Projektas: FRUCTIS ieško plaukų žvaigždės!

Visai neseniai kompanija Garnier pateikė daug šaunių naujienų - pristatė naują plaukų priežiūros liniją Fructis "Thick & Gorgeous", plaukams suteikiančią stulbinamos apimties ir paskelbė didelį internetinį projektą - "Fructis ieško plaukų žvaigždės". Šio projekto tikslas - naudojant bent vieną Fructis "Thick & Gorgeous" linijos produktą, sukurti savo didelių plaukų šukuoseną ir talpinti ją į projekto internetinę svetainę. Net iki rugpjūčio vidurio kiekviena galės balsuoti už įkeltas šukuosenas, o tuomet paaiškės, kas taps Fructis plaukų žvaigžde. Trys daugiausiai balsų surinkusios merginos pateks į žurnalą "Cosmopolitan" ir net dvidešimt balsavusiųjų gaus projekto linijos produktus! 


Jaunimo portalas "Teenage Dreams" taip pat gavo kvietimą prisijungti prie projekto ir kurti didelių plaukų šukuoseną kartu su visomis Lietuvos merginomis. Aš išbandžiau visą plaukų apimtį didinančią Fructis "Thick & Gorgeous" produktų liniją ir šiandien apie ją papasakosiu jums plačiau bei išsamiai papasakosiu, ką dariau, jog plaukai įgavo didesnės apimties ir koks šukuosenos rezultatas man gavosi.

Šukuosenai kurti naudota produktų linija
Fructis "Thick & Gorgeous"

1 žingsnis: Pirmiausiai, ką padariau, tai išsiploviau plaukus su Fructis "Thick & Gorgeous" šampūnu, plaukų apimtį padidinančiu net iki 38%. Ištepiau plaukus kondicionieriumi, išploviau ir nusausinau rankšluosčiu. Nusausinusi dar užsidėjau ir kaukę, kurią palaikiau 3-4 minutes ir paskutinį kartą gerai išploviau plaukus. Šampūnas, kondicionierius ir kaukė - pirmieji produktai, kuriuos išbandžiau iš visos gausios  Fructis "Thick & Gorgeous" linijos. Galiu pasakyti, jog man be galo patiko. Niekaip negalėjau atsistebėti, kokie švelnūs it šilkas tapo plaukai. Kvapas taip pat nepakartojamas - visa produktų linija gardžiai kvepia granatais.

Plaukai prieš ir po plovimo.
2 žingsnis: Gerai nusausinusi vandenį, plaukus per visą jų ilgį ištepiau nedideliu kiekiu nenuplaunamu nuo karščio apsaugančiu kremu, o plaukų galiukus - storinančiu galiukų serumu. Tai padariusi, džiovinau plaukus galvą nuleidusi žemyn. Kai mačiau, jog jie tapo beveik sausi, pradėjau šukuoti apvaliomis šukomis. Išdžiovinusi plaukus pamačiau šių priemonių rezultatą. Nors mano plaukai ir natūraliai yra stori ir jų pakankamai daug, jie įgavo dar daugiau apimties! Manau, jog didžiausią įtaką tam padarė būtent šiam žingsnyje naudotos priemonės. Plaukai ne tik įgavo daugiau apimties, bet ir buvo apsaugoti nuo džiovintuvo skleidžiamo karščio. Nenuplaunamas kremas, kurį naudojau, padengia kiekvieną plauką nuo karščio apsaugančia plėvele, tad plaukai tampa atsparesni džiovintuvo kenksmingumui.3 žingsnis: Išdžiovinusi plaukus pradėjau juos garbanoti. Ėmiau po ploną sruogelę ir susukau su garbanojimo žnyplėmis. Kai procesas buvo baigtas, suėmiau dvi plonas sruogas iš priekio ir susegiau segtuku gale. Tuomet rezultatui užtvirtinti, rankomis formuodama šukuoseną, gausiai išpurškiau plaukus su apimties suteikiančia purškiamąją plaukų pudra, kuri akivaizdžiai suteikė dar daugiau apimties. Taip, jūs perskaitėte teisingai, tai - plaukų pudra. Užsienyje šis dalykas yra itin populiarus, Lietuvoje kol kas dar ne itin žinomas, tačiau tikrai vertas dėmesio, - suteikia plaukams purumo, išsilaiko iki 24 valandų ir nėra lipnus. Mano šukuosena baigta!

Apibendrinant galiu pasakyti, jog Fructis "Thick & Gorgeous" produktų linija man tikrai patiko. Tai - tikras išsigelbėjimas plonus plaukus turinčioms merginoms, nes šios priemonės akivaizdžiai suteikia didesnę plaukų apimtį ir padaro juos labai švelniais. Taip pat naudojant šias priemones, plaukai labai skaniai kvepia. O svarbiausia, jog tą kvapą išlaiko pakankamai ilgai. Labiausiai rekomenduoju išmėginti nenuplaunamą kremą ir plaukų pudrą.

Tad kviečiu ir jus pasitelkti drąsa, įsigyti bent vieną Fructis "Thick & Gorgeous" linijos produktą, kurti savo didelės apimties vasaros šukuoseną ir kelti ją į www.garnier.lt/fructis. Turi ne tik puikią progą parodyti savo šukuoseną, bet ir atsidurti "Cosmopolitan" žurnale bei laimėti puikius prizus. Tapk plaukų žvaigžde!


*Komentuok šį straipsnį, būk aktyvi "Teenage Dreams" portalo skaitytoja ir laimėk šaunius prizus - net du skirtingus buteliukus "Bath and body works" antibakterinių rankų gelių!


17 Komentarai

 1. Wow, kokie gražūs tavo plaukai. Labai gerai, kad įdėjai savo nuotraukų, iškart įdomiau skaityt. Projektas skamba įdomiai, kilo noras ir man sudalyvaut :D

  AtsakytiPanaikinti
 2. Mano plaukų apimtis yra ir taip didelė (na jau nebe labai, nes plaukus dažiau. Įdomumo dėlei rezultatus galiu atsiųsti privačia žinute.).
  Tačiau aš planuoju įsigyti kitus Garnier gaminius tokius kaip ,,Fructis goodbye demage''.
  Be to, tavo plaukai nuostabūs ir pavydėtini! :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Sudominai konkursu, manau, sudalyvausiu ir įsigysiu aprašytus produktus. :)
  Beje, tavo plaukai tikrai įspūdingi!

  AtsakytiPanaikinti
 4. Plaukai labai gražūs, šukuosena nėra labai išskirtinė, bet buvo įdomu paskaityti apie šios linijos produktus. Turiu mėginėlius šampūno ir kondicionieriaus, tai būtinai žadu greitu metu juos išbandyti ir pati dar kartą įsitikinti jų kokybe :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. atiduok man savo plaukus :ooo o ta plaukų pudra tai kaip plaukų lakas ar kaip? įdomiai skamba kažkaip :D

  AtsakytiPanaikinti
 6. Įdomus konkursas bei gražūs Tavo plaukai. O apžvalga taip pat patiko, galbūt išbandysiu šią produktų liniją. Ačiū!

  AtsakytiPanaikinti
 7. Savo plaukų apimtimi nesiskundžiu, bet patys plaukai tikrai nėra pačios geriausios išvaizdos, todėl nė neketinu dalyvauti konkurse. O štai tavo plaukai - tikrai gražūs ;). Šio straipsnio dėka kiekviena skaitytoja ne tik turėjo galimybę susipažinti su šia priemonių linija bei jos veikimu, bet taip pat ir veiksmingumu- ne visada verta tikėti ekrane matomomis reklamomis, bet tavo straipsnis su nuotraukomis yra tikrai įtikinamas įrodymas!

  AtsakytiPanaikinti
 8. Labai mėgstu Garnier Fructis. Mano plaukai labai išrankūs, tačiau šios priemonės jiems puikiai tinka ir patinka! Kaina tikrai nėra didelė, tačiau rezultatai puikūs.
  Na, o tavo plaukai atrodo tikrai puikiai! Tik aš būčiau garbanas išsklaidžiusi pirštais ir nesegusi plaukų. Man pačiai labiau patinka šiek tiek netvarkingi, išsisklaidę plaukai :)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Plaukai- pagrindinis papuošalas moteriai :D! Tokiu atveju- panelei :D
  Projektas patiko :)

  AtsakytiPanaikinti
 10. Sudominai, nors labiau savo plaukams taikau natūralesnes priemones, tačiau manau išbandysiu :) O šiaip labai patiko tavo apžvalga, pasakei tai ką manai ir tai kas svarbiausia, o ne taip, kaip būna kartais jog apžvalgininkės pasako skaniai kvepia, gerai išplauna ir viskas :) Puikiai susitvarkei su užduotimi :)

  AtsakytiPanaikinti
 11. Sudominai, nors labiau savo plaukams taikau natūralesnes priemones, tačiau manau išbandysiu :) O šiaip labai patiko tavo apžvalga, pasakei tai ką manai ir tai kas svarbiausia, o ne taip, kaip būna kartais jog apžvalgininkės pasako skaniai kvepia, gerai išplauna ir viskas :) Puikiai susitvarkei su užduotimi :)

  AtsakytiPanaikinti
 12. Kokie gražučiai tavo plaukai! Aš turiu šį šampūną, konkursą girdėjau, bet nedrįsau dalyvauti. Dabar pradedu apie tai mąstyti. ;)
  Puiku skaityti straipsnį, papildyta pačios autorės nuotraukomis. Buvo labai jauku :)

  AtsakytiPanaikinti
 13. Labai visoms ačiū už komentarus ir pagyrimus mano plaukams. Labai smagu ir malonu girdėti :)

  Anonime, kuris klausei dėl plaukų pudros. Ne, tai nėra plaukų lakas. Ši plaukų pudra nesuteikia plaukams lipnumo, tik padidina plaukų apimtį ir leidžia gražiai suformuoti šukuoseną. Čia daugiau info - http://garnier.lt/plaukams/fructis/thick-gorgeous/fructis-thick-gorgeous-purskiamoji-plauku-pudra

  AtsakytiPanaikinti
 14. Labas, kaip matau daugelis giria šia liniją. Man nutiko kitaip. Mano plaukai labai stori, bet vistiek išbandžiau (nesigiriu) bet išsiplovus šampūnu ir kondicionieriumi, atsirado pleiskanos, pradėjo labai veltis plaukai. Visiems skirtingai.

  AtsakytiPanaikinti
 15. Simona, tavo plaukai labai gražūs!^.^
  Konkurse manau nedalyvausiu, nesinaudoju Garnier :)

  AtsakytiPanaikinti
 16. Simona, plaukai nuostabūs! Mano plaukai trumpi, apimtimi nesiskundžiu. Norėčiau išbandyti šią Garnier produktų liniją! :)

  AtsakytiPanaikinti