Makiažo triukai

Kiekviena mergina nori būti graži. Ir dažna mergina tą savo natūralų grožį paryškina, trūkumus užmaskuoja su makiažu. Tačiau kartais jos nežino paprasčiausių triukų, kaip paslėpti trūkumus, nors iš tiesų viską galima pataisyti! Apačioje keletas patarimų, kurie tikrai tau padės nebesukti galvos dėl tokių problemų!


1. Neturi nei apvado (kitaip vadinamo laineriu), nei akių pieštuko, tačiau labai nori pabrėžti akis? TRIUKAS: Tau reikės kuo plonesnio teptuko, vandens ir akių šešėlių (jei juodų akių šešėlių vis dėl to neturi, tinka ir tušas). Teptuką pamerk į vandenį, tuomet paimk šiek tiek tušo ar šešėlių ir bandyk daryti liniją, kokią darytum, jei turėtum pieštuką arba apvadą. Ir štai - akys atrodo išraiškingesnės ir yra pabrėžtos!

2. Vos pasidažius lūpas, lūpdažiai vis nusivalo ir jų kaip nebūta? TRIUKAS: Pasidažyk lūpas kaip įprastai. Tuomet pasiimk šiek tiek birios pudros ir su specialiu šepetėliu, ant kurio yra šiek tiek pudros, švelniai perbrauk per lūpas. Nustebsi - tavo lūpdažis laikysis visą dieną!

3. Svajoji apie itin riestas blakstienas be tušo pagalbos, o blakstienų rietiklis paprastai ne itin padeda? TRIUKAS: Paimk tą blakstienų rietiklį bei į stiklinę įpilk karšto vandens. Tuomet rietiklį įdėk į tą stiklinę su vandeniu ir palaikyk jį joje keletą minučių. Išėmus, pabandyk užriesti blakstienas, kaip darai tai įprastai - dabar jos riesis daug lengviau ir gražiau, nei paprastai.

4. Nori gražesnių, išraiškingesnių antakių? TRIUKAS: Paryškink natūralius savo antakius su specialiu pieštuku. Tuomet virš antakių ir po antakių apvedžiok jų linijas su baltu pieštuku, kad būtų kaip šioje nuotraukoje. Tada lengvai įtrink baltą liniją, kad ji nebūtų tokia ryški ir štai - tavo antakiai jau daug išraiškingesni!

5. Nori riestų blakstienų, nors neturi blakstienų rietiklio? TRIUKAS: Pasiimk arbatinį šaukštelį ir didelį dubenį su karštu vandeniu. Įdėk į dubenį šaukštelį ir laikyk jį tiek laiko, kad šaukštas nebūtų karštas, o tik šiltas. Tuomet jį pridėk prie akių taip, kad pusė, kuria dedi, pavyzdžiui, į arbatą cukrų, būtų atsukta į voką. Užlenk blakstienas taip, kad jos atsidurtų ant šaukšto kitos pusės bei palaikyk. Tada šaukštą patrauk ir dažydama blakstienas, vis suk ratus su tušo šepetėliu - taip blakstienos bus itin riestos.

6. Svajoji apie katės akis, tačiau tau niekaip nesiseka lygiai pravesti linijos su apvadu (kitaip dar vadinamu laineriu)? TRIUKAS: Pasiimk lipnią juostą ir ją užklijuok taip, kaip parodyta šioje nuotraukoje. Tuomet tiesiog bandyk pravesti liniją palei lipnios juostos kraštą. Pabaigus, lipnią juostą nuklijuok ir štai - tu turi lygiai, dailiai padažytas akis!

7. Pasibaigė tušas ir mąstai, kur panaudoti tūbelę ar bent jau šepetėlį? Tavo antakiai nesuvaldomi? TRIUKAS: Pasibaigusio tušo šepetėlį kruopščiai nuplauk po šiltu vandeniu, kad ant jo visiškai neliktų tušo. Tuomet tą šepetėlį ištepk mėgstamiausiu ir geriausiu savo vazelinu. Tada tiesiog sušukuok antakius, padaryk jiems norimą formą - ta forma laikysis ilgai, tad antakiai bus suvaldyti.

8. Nori putlių lūpų, kokiomis didžiuojasi net ir tos žvaigždės, kurios nenaudoja botokso? TRIUKAS: Pasidažyk lūpas kaip įprastai ir prieš užtepdama jas blizgiu, pasiimk auksinį arba baltą pieštuką arba šešėlius. Tuomet patepk jais lūpų viduriuką. Tada švelniai pasklaidyk, kad atrodytų natūraliau ir užtepk lūpas blizgiu. O jei dar virš Kupidono kalvos neryškiai patepsi odą šviesiu pieštuku ir paskirstysi, lūpos atrodys puikiai. Štai ir putlių lūpų paslaptis atskleista!

9. Blakstienų tušo galiojimas tuoj baigsis ir jis nebedažo taip, kaip norėtųsi? TRIUKAS: Tiesiog paimk dubenėlį ir pripilk į jį šilto vandens. Į dubenį su vandeniu įdėk tušo tūbelę ir palaikyk ją vandenyje penkias minutes. Tada išimk. Valio - tavo tušas vėl dažo kaip anksčiau, be to, jo galiojimo laikas prailgėjo keliais mėnesiais.

10. Vis mąstai ką daryti, kad blakstienos atrodytų ilgesnės ir tankesnės? TRIUKAS: Padažyk blakstienas tik vienu tušo sluoksniu. Tuomet pasiimk šiek tiek birios pudros ir su specialiu šepetėliu nedaug pudros užtepk ant blakstienų. Tada keliais sluoksniais vėl padažyk blakstienas ir viskas - tavo blakstienos atrodo tankesnės, gražesnės ir ilgesnės!

Šios makiažo gudrybės tau padės paslėpti trūkumus, kurių nenori niekam rodyti. Tad kitą kartą nesitampyk nervų dėl jų, apgauk pačią motiną gamtą, apdovanojusią tave nedideliais trūkumais ir juos tiesiog užmaskuok! Taip pat komentaruose nepamiršk pasidalinti savo išbandytais, efektyviais makiažo triukais bei patarimais.

5 Komentarai

 1. Man patiko manau ,kad triukai labai naudingi :)donuttouchmyphoneee.blogspot.com naujas tinklaraštis :)))

  AtsakytiPanaikinti
 2. Šaunūs patarimai! Tik vietoj tų ,,šioje nuotraukoje'' galėjai įdėti pačias nuotraukas. Manau, taip būtų paprasčiau ir geriau skaitytojui :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labaaai patiko patarimai! Dar siūlau naudoti medų toms, kurios nori švelnesnių lūpų. Man padėjo!!!

  AtsakytiPanaikinti
 4. Puikus straipsnis. Padėjo, lengvai susiskaitė. :) Gal galėtum parašyt straipsnį, kuris padėtų pasiruošt vasaros iškyloms? Užkandžių kokių lengvų, aprangos idėjų, dekoracijų, veiklos. :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Puikus straipsnis. Man tikrai patiko ir dar panaudosiu tuos triukus. Puikiai! :)

  AtsakytiPanaikinti