5 patarimai, praversiantys kiekvienai merginai

Visos norime atrodyti gražiai, ypač vasarą prie jūros ar tiesiog vaikščiodamos mieste, tačiau dažnai susiduriame su tam tikromis problemomis susijusiomis su makiažu, pavyzdžiui, kaip padaryti, kad lūpų dažai laikytųsi visą dieną? Šiame straipsnyje pateiksiu 5 naudingus patarimus, kurie tikrai pravers gyvenime kiekvienai merginai.

1. Ką daryti, kad lūpų dažai laikytųsi visą dieną?


Nors dauguma kosmetikos gamintojų tvirtina, kad jų lūpų dažai išsilaiko visą dieną, tai yra netiesa. Lūpų dažų, kurie išsilaiko visą dieną, deja, nėra. Tačiau yra gudrybių, kaip lūpų dažus išlaikyti ant lūpų kuo ilgiau. Prieš dažant lūpas, jas reikėtų padengti kremine pudra ar maskuokliu, tačiau tai turi būti kokybiška pudra ar maskuoklis, kuris laikosi visą dieną. Taip pat ilgiausiai išlieka tirštos konsistencijos lūpų dažai, tačiau jie lūpas gali išsausinti. Pasidažius lūpas taip pat patartina uždėti ploną servetėlę ir per servetėlę lūpas padengti biria pudra.

2. Kaip atsiauginti per plonai ar per daug išpešiotus antakius?

Svarbiausias dalykas - nustokite juos pešioti tose vietose, kuriose norite juos atsiauginti. Taip pat patartina jų nedažyti, nes jie susilpnėja ir pradeda kristi. Taip pat visada kruopščiai nuvalykite makiažą nuo antakių, nes jo likučiai neduoda jokios naudos antakių augimui. Bandant atsiauginti antakius reikėtų atkreipti dėmesį į savo gyvenimo būdą - sveikai maitintis, atsisakyti žalingų įpročių, stengtis išvengti ligų, streso bei saulės ir šalčio poveikio. Taip pat išbandykite augalinius aliejus, tokius kaip ricinos, varnalėšų, migdolų. Suvilgykite šepetėlį ir kas vakarą tepkite aliejumi antakius. Jie sustiprės, greičiau augs ir pasidarys tankesni.

3. Ką daryti, kad tušas nenutekėtų ant odos?

Šiai problemai spręsti yra du būdai. Pirmasis - naudoti vandeniui atsparų tušą, kuris ilgai išsilaiko ir nenubėga, tačiau jį yra sunkiau nuvalyti. Antrasis būdas - nusidažyti blakstienas ilgam laikui. Tačiau šis būdas yra kenksmingas blakstienoms, kaip ir plaukų dažymas yra kenksmingas plaukams. Ilgainiui blakstienos gali suplonėti ir net pradėti kristi.

4. Kaip atnaujinti nagų laką?

Išdžiūvusį laką bus galima vėl naudoti, jei įlašinsite į jį nagų lako nuėmėjo, kuris sudėtyje turi acetono - tik toks nuėmėjas tinka nagų lako atnaujinimui. Apskritai, kad lakas netirštėtų, jį reikėtų laikyti šaldytuve, nes žemoje temperatūroje nagų lakas negaruoja ir nesikeičia jo konsistencija.
Kita nagų lako bėda būna susidarę oro burbuliukai. Su jais neįmanoma lygiai padengti nago, todėl, kad ištaisyti šią bėdą, reikia tik paritinėti nagų lako buteliuką tarp delnų - burbuliukai išnyks ir vėl galėsite naudoti nagų laką. Jokių būdu nekratykite smarkiai nagų lako buteliuko, nes nuo to burbuliukai ir atsiranda.

5. Ką daryti, jei makiažo pagrindas neatitinka odos atspalvio vasarą?

Vasarą deginamės ir mūsų odos atspalvis pasikeičia, bet gi nepirksime vis naujo makiažo pagrindo - tai būtų labai brangu ir visiškai nebūtina. Paprasčiausiai nusipirkite makiažo pagrindą, kuris tinka prie jūsų blyškiausios odos - tokios, kokia ji būna žiemą, neįdegus. Dar nusipirkite labai tamsaus makiažo pagrindo. Kai dažysitės, sumaišykite šiuos du makiažo pagrindus iki reikiamos spalvos. Taip kasdien galėsite keisti makiažo pagrindo spalvą ir nereikės leisti daug pinigų vis naujam makiažo pagrindui.


Tikiuosi šie patarimai jums pravers ir jais pasinaudosite. O gal jau juos žinojote ir naudojatės visada? Taip pat nepamirškite pasidalinti dar nepaminėtais patarimais bei nuomonėmis apie juos!


 *Komentuok šį straipsnį, būk aktyvi "Teenage Dreams" portalo skaitytoja ir laimėk šaunius prizus - net du skirtingus buteliukus "Bath and body works" antibakterinių rankų gelių!

10 Komentarai

 1. 1 ir 5 patarimais tikrai pasinaudosiu. Na, o 3 patarimas buvo šiek tiek nelogiškas. Tikėjaus sužinoti ką daryti, kad mano turimas tušas nenutekėtų ant odos, o tu patarei įsigytį kitą tušą arba ilgam laikui nudažyti blakstienas.
  Noriu tave ir pagirti. Tau tikrai tinka rašyti tokiomis temomis! Tekstas rišlus, aišus, nėra minties šuolių, klaidų taip pat nepastebėjau. Šaunuolė! :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Visai neblogi patarimai, nežinau ar pasinaudosiu, bet ačiū. Beje kitą kartą rinkis lygiavimą iš abiejų pusių, nes taip straipsnis atrodys tvarkingesnis. :)

  Sėkmės toliau rašant! ;)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Straipsnyje kartojosi tie patys žodžiai (pvz.: lūpos, lūpų dažai). Taip pat, buvo nerišlių sakinių su netinkančiomis kalbos dalelytėmis, todėl šis įrašas manęs nesudomino taip stipriai kaip galėtų. Mano nuomone, tai buvo vienas prastesnių Tavo darbų čia.
  Sėkmės toliau!

  AtsakytiPanaikinti
 4. Kai kurie patarimai neišsprendžia problemos, kaip pavyzdžiui, 3 punktas. Tu tiesiog pakeiti produktą arba padarai taip, kad išvis jo nereikėtų naudoti. Na, dar ką pastebėjau, tai nėra tokio žodžio kaip "nuėmėjas". Naudok geriau "nagų lako valiklis". Tikriausiai neprisimeni, bet per lietuvių pamokas turėjote išsiaiškinti, jog priesaga "ėj" naudojama kai turima galvoje žmogų: pardavėjas, šlavėjas, puolėjas ir t.t., o kai kalbame apie daiktą naudojame priesagą "ikl": jungiklis, valiklis, purškiklis ir t.t. :)
  Buvo ir negirdėtų patarimų, taipogi ir tų, kuriais naudojuosi ilgą laiką, tačiau tikiu, kad kažkam šis straipsnis padės labiau negu man. Sėkmės tau. :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Patarimai merginoms, kuriosn naudoja makiažą, tikrai naudingi. Na, tik 3 — jis problemos neišsprendžia. Tačiau kadangi aš nenaudoju kosmetikos, negaliu ir pasakyti, ar kiti tavo aprašyti patarimai naudingi. Bet, galbūt ateityje, manau, šis straipsnis man tiikrai pravers. :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Paciame straipsnyje pastebejau stiliaus klaideliu ar nerisliu sakiniu. Manau galejai labiau pasistengti :) Sekmes! Na o patys patarimai manau tikrai geri ir beabejo naudingi... tik 3 punktas visiskai netinkamas :) manau merginoms kurios naudoja makiaza straipsnis tikrai pravers :) galbut ateityje ir as pasinaudosiu vienu is siu patarimu ;))

  AtsakytiPanaikinti
 7. Kadangi visi straipsnio trūkumai jau išsakyti, aš jų nekartosiu, tik paminėsiu, kad manau lygiai taip pat, kaip ir Greta. Labiausiai patiko 4 ir 5 patarimai. Tarp visų mano nagų lako buteliukų pusė sudžiūvusių, o visai neseniai išgirdau klausimą, ar man viskas gerai, mat atrodžiau labai išblyškusi dėl vasarai per šviesios veido odos :D. Tikrai geras ir išsamus straipsnis, patiko!

  AtsakytiPanaikinti
 8. Patarimai tikrai neblogi, nors keli ir girdėti ( problema manyje, čia aš per daug viskuo domiuosi :D ). Smagu, jog dalini patarimus, ką daryti iškilus šiokiai tokiai problemai ( nesi savanaudė ir nepasilieki jų sau :) ). Straipsnis įdomus, informatyvus ir lengvai pritaikomas kasdienybėje, Šaunuolė!

  AtsakytiPanaikinti
 9. Man tikrai labai pravers sie patarimai. Labai pavykes straipsnis. Sekmes, Austeja!

  AtsakytiPanaikinti
 10. Tokios temos tikrai praverčia, juk kiekvienai gali pasitaikyti niekam tikusių situacijų, o tada užsidega minčių lemputė, prisimename tave bei tavo straipsnį ir mes išgelbėtos. Ačiū :)

  AtsakytiPanaikinti