ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

"Teenage Dreams" - spaudoje!!!

Mieli "Teenage Dreams" skaitytojai, 

Visa portalo komanda nori su jumis pasidalinti neįtikėtinai geromis naujienomis - šiandien pirmą kartą "Teenage Dreams" vardas nuskambėjo spaudoje!! Apie mus, mūsų komandą, veiklą ir pasiekimus bei ateities planus rašo internetinis naujienų portalas www.mieste.delfi.lt. Kviečiame skaityti straipsnį bei turėdamos progą, norime jums visoms padėkoti. Už jūsų peržiūras, komentarus, įvertinimus, reakcijas. Visa tai sukūrėme tiek nuostabių rašytojų, tiek jūsų, skaitytojai jėgomis. Jei nebūtų jūsų - nebūtų ir mūsų. Nebūtų to, ką dabar turime. Nuo visos "Teenage Dreams" komandos siunčiame jums patį didžiausią AČIŪ bei pažadame, kad ateityje dar tikrai nustebinsime! 


STRAIPSNĮ RASITE ČIA - http://mieste.delfi.lt/zvaigzde/g6o7gd-tai-ka-internete-nuveike-sios-paaugles-privers-aikteleti*Komentuok šį pranešimą, būk aktyvi "Teenage Dreams" portalo skaitytoja ir laimėk šaunius prizus - net du skirtingus buteliukus "Bath and body works" antibakterinių rankų gelių!


DALINTIS:

20 komentarų:

Beautfl Shoulder. rašė...

Oo, kaip smagu, džiugu labai!! 😊😊

Akvilė Žukaitė rašė...

Taip ir toliau!!!

- Simomo rašė...

Wow, tai nuostabu, sveikinu!!!

Ema rašė...

Net nebežinau, kelintą kartą skaitau straipsnį - niekaip neatsidžiaugiu, taip nerealu! <3

In Sane rašė...

Liux!

Greta Kvietkutė rašė...

Žiauriai džiugu matyti tokius pasiekimus, kad įdedant be galo daug jėgų įmanoma pasiekt tiek daug :) Malonu žinot, kad ir pati esu prisidėjusi kažkada prie TD, nors ir nedaug, bet kažkiek... Be galo džiaugiuos už jus, už visus, ir skaitytojas, ir rašytojas, nes be vienų nebūtų kitų. Linkiu sėkmės siekt dar daugiau :)

Books Lover rašė...

Sveikinuuu visas rašytojas su šiuo pasiekimu! Šis, kaip ir bet kuris kitas blogas, pradėjo nuo nulio, o štai į ką išaugo. Manau, tai motyvuoja nenuleisti rankų ir tobulėti.

Roberta rašė...

Wow, wow, wow! Sveikinu tikrai! Jūs to vertos. ^^

-gabi rašė...

Straipsnį skaičiau keletą kartų. Džiaugiaus kaip maža mergaitė, tryškau džiaugsmu . Toooooks geras jausmas apėmė, kai supratau, kad prie viso šio gėrio esu ir aš šiek tiek prisidėjus :)

JustinaBeatt rašė...

Sveikinimai Vilijai, Dovilei, Simonoms (ir A. ir Š. :D) ir visoms kitoms rašytojoms! Tobulėkit, išleiskit savo žurnalą, darykit konkursus, sulaukit daaug skaitytojų :) Sėkmės, merdžinos !!!

Indrė rašė...

Oho, puikios naujienos! Gera prisimint,kad ir aš kažkada čia rašiau. :3 Kūrybos ir didelės sėkmės jums, panelės! :)x

Agnė Sapronaitytė rašė...

Šaunuolės, jūs to vertos! Džiaugiuosi kartu su jumis, taip ir toliau :) !

Goda Dambrauskaitė rašė...

Taip ir toliau merginos! Saunuoles;-) dziaugiuosi uz jus!

Anonimiškas rašė...

Kaip fainai! Toliau siekite geresnių rezultatų ;)

^^ Simona ^^ rašė...

Visos visom dėkojam! Esam labai laimingos, kas turime tokias šaunias skaitytojas, kurios džiaugiasi mūsų pasiekimais kartu su mumis. Nepamirškit, kad be jūsų - nebūtų ir mūsų. Ačiū jums už jūsų įvertinimus! :)

Žėrinti plunksna rašė...

Dideliausi sveikinimai atsidūrus žiniasklaidoje! Pritariu įdėjai dėl žurnaliuko, bent jau man "Justės" vienąkart per mėnesį neužtenka, o tai būtų geriausias pasirinkimas. :)

Nežemiškoji Emilija rašė...

Sveikinu visas, džiaugiuos už Jus visas, rašytojas :) Tikiuosi ateityje sulauksit didelio pasisekimo ir galbūt iš tiesų pavyks išleisti kokį žurnalą :)

Gabrielytė Gabytė rašė...

Sveikinu, merginos, esat šaunuolės!^^

Faustina Juzėnaitė rašė...

Merginos, jūs šaunuolės! Taip ir toliau tobulinkit šį blog'ą. Jis nuostabus! :)

Ramune rašė...

wow :-D

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google