TD rekomenduoja: "The lost scent" aliejiniai kvepalai

Net neabejoju, kad kiekviena save prisižiūrinti mergina, mėgsta skaniai kvepėti. Pripažinkime, juk visuomet smagiau būti prie žmonių, kurie kvepia gardžiais aromatais, tiesa? Be abejo, šioje situacijoje mums gali padėti tikriausiai daugelio jūsų kosmetinėse esantys kvepalai. Deja, kad ir kaip skaniai galime kvepėti kvepalų dėka, dažnas šio produkto naudojimas gali būti žalingas mums ir mūsų organizmui. Puiki išeitis, norint to išvengti - aliejinių kvepalų rinkimasis. Būtent šįkart jus su tuo supažindinsime bei pristatysime mūsų išbandytus "The lost scent" produktus. 

KODĖL VERTA RINKTIS ALIEJINIUS KVEPALUS?
Purškiamuose kvepaluose, kuriuos įprastai mes naudojame, gausu mūsų organizmui kenksmingų medžiagų, kaip pavyzdžiui, alkoholis, ftalatai ar kitos iš naftos gaminamos medžiagos. Purškiant kvepalus ant kūno, visos kenksmingos medžiagos prasiskverbia pro mūsų odą. Taigi dažnas kvepalų naudojimas gali neigiamai paveikti mūsų organizmą. Nuo visa to gali sutrikti nervų sistema, skydliaukės veikla ar net išsivystyti Alzheimerio liga. Tad ką daryti, norint to išvengti, bet gardžiai kvepėti? Purškiamuosius kvepalus reikia keisti į aliejinius kvepalus, kurie yra gaminami eterinių aliejų pagrindu. Aliejinių kvepalų dėka jūs ne tik skaniai kvepėsite, bet ir žinosite, kad tai nekenkia jūsų organizmui. Be to, eteriniai aliejai, iš kurių gaminami kvepalai, ne tik skaniai kvepia, bet ir teigiamai veikia mintis!

"The lost scent" aliejiniai kvepalai

Aš, kaip ir manau daugelis merginų, mėgstu skaniai kvepėti. Tačiau nemėgstu žinoti, jog tai, ką dedu ant kūno, kenkia mano organizmui. Todėl susidomėjusi aliejiniais kvepalais, nusprendžiau išbandyti ir šįkart pasirinkau "The lost scent" aliejinius kvepalus. Tai buvo pirmoji mano pažintis su aliejiniais kvepalais ir galiu pasakyti, jog tikrai nenusivyliau. Anaiptol! 

Facebook'o puslapyje "The lost scent" pardavinėjami kvepalai yra trijų arba šešių mililitrų, todėl buteliukai nėra dideli ir puikiai tilps į mažą rankinę, kosmetinę ar net piniginę. Vos atplėšus voką su kvepalais, pasklido malonus kvapas, o dar labiau likau nustebinta, kai pamačiau du mielus, mažus ir gražius buteliukus. Vien už įpakavimą, dizainą galima skirti didelius aplodismentus. Buteliukai labai dailūs ir patogūs, su atsisukančiu dangteliu. Kadangi aliejiniai kvepalai nėra purškiami, po dangteliu slypi mažas rutulinis dozatorius, kurio pagalba lengvai galime užtepti kvepalus ant kaklo, riešų ar kitų vietų. Tikriausiai paklausite, o kaipgi perkant internetu, galima išsirinkti kvepalus? Ant kiekvieno "The lost scent" buteliuko yra užrašytas koks nors garsių kvepalų pavadinimas, pagal kuriuos yra sukurti šie kvepalai. Pavyzdžiui, "inspired by Gucci Rush" ar "inspired by Vanitas Versace". Todėl jei naudojate garsius kvepalus ar žinoti jų kvapus, išsirinksite labai paprastai. O jei ne, jums tereikės pasakyti savo mėgstamų kvepalų pavadinimą ar mylimus kvapus ir maloni pardavėja jums tikrai padės išsirinkti geriausią variantą.

O štai aš išbandžiau "inspired by Ck 1 Shock" ir "inspired by Allure" aliejinius kvepalus. Galiu pasakyti, jog pardavėja pataikė tiesiai į dešimtuką ir gavau kvapus, kuriuos tikrai mėgstu. Pirmasis kvapas man pasirodė saldžiai gaivus, o štai antrasis saldesnis už pastarąjį. Būtent labiausiai man ir patinka saldūs (bet ne per daug saldūs) kvapai, todėl tikriausiai niekaip negalėčiau išskirti, kuris patiko labiau. Kvapai ant kūno išsilaiko tikrai ilgai, kas išties džiugina. Be to, norint, jog kvapas jaustųsi ir pasklistų, nereikia tepti didelio kiekio, todėl esu tikra, jog šių nedidelių buteliukų, užteks tikrai nemažam laikui. Be abejo, turbūt labiausiai džiugina tas žinojimas, jog naudodama aliejinius kvepalus tu žinai, jog jie nekenkia tavo organizmui. O kaipgi gali kenkti, kai kvapai sudaromi iš tokių puikių dalykų, kaip avietės, apelsinų žiedai, citrinos, jazminai, rožės, orchidėjos, muskusas ar ananasas ir jokio alkoholio! Pabaigai galiu pasakyti, jog kvepalus vertinu dideliu dešimtuku ir dar su pliusu. Likau labai patenkinta!"The lost scent" aliejinių kvepalų galite įsigyti paspaudę ČIA.  

Tai buvo pirmoji, bet toli gražu nepaskutinė mano pažintis su aliejiniais kvepalais. Labai rekomenduoju ir jums nuo purškiamųjų kvepalų pereiti prie aliejinių bei išbandyti "The lost scent" produkciją. Jūsų laukia nuostabūs kvapai, malonus aptarnavimas ir tikrai nedidelė kaina! 


1 Komentarai