SPA namuose

Mes visos norime atrodyti gražiai, bet tikrai ne visos turime tiek pinigų, kad galėtumėme lankytis prabangiuose grožio salonuose ar SPA. Tačiau mes tikrai save galime pasilepinti bei gražiai atrodyti ir namuose, taip sutaupysime daaaaaug laiko bei pinigų. Tad ar pasiruošusi šiandien smagiai praleisti laiką ir atgaivinti odą, plaukus, nagus bei lūpas?

V E I D O   O D A

• Pasidaryk garų vonelę. Pasiimk didelį dubenį ir pripilk į jį verdančio vandens. Tuomet įdėk kelis šaukštus vaistažolių (mėtų, petražolių ir pan.) arba įlašink kelis šaukštelius eterinio aliejaus. Tada tiesiog galvą apdenk rankšluosčiu, palink virš vonelės ir būk tiek laiko, kiek reikia, o tai priklauso nuo tavo veido odos tipo (sausai - 3 minutės, riebiai - 5 minutės, riebiai - 8-10.). Po to veidą nuplauk po šiltu vandeniu ir patepk kremu.

• Nušveisk veido odą. Tam tau reikės tik rudojo cukraus bei medaus. Ingredientus sumaišyk ir tepk ant veido, nepamiršk įtrinti. Tuomet palaikyk kelias minutes ir veidą nuplauk su šiltu vandeniu. Taip atsikratysi odos šerpetojamo, odos spalva taps gražesnė.

• Pasidaryk veido kaukę. Jai tau reikės tik poros ingredientų - tai kiaušinio baltymo ir pusės citrinos sulčių. Tuomet tiesiog išplak baltymą, į jį išspausk citrinos sultis ir gautą masę tepk ant veido. Pabūk su kauke 10 minučių ir nuplauk po šiltu vandeniu. Tai - valomoji veido kaukė, tad ją darydama reguliariai turi galimybę atsikratyti spuogų.K Ū N A S

• Pasižadėk, kad šiandien išgersi du litrus vandens. Jei to nedarai paprastai, bent padaryk tai šiandien. Geriant pakankamai vandens, kūnas atrodo ir yra daug sveikesnis bei gražesnis.

Pasportuok. Dabar - vasara, orai gražūs, tad gali rinktis iš begalės sporto šakų. Jei nežinai ar vis nenusprendi, kaip nori sportuoti, įkvėpimo gali ieškotis šiose idėjose. Taip pat kartu gali pasiimti draugę - galbūt abi nuspręsite ir toliau kartu gražinti figūras?

Pasidaryk vaisių salotas. Taip tapsi energingesnė, tavo kūnas apsirūpins reikiamomis medžiagomis, net pagerės nuotaika. Taigi, tiesiog pasiimk visus vaisius, kuriuos randi šaldytuve ir supjaustyk. Tuomet viską sudėk į dubenėlį, išmaišyk viską su jogurtu su vaisiais ir... skanaus!

Nušveisk odą. Ant rudojo cukraus užpilk kokosų aliejaus, viską sumaišyk. Taip pat gali įlašinti ir kelis lašus eterinio aliejaus. Su tokiu šveitikliu ištepk odą, taipogi nepamiršk įtrinti. Palaikyk kelias minutes ir nuplauk su šiltu vandeniu. Nušveistą kūno odą nepamiršk palepinti kremu.


P L A U K A I

• Palepink plaukus aliejumi. Aliejai itin gerina plaukų būklę, jie tampa labiau spindintys, gražesni, sveikesni. Jei nežinai, koks aliejus tau tiktų labiausiai, gali išsirinkti iš šių aliejų.

• Pasidaryk plaukų kaukę. Kaukė plaukams - tai dar vienas dalykas, kuriuo privalai retkarčiais palepinti plaukus. Ji taip pat gerina plaukų būklę, plaukai tampa gražesni. Tik itin svarbu, kad pasirinktum sau tinkančią kaukę. Tačiau, pavyzdžiui, kiaušinis tinka visų tipų plaukams. Tik, jei tavo plaukai sausi, naudok ne visą kiaušinį, o trynį. Jei plaukai linkę riebaluotis - baltymą. O jei tau pasisekė ir tavo plaukai nei riebūs, nei sausi - naudok jį visą. Kiaušiniu įtepk plaukus, palaikyk 15 minučių ir nuplauk.

• Šukuok. Ar žinai, kad šukuojant plaukus, suaktyvinama kraujotaka, o tai lemia, kad plaukai augtų greičiau, kad jie būtų gražesni? Tad šiandien  pamasažuok arba pašukuok plaukus, esančius prie galvos. Atliekant tai reguliariai, pastebėsi, kad plaukų išvaizda tave džiugina labiau, nei kada nors anksčiau!


N A G A I

• Nagų vonelė. Tau tereikia 100 ml vandens, 100 gramų medaus bei citrinos. Tiesiog užvirk vandenį, ištirpink į jį medų bei išspausk citrinos sultis. Palauk, kol vonelė šiek tiek atvės ir 15 minučių palaikyk joje nagus. Kita, taip pat labai paprasta bei naudinga vonelė, yra su druska. Taigi, tiesiog pasiimk dubenėlį, į jį įpilk karštą vandenį, įberk kelis šaukštus druskos. Tuomet palauk, kol vanduo truputį atvės ir palaikyk 15 minučių jame nagus. Jei nori stipresnių, tvirtesnių nagų, voneles tau reiktų daryti reguliariai.

• Ištepk pėdas bei rankas specialiu kremu. Tikriausiai ne naujiena, kad kremai ne tik padeda odai, bet ir stiprina nagus. Tad bent retkarčiais tikrai turėtum tai padaryti.

• Manikiūras bei pedikiūras. Gražūs nagai - lyg mūsų vizitinė kortelė, kuri daug ką pasako ir apie mus pačias. O visos žinome, kad gražus, tvarkingas manikiūras ar pedikiūras tikrai puošia kiekvieną. Tad padaryk nagams gražią formą, o kelis patarimus, kaip pasidaryti nuostabų manikiūrą, gali rasti čia
L Ū P O S  

• Šveitimas. Kad lūpos būtų minkštos, švelnios, gražios bei nešerpetotų, privalai jas reguliariai nušveisti. Tiesiog pasiimk paprastą dantų šepetuką ir juo švelniai masažuok lūpas.

• Kaukė. Taip, net ir lūpoms kartais reikia kaukės! Paprasčiausiai reikės tik paprasto, skysto medaus. Jį užtepk ant lūpų, palaikyk 10-15 minučių ir nuplauk arba nulaižyk. Jei nori geresnio poveikio, gali prie ingredientų sąrašo prirašyti kelis lašus augalinio aliejaus.

• Pratimai. Ne visos mes gimėme su putliomis, didelėmis bei stangriomis lūpomis. Tačiau net ir tai lūpų pratimų pagalba galima pakeisti. Atlik šiuos pratimus reguliariai ir pamatysi, kaip ne tik keičiasi forma, tačiau ir spalva, jos tampa minkštesnės, gražesnės, įspūdingesnės.

• Lūpų balzamas. Prieš einant miegoti, lūpas patepk mėgstamiausiu balzamu, kuris puikiai jas drėkina bei maitina. Ryte jos bus švelnesnės.
Taigi, dabar veido oda lygesnė bei gražesnė, kūnas sveikesnis, plaukai labiau išpuoselėti bei spindintys, nagai tvirtesni, sveikesni, tvarkingesni, o lūpos minkštesnės bei švelnesnės. Rezultatas nuėjus į grožio saloną ar SPA būtų toks pats, tik vienas skirtumas - sutaupei daug pinigų ir laiko!


6 Komentarai

 1. puiku, puiku, puiku. Labai geras straipsnis, Beatriče, tu visuomet nustebini su geromis temomis :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Super, labai geras straipsnis, toks vasariškas ir gaivus!!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Išties labai gražus, tvarkingas straipsnis, puikiai tinkantis šiam sezonui. Puikiai padirbėta! :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Straipsnis patiko, tik turiu keletą pastebėjimų.
  Per dažnas šukavimas nepadeda, o kenkia plaukams, nes jie pešami, daugiau jų išslenka, nuo nekokybiško šepečio skilinėja galiukai. Tiesa, jeigu kokybiškos šukos, nepakenks, jei ne per dažnai.
  Beje, vaisių salotas geriau gardinti natūraliu jogurtu su medumi, o ne vaisių jogurtu, nes jame pridėta daug cukraus ir sintetinių maisto priedų.
  Čia tik truputis kritikos, dauguma patarimų tikrai labai geri :) .

  AtsakytiPanaikinti
 5. ačiū! :)
  Anonime, priimu tavo kritiką, bet kažkaip norisi apsiginti :D :D
  dėl plaukų - aš niekur neminėjau, kad juos šukuoti reikia labai dažnai. tik sakiau, kad darant tai reguliariai, tai gali tikrai pagelbėti. be to, jei jau prakalbom apie galiukų skilinėjimą - straipsnyje aš parašiau, kad jei norime, kad plaukai atrodytų gražiai, reikia šukuoti plaukus, esančius prie galvos. galiukų nebūtina ar net nereikia.
  o dėl jogurto - jo, iš tikrųjų, gal ir geriau, bet iš tiesų manau, kad merginos, kurios nenori visiškai atsisakyti nesveiko maisto, tikrai nenumirs suvalgiusios kažkokį jogurtą su priedais xd šiaip ar taip, ir vaisiai juk ne visi sveiki, nes būna apipurkšti ir panašiai.
  bet dėkoju už nuomonę! :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Daugumą patarimų žinojau, bet vis vien buvo įdomu paskaityti. Toks vasariškas, mergaitiškas straipsnis. Labai patiko išdėstymas ir nuotraukos. :)

  AtsakytiPanaikinti