TD rekomenduoja: "Ziaja" dušo priemonės

Esu tikra, jog ir tavo vonioje esančiose spintelėse,  gausu įvairių dušo želių, losjonų, kremų ar šveitiklių. Naudotis tokiomis priemonėmis smagu ne tik todėl, jog visuomet žinai, kad esi švari ir higieniška, bet ir todėl, nes po jų naudojimo, visas kūnas labai skaniai kvepia, tiesa?  Tokias priemones labai mėgstu ir aš, todėl šiandien labai noriu jus supažindinti su neseniai mano išbandyta apelsinų serijos „Ziaja“ produkcija – dušo žele, kūno sviestu ir šveitikliu.

DUŠO ŽELĖ
Ši „Ziaja“ dušo želė, arba kitaip tariant prausimosi muilas, buvo pirmasis produktas iš šios linijos, kurį atidariau. Atidariusi ir pauosčiusi kvapą, negalėjau patikėti – kvepia tiesiog fantastiškai! Šis apelsinų kvapas man labai priminė vasarą (o juk pirmą kartą laikant produktus, buvo dar pavasaris) ir net jei turėčiau užrištomis akimis pasakyti, koks tai kvapas, iškart galėčiau atsakyti. Kvepia tikrai labai apelsiniškai, gaiviai ir vasariškai, o tai išties džiugina. Tiek produkto pakuotė, tiek konsistencija yra oranžinės spalvos, kaip ir priklauso atsižvelgiant į linijos pavadinimą. Konsistencija tiršta, labai maloni odai. Labiausiai man patiko tai, kad dušo želė yra taupi – man visam prausimuisi užteko vieną kartą užlašinti ant kempinės ir muilas labai gerai suputojo. Be to, produkto pakuotė yra didelė, želės joje daug, todėl ji tarnaus jums tikrai  ilgai. Prausimosi muilo sudėtyje yra apelsinų aliejaus, kuris labai gerai maitina odą; apelsinų sviesto, kokosų gliukozido ir D-pantenolio, kurie odą padaro švelnią ir minkštą. Įvertinimas: 10/10. Kaina: 3,13 eur.


KŪNO ŠVEITIKLIS
Kūno šveitiklis, kaip ir dušo želė, mane taip pat labai nustebino savo kvapu – man jis pasirodė dar stipresnis nei želės. Galiu sakyti, kad šių „Ziajos“ produktų dėka aš visiškai įsimylėjau apelsinų kvapą ir nuo šiol visuomet ieškosiu produktų su šiuo kvapu! Konsistencija, kaip ir kvapas, taip pat labai nustebino. Esu išbandžiusi tikrai nemažai kūno šveitiklių ir juos naudodama pastebėjau, kad daugelis labai šiurkščiai šveičia odą, po to ji net paraudonuoja. Su šiuo taip nenutiko – šveičiau sukamaisiais judesiais ir šveitiklis savo darbą atliko puikiai – ne tik gerai nušveitė nešvarumus, bet ir padarė tai labai švelniai, nesudirgino kūno odos. Galbūt dėl to, nes šveičiamosios granulės yra labai mažos.  Su šiuo „Ziajos“ produktu šveisti kūną – tikras malonumas. Ir kvepia skaniai, ir puikia viską nušveičia, ir be galo maloniai tepasi ant odos. O be visa to, šis kūno šveitiklis dar ir gerina kraujotaką! Įvertinimas: 10/10. Kaina: 5,21 eur.

KŪNO SVIESTAS
O štai ir dar vienas, bet deja, šįkart jau paskutinis „Ziajos" produktas – kūno sviestas. Jei dušo želei ir šveitikliui galėčiau skirti didžiausius aplodismentus už kvapą, tai apie kūno sviestą to paties pasakyti negalėčiau. Taip, jis kvepia apelsinais, tačiau žymiai mažiau nei ankstesnieji produktai. Konsistencijos spalva taip pat kitokia – prausimosi muilo ir šveitiklio spalva buvo kaip tikro apelsino, labai ryškiai oranžinė, o štai kūno sviesto, sakyčiau, lyg labai blankiai oranžinė. Gal net labiau kreminė. Bet be abejo, manau nei vienai iš jūsų, perkant kokį nors produktą, ne itin rūpi jo konsistencijos spalva. Juk kur kas įdomiau sužinoti apie jo poveikį, tiesa? O poveikis tikrai labai geras – ištepus kūną šiuo sviestu, jis tampa labai glotnus ir švelnus,  kaip kūdikio odos. Be to, sudėtyje yra omega 3, omega 6 ir net vitamino E, todėl kūno sviestas ne tik sušvelnina odą, bet ir padaro ją minkšta, gerai pamaitina. Įprastai kūno sviestams susigerti į odą prireikia nemažai laiko, bet šis tai padarė labai greitai. Kol išsitepiau visą kūną, sviestas jau buvo susigėręs.Įvertinimas: 9/10. Kaina: 5,21 eur.


Nusipraususi suZiajosprausimosi muilu, nušveitusi kūną šveitikliu ir galiausiai ištepusi kūno sviestu, gavau puikų rezultatą – oda buvo švari, labai švelni ir glotni, o iš vonios išėjau skaniai kvepėdama apelsinais. Vienintelis šių priemonių trūkumas yra tas, jog tai, deja, nėra natūralios priemonės.  Aš nuo šiol neįsivaizduoju prausimosi be „Ziajos“ produktų, o jus kviečiu prisijungti prie šios produkcijos turėtojų ir įsigyti jos www.pigu.lt arba „Prismos“ parduotuvėse.


4 Komentarai

 1. Priemonės sudomino, o parduotuvėse jų galima nusipirkti?:)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Smagu, kad sudomino, Viktorija, nes jos tikrai vertos dėmesio. Deja, parduotuvėse jų kol kas nėra, galima įsigyti tik "Prismoje" arba pigu.lt :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Mane nustebino tavo komentaras apie kūno sviestas. Kažkaip atrodo, jog esi natūralumą, sveiką gyvenseną propoguojanti mergina, bet pasirodo, kad ne visai :) Tai kaip tik GERAI, kad kūno sviesto spalva nėra ryškiai oranžinė ar kad jis kvepia ne taip stipriai- vadinasi, nėra įdėta tiek daug kvapiklių ir spalvos pigmentų, kaip šveitiklyje ir dušo želėje.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Nereikia čia niekuo stebėtis.. Juk aš tik pabrėžiau, pakomentavau kūno sviesto kvapą/spalvą, palyginau su kitais produktais, bet nesakiau, kad tai yra blogai ar panašiai.. :)

  AtsakytiPanaikinti