Testas: Ką geometrinė figūra gali pasakyti apie tavo charakterį?

Psichologai teigia, kad spalvos, formos bei figūros daug ką gali atskleisti apie mūsų pačių asmenybę. Mėgsti rožinę? Tikriausiai esi romantikė, mėgsti prabangą bei esi taiki, moteriška. Tau patinka žalia? Esu tikra, jog gali pasigirti stabilumu savo gyvenime, ištverme bei ramybe. Jei dievini raudoną, tu - energinga asmenybė, kurios gyvenime daug emocijų bei šėlsmo. O ką apie tave gali pasakyti pasirinkta geometrinė figūra?

TESTAS


REZULTATAI

1. KVADRATAS. 
Jei išsirinkai būtent šią figūrą, tikriausiai gali pasigirti dideliu užsispyrimu bei kantrybe, sėslumu. Nemėgsti ekspromtų, improvizacijų, per greitų permainų bei siurprizų. Gali pasidžiaugti stabilumu savo gyvenime bei visuomet nori, kad viskas vyktų pagal planą. Tiesa, užtat karjeroje pasižymėsi savo ramybe, ambicijomis, netingumu ir judėdama mažais žingsneliais link pergalės pasieksi didžių tikslų, užkariausi kitų širdis.

2. STAČIAKAMPIS.
Psichologų nuomone, žmonės, pasirinkę stačiakampį, šiuo momentu yra kiek nusivylę gyvenimu ir nori jį pakeisti į geresnę pusę, susilaukti sėkmės, laimės. Tau būdingas smalsumas, darbštumas, drąsa, visuomet nori kapstyti giliau, analizuoti kiekvieną gyvenimo įvykį. Tu nemėgsti stovėti vietoje, nori naujovių, permainų bei iššūkių. Tiesa, teigiama, kad ši figūra - tai tik stotelė. Pasiekusi norimų tikslų, tu greičiausiai pasirinksi visai kitą geometrinę figūrą.

3. TRIKAMPIS.
Pasirinkai trikampį? Sveikinu! Tu turi itin daug lyderio savybių, visuomet esi kupina energijos, nenusėdi vietoje. Taipogi esi ir šiek tiek pragmatiška, kovojanti už teisybę bei vietą po saule. Tu ambicinga, stipri, pavojinga asmenybė bei žinai kaip gauti tai, ko nori. Jei planas A sugriūna, nesijaudini, nes esi sukūrusi ir planą B, ir planą C.. Moki puikiai įtikinti žmones bei jiems vadovauti. Tačiau.. turi nepamiršti, jog gyvenimas - tai ne ištisa dvikova, išmok ir šiek tiek atsipalaiduoti!

4. APSKRITIMAS.
Jeigu pasirinkai apskritimą, tikriausiai esi labai taiki asmenybė. Draugai, artimieji tikrai gali tavimi pasitikėti, nes esi labai ištikima, visuomet ištiesi pagalbos ranką, palaikysi, išklausysi. Sugebi įlįsti į kito žmogaus kailį ir duodi gerus patarimus. Nesi savanaudė, būdama tarp kitų, visada pamąstai, kaip jaučiasi kiti. Vertini sielos ramybę, tad dažnai nusileidi net tuomet, kai esi teisi, mėgsti atsiprašyti pirma.

5. ZIGZAGAS.
Zigzagą pasirinkę žmonės tikrai turi kuo pasidžiaugti - jie yra itin įdomios, meniškos, kūrybiškos bei unikalios asmenybės. Jei pasirinkai būtent šią geometrinę figūrą, tu tikriausiai nemėgsti stereotipinio  mąstymo, neklijuoji kitiems etikečių, mėgsti pati susidaryti savo nuomonę. Tu labai charizmatiška bei tolerantiška, aplinkinius nustebini savo gebėjimu bendrauti. Tačiau turi vieną ryškų trūkumą, kuris daugelį erzina - ypač dažnai keiti savo nuotaiką, esi permaininga, tad pasistenk šiek tiek nurimti.

Galbūt pasirinkta geometrinė figūra visiškai ir neatitiko tavo asmenybės ar gyvenimo būdo - gali būti, kad tu pasirinkai kažkurį paveiksliuką paveikta dabar vykstančių įvykių, klausomos muzikos, nuotaikos. Bet jei aprašymas atitiko tave, pasidalink savo nuomone apie testą komentaruose!  

*Komentuok šį straipsnį, būk aktyvi "Teenage Dreams" portalo skaitytoja ir laimėk šaunius prizus - net du skirtingus buteliukus "Bath and body works" antibakterinių rankų gelių!

21 Komentarai

 1. Man patiko! Jau vien dėl to, kad aprašymas visiškai atitiko mane. Net pati nežinodama, kodėl, pasirinkau kvadratą. Nors čia išlieka labai didelė tikimybė pasirinkti kitokią figūrą, kuri visiškai neatspindės tavo būdo. :D

  AtsakytiPanaikinti
 2. Aš pasirinkau kvadratą ir aprašymas nevisiškai mane atspindi :D Gal netinkamai pasirinkau, nes galvojau kelias minutes, kurią čia figūra pasirinkti... :) Šiaip, man patinka tokio tipo straipsniai, nes įdomu, ar iš tiesų veikia tokie testai. :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Pasirinkau zigzagą ir aprašymas atitiko! ;D

  AtsakytiPanaikinti
 4. Pasirinkau apskritimą... Pradžia kaip ir tiktų, tačiau toliau, bent mano nuomone, nelabai galėčiau sau pritaikyt. Bet gal tiesiog esu per daug savikritiška, kas čia žino :D

  AtsakytiPanaikinti
 5. Pasirinkau zigzagą ir viskas nuo pirmo iki paskutinio žodžio buvo tiesa.. Iš dalies net nustebau, bet testai man retai meluoja, tad dar kartą tuo įsitikinau! Beje, daugiau tokių straipsnių (;

  AtsakytiPanaikinti
 6. Pasirinkau trikampį, beveik viskas atitiko :) šaunus straipsnis

  AtsakytiPanaikinti
 7. Geras, patiko! Aš taipogi pasirinkau trikampį.

  AtsakytiPanaikinti
 8. Dar vienas trikampis ;). Buvau atlikusi šį testą ir ankščiau,rezltatas taip pat pasikeitė, bet dabartinis aprašymas visiškai mane atitiko. Tiesa, turiu ir tam tikrų kitų figūrų savybių, bet daugiausiai esu trikampis :)

  AtsakytiPanaikinti
 9. O aš pasirinkau stačiakampį. Neatitiko tik pirmas sakinys, - dabar kaip tik viskas yra atvirkščiai. O visa kita, manau, puikiai apibūdino mane :) Puikus testas, labai patiko!

  AtsakytiPanaikinti
 10. Kaip ir Gabija pasirinkau apskritimą. Pradžia puikiai apibūdina mane, tačiau paskutinis sakinys visiškai neatitinka. Esu tokia, kad niekuomet nenusileisiu, jei žinosiu, kad esu teisi. Kovosiu dantim nagais, bet nenusileisiu :D

  AtsakytiPanaikinti
 11. Trikampis ! Todėl jog ant mano veido apgamai taip ir yra išsidėlioję! WOW! Gryna teisybė, net pagalvojau, jog tu, Beatriče, turi antgamtinių galių, kad taip nuspėti :D (juokas)

  AtsakytiPanaikinti
 12. Taiklus šūvis :) Pasąmonė daro savo :D Smagu tai, kad nėra vien kvaili komplimentai ir žmogus iškart negalvoja,"taip, tai aš" :D Puikus straipsnis :)

  AtsakytiPanaikinti
 13. Susipažinkime!Tarp musu yra aiskerege!ir is kur tu viska zinai?:);)pasirinkau apskritima ir viskas kaip per sviesta!nuostabu!pirma neskaiciau nes galvojau ten visokiom skalem ar dar kaip nors reikes sukti galva ,bet cia tik figura reikia pasirinkt...

  AtsakytiPanaikinti
 14. Pasirinkau zigzag1, daugelis apibūdinimų atitinka išskyrus sugebėjimą bendrauti. To man trūksta :(
  Gal galėtumėt kuri padėti ir patarti kaip pradrąsėti? :/
  Beje, straipsnis puikus, labai patiko. :)

  AtsakytiPanaikinti
 15. Pasirinkau zigzagą... Nė iš tolo nepanašu į mane :D

  AtsakytiPanaikinti
 16. Mano pasirinkimas - stačiakampis. Iš tikrųjų labai panašu į mane... Tik porai sakinių visiškai netinku. Įdomus testas! :)

  AtsakytiPanaikinti
 17. Wow! Gaila, kad šį testą aptikau tik dabar... Pasirinkau zigzagą ir aprašymas atitiko :)

  AtsakytiPanaikinti