KONKURSAS - laimėk Sony Walkman grotuvą!!

Vasara - tai pats geriausias metas sportuoti. Šiuo sezonu visai nereikia eiti į sporto klubą, nes turim puikias sąlygas bėgioti stadione, važinėti dviračiu, žaisti tenisą, badmintoną, krepšinį ar tiesiog atlikinėti pratimus namuose. Tačiau tikriausiai visos sutiksite, kad sportas tampa malonesnis tuomet, kai sportuodamos dar ir klausomės muzikos. Būtent šįkart kartu su kompanija Sony Lietuva pristatome sportinį konkursą, kuriame sudalyvavusios turite išskirtinę progą laimėti Sony Walkman muzikos grotuvus!


APIE PRIZĄ
Sony Walkman - tai vandeniui atsparus muzikos grotuvas, su galvos lankeliu, kuris tvirtai laikysis nardant baseine, bėgiojant, gulint pajūryje ar tiesiog ravint daržą pas močiutę. Grotuvas pasižymi itin didele talpa, tad jame jums tilps net apie 4000 dainų, o naudotis bus itin paprasta, nes grotuvas palaiko NFC ir "Bluetooth" ryšį. Walkman - be galo patogus dalykas. Klausantis muzikos sportuojant, galėsite lengvai susikoncentruoti į treniruotę, nes nėra jokių painių laidų, grotuvas yra itin lengvas, galvos lankelis gerai priglunda ir išlieka savo vietoje net kai itin intensyviai judate, o muziką galite siųstis tiesiai iš savo išmaniojo telefono. Be visa to, naudodamiesi integruotu mikrofonu ir "Bluetooth" ryšiu, su Walkman galėsite ne tik klausytis muzikos, bet ir atsiliepti į skambučius ir niekada jų nepraleisti! Taip pat grotuvas pasižymi itin greitu įkrovimu - norint klausytis muzikos 60 minučių, grotuvui įkrauti jums tereiks 3 minučių.  

KAIP LAIMĖTI

Kaip jau tikriausiai supratote, Sony Walkman grotuvai labiausiai praverčia sportuojant, todėl ir konkursą šįkart susiesime su sportu! Tau tereiks parodyti mums, kaip sportiškai ir aktyviai leidi savo vasarą. Galbūt šiandien bėgiojai? Važinėjai dviračiu? Aktyviai sportavai namuose? Žaidei su draugais tinklinį ar krepšinį? O gal su draugėmis pėsčiomis nuėjote 10 kilometrų? Kad ir kaip sportavai, padaryk nuotrauką iš savo sportiško laisvalaikio ar treniruotės ir atsiųsk mums! Šio konkurso tikslas - parodyti mums, kokia sportiška ir aktyvi panelė esi. O jei tokia nesi, galbūt metas susimąstyti? Sportuodama gali pasiekti ne tik puikių rezultatų, padailinti figūrą ir savijautą, bet ir laimėti itin vertingą Sony Walkman grotuvą, su kuriuo sportą paversi maloniu laisvalaikio užsiėmimu! Pasitelk savo puikius fotografavimo įgūdžius, sportiškumą ir pirmyn. Šoninėje nuotraukoje pateikiame jums keletą pavyzdžių, kaip gali atrodyti jūsų į konkursą siunčiamos nuotraukos.


KONKURSO DETALĖS
Savo užfiksuotą sportinę nuotrauką, temos laukelyje įrašę: "Konkursas su Sony" ir nurodę savo vardą bei pavardę, siųskite el.paštu: ssimona250@gmail.com! Laiko, pradėti sportuoti (jei dar to nedarote), padaryti gražią nuotrauką ir ją atsiųsti mums, turite tikrai daug - konkursui skiriame visą mėnesį! Rugpjūčio 15 dieną, praėjus lygiai mėnesiui po šio pranešimo paskelbimo, "Teenage Dreams" portale paskelbsime nugalėtoją bei pasidalinsime gražiausiais jūsų atsiųstais kadrais (jei nenorite, kad jūsų nuotrauka būtų viešinama, siunčiant nurodykite tokį pageidavimą). O pačios gražiausios ir mums labiausiai patikusios nuotraukos autorė, bus apdovanota mėlynos spalvos Sony Walkman muzikos grotuvu! Nepamirškite, jog nuotraukų iš interneto imti negalima - visi jūsų atsiųsti kadrai bus patikrinti, todėl būkite teisingos ir sąžiningos.

Sony Walkman grotuvai turi gerai priglundantį galvos lankelį, 
su kuriuo sportuoti bus itin patogu!

Taigi kviečiame visas "Teenage Dreams" portalo skaitytojas jungtis prie mūsų su kompanija Sony Lietuva organizuojamo konkurso, sportuoti, fiksuoti nuotraukas ir laimėti įspūdingus prizus. Turite išskirtinę galimybę - juk ne kiekvieną dieną pasitaiko proga visiškai nemokamai gauti tokius vertingus ir nemažus pinigus kainuojančius prizus, tiesa? Su nekantrumu lauksime jūsų nuotraukų!
*Komentuok šį pranešimą, dalyvauk konkurse, būk aktyvi "Teenage Dreams" portalo skaitytoja ir laimėk šaunius prizus - net du skirtingus buteliukus "Bath and body works" antibakterinių rankų gelių!

27 Komentarai

 1. Oho, konkursas išties šaunus bei vertingas! Sėkmės dalyvaujančioms! :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Ochh, gaila, nes nesportuoju. O taip tikėjausi normalaus konkurso. :D

  AtsakytiPanaikinti
 3. Jau galvojau, kad negalėsiu sudalyvauti, nes rytoj išvažiuoju į stovyklą, bet kadangi konkursas trunka taip ilgai, tai visgi būtinai grįžusi nusiųsiu nuotrauką, nes žiauriai noriu laimėt! Super konkursas, ačiū! :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Puikus spyris į šikną pradėt sportuot ir ,,kūdintis'' :D

  AtsakytiPanaikinti
 5. O jei pavyzdziui sudalyvauciau ir llaimeciau tai butu galima mano tos nuotraukos neviesint? :D

  AtsakytiPanaikinti
 6. Labai lauksim jūsų nuotraukų! ❤

  Gabija, vienas iš konkurso tikslų toks ir buvo - motyvuoti pradėti sportuoti. Tad smagu girdėt :)

  Anonimiškas - taip, be abejo, čia yra jūsų pasirinkimas. Tik siunčiant prirašykite, kad nenorit, jog viešintumėm :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Wooow, nuostabus konkursas! Aš ir bėgioju, ir plaukioju, ir atlieku įvairius pratimus. Sportą sunkiai įsivaizduoju be muzikos. Būtinai dalyvausiu konkurse, tik turiu klausimą: į konkursą galima siųsti tik vieną nuotrauką, ar galima ir kelias, jei jose vaizduojamas kitokio tipo sportas?

  AtsakytiPanaikinti
 8. Booklover - Nuotraukas galima siųsti ir kelias :)
  Skirmante - deja, konkursas tik skaitytojoms. Tikriausiai prašysiu rašytojų pagalbos renkant laimėtoją, tai jei ir rašytojos dalyvautų, būtų... na nekaip, sakyčiau :D

  AtsakytiPanaikinti
 9. O reikia kazkoki aprasyma prie nuotraukos parasyt? :D

  AtsakytiPanaikinti
 10. Ne, nereikia. Kaip ir rašiau pranešime - tiesiog siunčiant prisegtą nuotrauką, temos laukelyje įrašote "Konkursas su Sony" ir parašote savo vardą bei pavardę. Daugiau nieko nereikia :)

  AtsakytiPanaikinti
 11. Šaunus konkursas! Būtinai dalyvausiu! :) Laisvu laiku pasportuoju. :) Gyvenu kaime, todėl tenka nemažai padirbėti ūkyje... Man šis daikčiukas praverstų ne tik sportuojant. :) Bandysiu laimę! :)

  AtsakytiPanaikinti
 12. Nuostabus konkursas! Prizas ypač vertingas, tad nieko nelaukusi jau šiandien padariau keletą nuotraukų ir artimiausiu metu atsiųsiu. :))

  AtsakytiPanaikinti
 13. Tikrai,kad tikras spyris į subinę, kad jau laikas sportui :)

  AtsakytiPanaikinti
 14. Seniai apie jas svajoju... Tai tikriausiai dabar bus motyvacija gerint savo fizinę būklę, bei gerinti foto įgūdžius aktyviai sportuojant! :)

  AtsakytiPanaikinti
 15. Wow, koks įdomus konkursas! Pati vasarai buvau užsibrėžusi tiksą-bėgiosiu,važinėsiu dviračiu, žaisiu stalo tenisą ir sportuosiu treniruokliu (nes ir stalą ir treniruoliį turiu namie). Bet vasarą planai atitolo ir... dingo. Jūs juos primėnėte!
  Pabandysiu sportuoti ir fotografuoti. Galb8t pavyks, nes sportas su muzika-tiesus kelias 5 geresnius rezultatus!

  AtsakytiPanaikinti
 16. O tarkim jei laimi, tai kaip ta priza gauni?

  AtsakytiPanaikinti
 17. Goda, atsiunčiame paštu, jums atkeliauja tiesiai į namus, arba reikia nueiti atsiimti pašte :)

  AtsakytiPanaikinti
 18. Neįsivaizduoju sporto be muzikos!^^ Būtinai dalyvausiu!^^ Šaunus konkursas!^^

  AtsakytiPanaikinti
 19. Delsiau, delsiau atsiųsti nuotraukas į šį konkursą ir galiausiai suplanavau atsiųsti nuotraukas,kai tik grįšiu namo (t.y. rugpjūčio 14 arba 15 dieną). Ką tik perskaičiau, kad 15-ąją jau bus skelbiama nugalėtoja. Taigi, kada yra paskutinė nuotraukų siuntimo diena? Rugpjūčio 14?

  AtsakytiPanaikinti
 20. Ooo, koks gundantis konkursas. Kas gi laimėjo?

  AtsakytiPanaikinti