnį, bet man nepavyko. Na, iš antro bandymo buvau priimta ir išties labai dėlto džiaugiausi. Gaila, kad teko išeiti dėl laiko stygiaus. :(
  Na, o sužinojau apie šį tinklapį tiesiog benaršydama internete, taip paprastai. ;D
  daiva01@inbox.lt

  AtsakytiPanaikinti
 10. Tikslios datos nepamenu, kada pradėjau skaityti šį portalą, bet galiu pasakyti, jog viskas prasidėjo praeitais metais, kai naršiau internete, ieškojau įdomių tinklaraščių, nes buvo be galo nuobodu ir norėjosi ką nors paskaityti. Tada užėjau į vienos merginos 'blogger' profilį ir peržiūrėjau jos skaitomus tinklaraščius. Staiga mano akys 'užkliuvo' už Jūsų svetainės pavadinimo ir taip nuo tos dienos pradėjau skaityti ,,Teenage Dreams'' straipsnius ir kasdien laukti vis naujų! ♥ Na, o dabar čia taip pat užsuku kiekvieną dieną, pasidarau arbatos arba kokio kito gėrimo ir jaukiai skaitau įrašus. :3
  - Airida Matulevičiūtė
  airida.matuleviciute00@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 11. O aš "Teenage Dreams" atradau dar LUKOS žurnale. Skelbimų skiltyje pamačiau nuorodą, užėjau, bet tąkart tinklaraštis manęs visai nesudomino. Kartą užėjau ir paskui pamiršau. Tuomet po kokio pusmečio LUKOJE buvo išspausdintas pirmasis "TD" straipsnis. Puikiai pamenu, kad tai buvo buvusios rašytojos Akvilės P. straipsnis apie dienoraščio rašymą. Pamačiau nuorodą, užėjau ir nuo tada tai tapo mano gyvenimo dalimi. Sudalyvavau rašytojų atrankoje, patekau ir taip viskas prasidėjo.. :))

  *Nors ir negaliu dalyvaut, bet norėjau pasipasakot :D

  AtsakytiPanaikinti
 12. Aš (panašiai kaip Daiva) nesu labai sena blog'o skaitytoja. Kai pamačiau 2, 3 metai, pagalvojau, gal net nereikėtų rašyti, nes nėra kuo girtis maždaug pusę metų skaitynėjimu...
  Taigi atradau maždaug prieš pusmetį, bet lankausi beveik kasdien. Tik ir eitu į šį tinklalapį galvodama "Gal jau yra naujas įrašas?". O jei nėra pasiskaitau chat'o langelį ir atrandu naujų blog'ų. Tad blog'erės nepykite, kad pas jus nesilankau taip dažnai, nes jei ne TD nebūčiau aplankiusi ir jūsų!
  Pirmą straipsnį pamačiau žurnale "Justė", bet tąkart žvilgsnis neužkliuvo už nuorodos, tad ir neapsilankiau, o pirmą kartą žvilgtelėjau ieškodama "Kaip užsidirbti vasarą". Taigi, nuo tada aš čia. :)
  Dar nebuvau rašytoja, bandau gal 5 kartą. :( Tikiuosi pavyks ja tapti ar laimėti šį tobulą rinkinuką. ^^
  Atsiprašau, jei pabodo skaityti. Tiesiog norėjau išsilieti, o tada nebegaliu sustoti. :D
  miglpetkut@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 13. Aš šį blogą skaitau jau daugiau nei pusė metų nors ir jo tiesiogine prasme nesekiaul. Aplankydavau jį kartą ar du į mėnesį, pasiskaitydavau įdomių straipsniu, rasdavau naudingų patarimų. Jūsų blogas yra nuostabus!
  Diana Grabažytė
  gabalelisbatono@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 14. Teenage Dreams skaitinėju gal šiek tiek mažiau nei metus. Gaila, kad sužinojau tik prieš metus, nes būtų buve smagiau apie jį sužinot ir pradėt skaityt šiek tiek anksčiau! O sužinojau apie jį iš draugės, kai paklausiau ką veikt, tai ji pasiūlė paskaityti šį portalą :)
  isumkovskyte@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 15. TD skaitau nuo pat jo įsikūrimo - kitaip sakant, esu viena ištikimiausių šio tinklaraščio gerbėjų! :) O atradau jį per Teenage Dreams įkūrėją Viliją, dabar tiksliai visų detalių negaliu prisiminti, bet man regis, jog ji TD nuoroda buvo pasidalinusi fb paskyroje :)

  Blogger vardas - Aušrinė
  El. paštas - skeryte.ausrine@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 16. Tinklaraščio administratorius pašalino šį komentarą.

  AtsakytiPanaikinti
 17. Sveikos! Teenage Dreams pradėjau skaityti prieš maždaug du metus. Sužinojau apie jūsų blogą iš facebook'o. Iš pradžių galvojau, kad jūs turit puslapį tik facebook'e, bet po kiek laiko suradau šitą blog'ą. Kiekvieną dieną užsuku į jūsų puslapį, tikėdamasi pamatyti naują straipsnį.
  El. paštas: aistemoskaite@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 18. Aš Teenage Dreams pradėjau skaityti nuo 2013 metų žiemos pabaigos (vasario mėn.), teko ir pačiai rašyti jame, labai daug prisiminimų turiu, susipažinau su daug šaunių merginų. Sužinojau apie TD iš kažkokio feisbuko puslapio, dabar pavadinimo tikrai nebepasakysiu, nes neprisimenu :D
  Greta Kvietkutė.
  gggretakvietkute@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 19. Skaitau TD portalą jau trečius metus, kaip tik liepos mėnesį ir pradėjau domėtis buvusiu blog'u, kurį laiką buvau nuo jo net priklausoma :D smagu matyt progresą ir tobulėjimą, nes tuo metu maniau, kad TD taip ir liks be gyvos dvasios. O sužinojau iš savo draugės :)
  Akvilė A.
  snaigutelt@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 20. Su šiuo tinklaraščiu esu nuo jo sukūrimo pradžios, buvau ir tamsiausiomis dienomis, ir klestėjimo laikotarpiais. O sužinojau apie Teenage Dreams vos jam susikūrus ir jo nuorodą paskelbus vienoje, tuomet labai populiarioje, Facebook grupėje, kurioje administratorė buvo ir Vilija. :)
  Simutė.
  simona.kiskyte@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 21. Nors atrodo kad prafejau skaityti visai nesenai prabego jau ~2 metai. Suzinojau is drauges. Ji skaitinejo jusu blog'a per informatikos pamoka. Grizusi namo nusprenziau po blog'a pasizvalgyti ir as... taip pradejau "gyventi" kartu su TD portalu ir uzsuku cia kone kasdien paziureri ar nepasirode naujas, naudingas ir idomus straipsnis♡☆

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. *pradejau
   beja mano el. pastas: ziobakaite.gabriele@gmail.com

   Panaikinti
 22. TD tinklaraštį skaitau apie 3 metus.Apie šį tinklaraštį sužinojau, tiesiog naršydama internete.
  augustiniute@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 23. Apie šį portalą sužinojau iš žurnalo ,,Justė ir Luka''. Iš pat pradžių mane sudomino tas mažas ..Teenage dreams'' logotipas, o jį aplankiusi be galo nudžiugau, atradusi pirmą kokybišką bei naudingą tiklaraštį. Nuo tos akimirkos prabėgo beveik vieneri metai ir tikiuosi dar daug laiko mus džiuginsit savo straipsniais ;))
  Ieva Unicorn
  unicornieva@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 24. Apie ,,Teenage Dreams" sužinojau iš žurnalo ,,Justė". Pabandžiusi prisijungti,tikrai neprašoviau- čia parašyta viskas,kas man įdomu! ,,Teenage Dreams" Skaitau apie 2-3 mėnesius ir kiekvieną kartą priėjus prie kompiuterio ar telefono,visada lekiu pažiūrėti,kągi įdomaus įkėlėte :) Savo blogger paskyros nežinau,nes nesu dar čia ko nors pakomentavusi,bet vėliau parašysiu apačioje ;) P.s. Sėkmės kuriant!

  AtsakytiPanaikinti
 25. Tas anonimiškas komentaras mano,nes netyčia pamiršau nusiimt anonimą :D Mano blogger Vesta

  AtsakytiPanaikinti
 26. Sveiki. Šaunu, kad darote tokius konkursus ir smagu,kad nenustojate rašyti. Apie šį puslapiuką sužinojau iš žurnalo "Justė" užėjau, patiko, ir dabar čia lankausi kiekvieną dieną jau 3 mėnesius. :)

  AtsakytiPanaikinti
 27. vesta.stanislauskaite@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 28. Sveiki, apie šį portalą sužinojau prieš metus. O jį suradau paprastai-tiesiog per google, ieškodama patarimų ką veikti, kai nėra ką veikti:)

  emakema1@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 29. Apie šį portalą, anksčiau blog'ą, žinau nuo pat jo įsikūrimo. Drąsiai galėčiau vadintis ištikima skaitytoja, nors ir kartais pritingiu parašyti komentarą, tačiau TD tikrai yra portalas, kurį tikrinu ir skaitau vos ne kiekvieną dieną. O sužinojau apie jį per Viliją- tiksliai nepamenu, bet man rodos, jog iš jos istorijos blog'o.
  Labai smagu matyti, jog per tiek laiko atsirado labai daug skaitytojų bei rašytojų, kurios aukoja savo laiką bei nori tobulinti savo rašymo įgūdžius, taip pat blog'o virtimas portalu vėlgi gana didelis pasiekimas, jau nekalbant apie straipsnius žurnale.
  Norėčiau palinkėti, kad ir toliau šis portalas gyvuotų, kad nebūtų to apmirimo, kuris buvo prieš porą metų, jog ir toliau džiugintų informatyviais bei įdomiais straipsniais ir gal netgi viskas išsivystytų iki tikro žurnalo!

  AtsakytiPanaikinti
 30. TD skaitau dar nuo tada kaip šis buvo tik blogas, o ne svetainė. Tiksliai nė nežinau kiek metų :D O apie jį sužinojau tiesiog naršydama po internetą.
  Tiesa sakant, šio portalo rašytojos yra šaunuolės! Labai džiugu matyti kaip Jūsų svetainė kiekvieną dieną auga. Puslapis pilnas pozityvių, įdomių, šiurpių ir linksmų straipsnių.
  Dažnai perskaičius kažką įdomaus ir papasakojus draugėms jos susidomi ir skuba skaityti Jūsų straipsnių. Beto, labai smagu skaityti Jūsų straipsnius kelionėje ar gulint prie ežero. Toks jausmas lyg skaityčiau žurnalą, tokį kaip "Panelė" ar "Justė", ar kt. :)
  Linkiu Jums kuo daugiau sėkmės!

  (0zuikis0@gmail.com)

  AtsakytiPanaikinti
 31. Dėkoju, merginos, už tokį gausų dalyvavimą šiame konkurse! Buvo smagu skaityti jūsų komentarus ir matyti, jog turime labai daug senų skaitytojų, bet taip pat galima rasti ir naujokių. Nepakartojamas jausmas žinoti, jog į TD užsukate kiekvieną ar beveik kiekvieną dieną. Tai mums labai daug reiškia!

  Yra konkursas - turi būti ir nugalėtoja. Šį kartą burtai sėkmę lėmė skaitytojai Airidai Matulevičiūtei! Sveikinu, Airida, tau atitenka ,,Dove Oxygen Moisture'' priemonės plaukams. Susisieksiu su tavim el.paštu. :)

  Visoms kitoms dar kartą dėkoju už dalyvavimą ir kviečiu nenusiminti - konkursų, kuriuose galėsite laimėti ,,Dove'' produkcijos dar tikrai bus!

  AtsakytiPanaikinti
 32. Gėda man, kad pamačiau "truputį" per vėlai, tačiau, matyt taip ir turėjo būt :D Vėlgi džiaugiuosi, kad ruošiate puikius konkursus, su dar puikesniais prizais!!!
  P.S. Sveikinu laimėtoją! :)

  AtsakytiPanaikinti