Patarimai, ką veikti ilgoje kelionėje

Vasara - atostogų ir kelionių metas, kada niekur neskubame ir gyvename šia diena. Daugelis mūsų vasarą, o ypač liepos mėnesį vis kur nors išvažiuoja atostogauti. Daugelis kelionių būna tikrai ilgos ir atsibosta ištisas kelias valandas sėdėti vienoje vietoje. Tad šiame straipsnyje pateiksiu pasiūlymų, ką galima veikti, kad kelionė arba net grįžimas namo Jums neprailgtų.

KLAUSYKIS MUZIKOS. Bent jau man kelionė be muzikos - neįmanoma. Jau prieš išvažiuojant patariu susidaryti ilgą mėgstamų dainų grojaraštį ir nepamiršti pasiimti ausinukų. O jei netyčia atsibostų tos dainos ir norėtųsi kažko kito, visuomet gali pasiklausyti radijo. Radijo klausymas duos ir daug naudos, jo padedama sužinosi visas aktualias naujienas ir pranešimus. Tikiu, kad kelionė su muzika tau neprailgs.

ŽIŪRĖK FILMUS. Turi planšetę, o gal per tavo išmanųjį galima žiūrėti filmus? Jei taip, tai puiku. Nieko nelaukdama, kai tik pasidarys nuobodu, griebk išmanųjį ar planšetę ir pasijungusi naują ar mėgstamą filmą, pasinerk į įvykius jame ir net nepastebėsi, kaip kelionės laikas sumažės.

MIEGOK. Kas gali būti saldžiau už miegą... Jei tą naktį blogai miegojai ir neišmiegojai, tai dabar puiki proga už tai atsigriebti. Tik jei ketini miegoti, nepamiršk minkštos mažos pagalvėlės, kad būtų patogiau.

ŽAISK ŽAIDIMUS. Kad ir kaip juokingai tai skambėtų, bet žaidimai tikrai padeda kelionių metu, o ypač jei kartu keliauja seserys ar broliai. Žinoma, stalo žaidimų nelabai pavyks sužaisti, bet galite sužaisti kortom, pavyzdžiui, UNO. Beje, gali internete paieškoti įvairesnių žodžių žaidimų ar tiesiog prisiminti žaistus vaikystėje.

KALBĖK. O kaip gi kelionė be smagių pasikalbėjimų? Jei keliauji su draugėmis, tai turite puikią progą aptarti Jums rūpimus klausimus, pasidalinti mintimis, pakalbėti apie patinkančius berniukus, aptarti mados naujienas ir dar daugybę temų, tinkančių Jums.

SKAITYK. Žinoma, skaityti mašinoje nėra pats geriausias variantas, tačiau tolygiai važiuojant plentu ir darant dešimties minučių pertraukas, kas dvidešimt minučių - įmanoma. Jei tau toks variantas netinka, gali pasiimti keletą žurnalų ir važiuodama juos vartyti, žiūrėti paveikslėlius.

FOTOGRAFUOK. Fotografuok viską, ką tik matai: vaizdus pro langą, dangų, o galiausiai save ir kartu keliaujančius žmones. Tikiu, kad šitaip kelyje patirsite tikrai smagių akimirkų, o prisiminimai liks nuotraukose.

Pasinaudodami šiais patarimais ir pasitelkę šiek tiek fantazijos, Jūs tikrai kelionėje nenuobodžiausite ir laikas prabėgs daug greičiau. Svarbiausia gerai nusiteikti ir tinkamai pasiruošti. Beje, o ką Jūs veikiate ilgose kelionėse? Pasidalinkite savo patirtimi! *Komentuok šį straipsnį, būk aktyvi "Teenage Dreams" portalo skaitytoja ir laimėk šaunius prizus - net du skirtingus buteliukus "Bath and body works" antibakterinių rankų gelių!

14 Komentarai

 1. Man seniai reikėjo tokio straipsnio - ir štai! Ačiū tau labai, pagaliau kelionės nebebus nuobodi kankynė :) Tik drįstu kiek paprieštarauti - filmų žiūrėjimas tikrai netinkama veikla mašinoje. Tai labai kenkia akims!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Visus šiuos dalykus ir darau mašinoje, tik filmų nežiūriu. :D Tačiau straipsnis man nepatiko. Jis per trumpas ir patarimai banalūs. Tikiu, kad galėjai sugalvoti ką nors įdomesnio ir originalesnio. Sėkmės kituose straipsniuose! :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Viskas žinoma ir išbandyta. Tikėjausi orginalesnių pasiūlymų, kurių galbūt nesu išbandžiusi. Straipsnis labai trumpas, toks jausmas, kad parašyta ,,ant greičio'' :) Tai tiek.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Aš irgi tikėjausi originalesnių pasiūlymų, kažkaip kvaila skaityti tokius "greitukus", tokiame šauniame tinklaraštyje. :D

  AtsakytiPanaikinti
 5. Tikrai saunu,dabar zinosiu ka smagaus galesiu nuvekti savo kelionese. ;-)
  Aciu tau labai uz patarimus.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Straipsnis nepatiko.
  Pirmiausiai, turinys. Turinys turi būti viliojantis ir visoks kitoks, kad skleistų susidomėjimą. Na, nemeluosiu, aš perskaičiau tik paryškintus žodžius o toliau neskaičiau (ups) .. :/ Iš tų žodžių supratau, jog nieko gero nesitikėk.. Galėjai parašyti tokių kaip:..
  &Pasidaryk asmenukę su žmonėmis kurie sėdi mašinoje, kitoje juostoje (kai būnat šviesofore)
  &Papuošk automobilį
  ir t.t.
  O skaityti nepatariu, nes važiuojant mašina (automobiliu) susidaro toks efektas, kuris kenkia smegenims ir pradeda skaudėti galvą. Tu važiuoji į priekį, bet stabdai save žemyn, žiūrėdama- skaitydama žurnalus.. Taip ir įvyksta šitas efektas.
  Tai tikrai nėra vienas geriausių tavo straipsnių, greičiau - tarp blogiausių. Gal tos vasaros mintys ir šėliojimai nepadeda susikaupti? A? :)
  Linkiu daaaug kartų geresnių straipsnių :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Kai važiavau į Kroatiją kelias dienas, visus šiuos punktus įgyvendinau. Tai patys paprasčiausi patarimai, kuriuos sugalvotų bet kas be didelio vargo. Tad manau, kad galėjai labiau pasistengti, pasidomėti internete ar net apklausą paskelbti. :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Patarimai visiems zinomi ir paprasti... Kai pamaciau straipsni galvoju o super kaip tik kraunuosi lagamina ilgai kelionei... bet kai pamaciau kad tie patarimai tokie padriki ir nuobodus.. Galejai labiau pasistengti, sugalvoti idomesniu, orginalesniu patarimu... tiesiog sekmes kituose straipsniuse! :)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Jei jau rašai tokį straipsnį, tai bent jau nesiūlyk to, kas ir taip aišku. O dabar išvardinai viską, ką mes ir taip žinom, ir darom. Nesistenk rašyti tik tam, kad parašytum, nes dabar šis straipsnis atrodo bevertis. Linkiu originalumo.

  AtsakytiPanaikinti
 10. Neseniai grįžau iš gana ilgos kelionės, ir, net neskaičiusi šio straipsnio, sugalvojau, kad laikui greičiau prabėgti padeda pokalbiai, muzika, skaitymas bei žaidimai. Patarimai tikrai buvo banalūs, nevertingi. Bent jau kokių nors įdomesnių žaidimų galėjai įvardinti. Iš savo patirties galėčiau pasiūlyti, jei važiuojama į užsienį, pasimokyti tos kalbos žodžių. Taip ne tik laikas greičiau prabėgs, bet ir gausite daug naudos :).

  AtsakytiPanaikinti
 11. Na žmonėms kurie šių metodų nenaudoja - jie vertingi, tačiau kai tenka "išmaišyti" pusę Lietuvos, tai visa metodika patikrinta, užfiksuota ir patvirtinta. Man naujo nelabai ką pasakei, bet toms merginoms kurioms netenka daug keliauti, šie patarimai yra tikrai tinkami :)

  AtsakytiPanaikinti
 12. Kelionės metu tikrai reikia pasukti galvą ką veikti, pati buvau išvykusi (negalėjau komentuoti straipsnių :(), tad žinau, ką tai reiškia. Mane gelbėjo M-1, visą kelią niūniavau mėgstamas dainas. :)

  AtsakytiPanaikinti