"Teenage Dreams" - spaudoje!!!

Mieli "Teenage Dreams" skaitytojai, 

Visa portalo komanda nori su jumis pasidalinti neįtikėtinai geromis naujienomis - šiandien pirmą kartą "Teenage Dreams" vardas nuskambėjo spaudoje!! Apie mus, mūsų komandą, veiklą ir pasiekimus bei ateities planus rašo internetinis naujienų portalas www.mieste.delfi.lt. Kviečiame skaityti straipsnį bei turėdamos progą, norime jums visoms padėkoti. Už jūsų peržiūras, komentarus, įvertinimus, reakcijas. Visa tai sukūrėme tiek nuostabių rašytojų, tiek jūsų, skaitytojai jėgomis. Jei nebūtų jūsų - nebūtų ir mūsų. Nebūtų to, ką dabar turime. Nuo visos "Teenage Dreams" komandos siunčiame jums patį didžiausią AČIŪ bei pažadame, kad ateityje dar tikrai nustebinsime! 


STRAIPSNĮ RASITE ČIA - http://mieste.delfi.lt/zvaigzde/g6o7gd-tai-ka-internete-nuveike-sios-paaugles-privers-aikteleti*Komentuok šį pranešimą, būk aktyvi "Teenage Dreams" portalo skaitytoja ir laimėk šaunius prizus - net du skirtingus buteliukus "Bath and body works" antibakterinių rankų gelių!


20 Komentarai

 1. Net nebežinau, kelintą kartą skaitau straipsnį - niekaip neatsidžiaugiu, taip nerealu! <3

  AtsakytiPanaikinti
 2. Žiauriai džiugu matyti tokius pasiekimus, kad įdedant be galo daug jėgų įmanoma pasiekt tiek daug :) Malonu žinot, kad ir pati esu prisidėjusi kažkada prie TD, nors ir nedaug, bet kažkiek... Be galo džiaugiuos už jus, už visus, ir skaitytojas, ir rašytojas, nes be vienų nebūtų kitų. Linkiu sėkmės siekt dar daugiau :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Sveikinuuu visas rašytojas su šiuo pasiekimu! Šis, kaip ir bet kuris kitas blogas, pradėjo nuo nulio, o štai į ką išaugo. Manau, tai motyvuoja nenuleisti rankų ir tobulėti.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Wow, wow, wow! Sveikinu tikrai! Jūs to vertos. ^^

  AtsakytiPanaikinti
 5. Straipsnį skaičiau keletą kartų. Džiaugiaus kaip maža mergaitė, tryškau džiaugsmu . Toooooks geras jausmas apėmė, kai supratau, kad prie viso šio gėrio esu ir aš šiek tiek prisidėjus :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Sveikinimai Vilijai, Dovilei, Simonoms (ir A. ir Š. :D) ir visoms kitoms rašytojoms! Tobulėkit, išleiskit savo žurnalą, darykit konkursus, sulaukit daaug skaitytojų :) Sėkmės, merdžinos !!!

  AtsakytiPanaikinti
 7. Oho, puikios naujienos! Gera prisimint,kad ir aš kažkada čia rašiau. :3 Kūrybos ir didelės sėkmės jums, panelės! :)x

  AtsakytiPanaikinti
 8. Šaunuolės, jūs to vertos! Džiaugiuosi kartu su jumis, taip ir toliau :) !

  AtsakytiPanaikinti
 9. Taip ir toliau merginos! Saunuoles;-) dziaugiuosi uz jus!

  AtsakytiPanaikinti
 10. Kaip fainai! Toliau siekite geresnių rezultatų ;)

  AtsakytiPanaikinti
 11. Visos visom dėkojam! Esam labai laimingos, kas turime tokias šaunias skaitytojas, kurios džiaugiasi mūsų pasiekimais kartu su mumis. Nepamirškit, kad be jūsų - nebūtų ir mūsų. Ačiū jums už jūsų įvertinimus! :)

  AtsakytiPanaikinti
 12. Dideliausi sveikinimai atsidūrus žiniasklaidoje! Pritariu įdėjai dėl žurnaliuko, bent jau man "Justės" vienąkart per mėnesį neužtenka, o tai būtų geriausias pasirinkimas. :)

  AtsakytiPanaikinti
 13. Sveikinu visas, džiaugiuos už Jus visas, rašytojas :) Tikiuosi ateityje sulauksit didelio pasisekimo ir galbūt iš tiesų pavyks išleisti kokį žurnalą :)

  AtsakytiPanaikinti
 14. Merginos, jūs šaunuolės! Taip ir toliau tobulinkit šį blog'ą. Jis nuostabus! :)

  AtsakytiPanaikinti