Rojų primenančios atostogos kruiziniame laive

Įsivaizduok žydrą vandenį, kurį gali stebėti dvidešimt keturias valandas. Įsivaizduok spindinčius laiptus, kuriais kas vakarą gali grakščiai leistis, pasidabinusi nuostabia suknele. Įsivaizduok diskoteką tik su savo bendraamžiais, su kuriais šėlti gali iki paties ryto. Įsivaizduok visišką laisvę nuo tėvų. Įsivaizduok aplinką be tykančių pavojų. Įsivaizduok penkių žvaigždučių viešbutį, skrodžiantį žydras jūros ar vandenyno bangas.
Tokia patirtis laukia kiekvieno atostogautojo kruiziniuose laivuose!  


Visų pirma, sulaužysime kvailą įsitikinimą, kilusį iš balažin kur, kad kelionės kruiziniuose laivuose - garbingesnio amžiaus žmonėms. Plaukiau kruiziniu laivu ne kartą ir galiu tave užtikrinti, kad tai tobulas rojus ir paaugliams! Visą parą trunkančios linksmybės, diskotekos, koncertai, spektakliai, ištaigingos vakarienės, žaidimų kambariai. Ir visa tai prieinama kiekvienam įsigijusiam bilietą. Tai tarytum bilietas į Rojų. Galiu užtikrinti, kad kruiziniuose laivuose veiklos gali rasti kiekvienas (absoliučiai kiekvienas; nuo pat naujagimio iki senjoro). Pagal savo gyvenimo stilių galima pasirinkti norimus užsiėmimus. Bet dabar  aptarkime, koks Rojus ten laukia jūsų, merginos!

Žinome, kaip tu dievini puoštis, dažytis, atrodyti kaip tikra dama. Bet dažnai šitaip atrodyti savo gimtajame miestelyje ne visos turime galimybę. Kruizinis laivas yra savotiškas viešbutis su pokylių salėmis ir ištaigingomis, prabangiomis vakarienėmis. Juk pameni "Titaniką"? Taigi, kiekvienas vakaras kruiziniame laive virsta teminiu pokyliu, tad, jei žadi keliauti, įsidėk suknelių kiekvienam vakarui - nepasigailėsi!

Esi įpratus kasdien sportuoti, lankytis sporto klube, bėgioti, žaisti tenisą, tinklinį, futbolą? Gali būti tikra, kad to atsisakyti per savo atostogas neturėsi (na, nebent rasi dar geresnės veiklos!). Kruiziniuose laivuose gali aptikti tiek bėgimo taką, tiek sporto klubą, stadioną ar kitiems sportams pritaikytas arenas.

Nori susipažinti su naujais ir įdomiais žmonėmis (net ir iš kitų pasaulio kraštų!), o gal net susirasti vaikiną? Tai  - įmanoma! Juk sakėme, kad kruizinis laivas - Rojus. Geriausia vieta susipažinti su bendraamžiais - jaunimo klubas, kuris veikia dienos metu, bet dažniausiai ir daugiausiai paauglių susirenka vakare. Suprask, tai toli gražu ne Lietuvos diskotekos. Didžėjus, leidžiantis geriausius paauglių muzikos pasaulio hitus, bendraamžiai, norintys kaip reikiant pasitaškyti prie nerealios muzikos. Ten greitai visi tampa artimi draugai, kurie vėliau dar ilgai palaiko ryšius.

Įjunk fantaziją dar kart: dienos metu kruiziniame laive visi vaikšto apsirengę "casual" stiliumi (sportinė, patogi apranga, džinsai, paprastos palaidinės), o vakare (apytiksliai nuo šeštos valandos) įvyksta staigi transformacija. Kalbame ne tik apie žmones, jų aprangą, bet ir apie patį laivą! Visi džemperius, džinsus ir treningus iškeičia į progines sukneles ir žavius kostiumus, išdarkyti plaukai transformuojasi į dailias šukuosenas, veidus nušviečia makiažas. Kartu laivas prisipildo artistų, siekiančių linksminti atostogautojus, muzikantų, savo muzika apkerinčių kiekvieną. Patikėk, tada tu patenki į geriausią pokylį! Vėliau seka ištaiginga vakarienė, kur kiekvienas staliukas turi po du padavėjus, vakarėliai ir šėlionės iki pat ryto. Laivas pasipuošia gražiomis spalvomis, muzika, šokiais, dainomis, net ir fejerverkais. Kiekvienas gali atrasti vakarėlį pagal savo skonį, nes tuo pat metu laive vyksta netgi ne vienas ir ne du vakarėliai!

Be abejo, tai ir puiki galimybė kasdien aplankyti vis kitą vietą. Dienos metu gali išlipti ir apsidairyti uoste ar miestelyje. Juk tai visai šaunus būdas aplankyti daug šalių, tiesa?

Svarbiausia tai, kad įlipus į laivą tau nebereikia nieku rūpintis! Kambarys tvarkomas mažiausiai dukart per dieną, kiekviena tavo užgaida yra vykdoma lyg būtum princesė. Ir tai nepriklauso nuo tavo socialinės padėties - visi keleiviai vienodai svarbūs.

Ir tai dar ne viskas - ar norėtum visą dieną mirkti baseinuose, sūkurinėse voniose, čiuožinėti nuo čiuožyklų? Tavo svajonės kruiziniuose laivuose visai realiai gali virsti realybe. Užtikrinu tave, kai atsiduri kruiziniame laive net nebespėji visko aprėpti, visur suspėti. Kasvakar gauni kitos dienos programą ir, regis, tiek daug kur vyksta šaunūs dalykai - šokių pamokos, dainavimo pamokos, maisto gamybos pamokos, žaidimai, grupinės sporto treniruotės ir t.t., o tu paprasčiausiai pasijauti tokia užsiėmusi ir nieko nebespėji. Tai nuostabus jausmas!

Ir paskutinis dalykas, kurį aptarsime. Vakarinės šventės (turime omeny, be vakarėlių ir diskotekų) - teatre vykstantys renginiai, prasidedantys nuo garsių magų ar dainininkų pasirodymų ir pasibaigiantys miuziklais. O kur dar galimybė sėdėti absoliučiai bet kur - priekinėse eilėse, balkonuose, prie staliukų!

Na, kaip? Susidomėjai? Patikėk, to, ką ten patiri, net neįmanoma apsakyti žodžiais. Tereikia nuvykti, patirti, o tada planuoti kitas atostogas kruiziniame laive. Tai niekada nebūna vienoda. Visuomet skirtingi žmonės, skirtingi restoranų šefai, skirtingi muzikantai, aktoriai, didžėjai. Kiekvienos tokios atostogos papildo tavo nuostabių, įsimintinų įvykių sąrašą, šaunių ir įdomių žmonių sąrašą, draugų sąrašą.

Ir tai tik dalis to, ką gauni po atostogų kruiziniame laive! Norėdama įsitikinti, kad tai visiška tiesa - privalai pati tai patirti. Tai vienas tų dalykų, kuriuos reikia išgyventi bent kartą gyvenime.

Jūsų naujoji rašytoja, 
SILVIJA. 

*Komentuok šį straipsnį, būk aktyvi "Teenage Dreams" portalo skaitytoja ir laimėk šaunius prizus - net du skirtingus buteliukus "Bath and body works" antibakterinių rankų gelių! 

8 Komentarai

 1. Na, hmm... Straipsnis parašytas gražiai, bet. Bet bet. Pats visas straipsnis gavosi lyg įtikinėjimas, kad ten labai puiku ir būtinai reikia ten apsilankyti ir pan. Tačiau reiktų suprasti, kad ne visi gali nusipirkti atostogas 5 žvaigždžių kruiziniame laive. Tad ką aš be to sužinojau? Nieko, apart to, kad ten labai smagu.

  P.S. Gavosi čia gal kiek piktokai :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Susidomėt susidomėjau, bet tai nereiškia, jog turiu galimybę patirt tai, ką parašei. Yra įvairių kruizinių laivų, tad skirtingos ir pramogos, skirtingi žmonės susirenka, ir norint patekt į būtent tokį laivą, kokį aprašei, reiktų paklot nemažai pinigų ir normaliai pasidomėt, už ką moki. Ir be abejo, įtikint tėvus vykti kartu arba išleisti vieną ar su drauge į tokias atostogas. Sunku sunku būtų. Na, tiesiog rožinės svajonės, tai išsipildytų nebent tada, kai jau pati normaliai pinigus užsidirbinėčiau :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Įdomus šiaip straipsnis, bet man kažkaip per daug to tobulumo. Nelabai įsitikėjau, kad kada nors ir aš taip keliausiu (nors ką galiu žinoti xd). Pritariu Gretai, tai rožinės svajonės, ne daugiau. ;)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Skaitant susidarė įspūdis, kad tik panorėk, ir visą tai gausi nemokamai. Norėjosi ne tik pliusų, bet ir kelionės minusų (pvz:. vienas pagrindinių minusų būtų kaina). Taip pat galėjai įdėt bent keletą kelionių pavyzdžių. Bet šiaip, tikrai šauniai. Ypač žinant tai, jog tai pirmas tavo straipsnis čia. Sveika atvykusi! :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Dėkoju vsiems už komentarus! Tos, kas buvo - manau, tikrai gali patvirtinti, jog viskas būtent taip ir yra. Šiame straipsnyje norėjau pavaizduoti atostogas kruiziniame laive kaip Rojų, t.y. neminint jokių minusų, bet, jeigu bus įdomu, galėsiu kitame straipsnyje surašyti detalesnę informaciją ir taipogi minusus. Tačiau galiu užtikrinti, kad tik pirmas susidaręs vaizdas yra toks, jog atostogos turėtų kainuoti brangiai. Kad ir kaip būtų keista, bilietai yra įperkami ir vidurinio sluoksnio šeimoms. Be to, niekas nesako plaukti brangiausiais laivais. Jei kam įdomu, savaitės kruizinis laivas šeimai (2 suaugę, 2 vaikai) su bilietais gali kainuoti apie 6000Lt (atsiprašau, kad kaina ne eurais).

  AtsakytiPanaikinti
 6. Hmmm... Tik pasvajot ir belieka :D Na ROJUS - ne kitaip :) Labai norėčiau apsilankyti, nes tikrai būtų kažkas neįprasto( t.y. ne mirkimas prie Baltijos jūros ar kažkas panašaus). Labai sudominai, juolab žinant, jog čia pirmasis tavo straipsnis šiame portale!!! ( tikiuosi neklystu ). Žinoma pora minusų straipsnyje yra, bet kokio galo ieškot jų??? Viskas OK, taip ir toliau :) Beje sveikinu atvykus :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Rojus ir lieka rojumi, svajonės lieka svajonėmis... Bet išties buvo labai įdomu paskaitinėti apie tobulumą. Skaityčiau ir skaityčiau. WOWO. Tikrai tobulas gyvenimas.
  Ačiū, kad nukėlei mane į svajonę :D

  AtsakytiPanaikinti
 8. Visų pirma, sveikinu prisijungus prie rašytojų komandos. :)

  Straipsnio idėja iš tiesų visai nebloga, tik matosi, jog tu labai rėmeisi asmenine patirtimi, kas, rašant viešai, gali šiek tiek pakišti koją. Kaip suprantu, pačiai teko keliauti kruizu, ir tai tau paliko puikius įspūdžius, kuriais tu tiesiog pasidalinai su skaitytojais. Jeigu būtum įterpusi kitų žmonių atsiliepimus, aprašiusi kelionės trūkumus, pridėjusi įžymiausius kruizus ir t.t., būtų gavęsis išties šaunus straipsnis. Sėkmės rašant toliau. :)

  AtsakytiPanaikinti