Tumblr miegamasis. Svajonę paverskime tikrove!

Kas šiais laikais nežino ,,Tumblr''? Ten apstu paveiksliukų ir kartais įvairių rašliavų. Panašų į lietuvišką tinklaraščio versiją. Tačiau šįsyk kalbėsime ne apie tai. Kartais iki tobulo kambario trūksta labai nedaug. Pritrūksta idėjų, kūrybingumo, o kartais ir didelių pinigų. Tačiau kaip pigiai ir gražiai savo miegamąjį paversti ,,Tumblr'išku''?


KAS VYRAUJA ,,TUMBLR'' KAMBARYJE?
Tumblr miegamasis
Taigi pakomentuokime šį ,,Tumblr'' miegamąjį. Kas jame vyrauja? Kokios dekoracijos? Kaip jau pastebime vos pažvelgę į nuotrauką, tai - lemputės. Šios dažniausiai būtinai yra ,,Tumblr'' miegamajame. Dar pasižvalgę po patį ,,Tumblr'' galime matyti, jog pagrindinė spalva vyrauja balta ir visi kiti šviesūs atspalviai. Dar vienas dalykas, kuris kambariui suteikia ,,Tumblr'' išvaizdą, tai - dekoruotos sienos. Visi jas dekoruoja, kaip jiems gražiau. Vieni apklijuoja nuotraukomis, pakabina kelis paveikslus, iškarpomis iš paveikslėlių ar pakabina vėliavėles (matyti nuotraukoje). Pažvelgus į lovą galime matyti, jog vyrauja balta spalva ir daugybė pagalvių. Jų atspalviai taip pat ganėtinai šviesūs, be paveiksliukų ir dažniausiai - baltos. Be to, lankantis ,,Tumblr'' puslapyje galima pastebėti, jog dažniausiai lovos gale būna permestas nedidelis užtiesalas - ,,Tumblr'' miegamojo akcentas. Štai tokie dažniausiai būna ,,Tumblr'' kambario bruožai ir ypatumai. 

Apie viską po truputį...

LEMPUTĖS
Jeigu sieki turėti ,,Tumblr'' miegamąjį, lemputės tavo kambaryje turi būtinai kabėti. Jas gali kabinti virš lovos, ant sienos, apvynioti lentyną ar dėti ten, kur tu nori. Svarbiausia, jog jos būtų. Lemputes gali naudoti kalėdines arba labai gražiai atrodančias apvalias lemputes (tarp burbulo). Šios dažniausiai puikuojasi ,,Tumblr'' kambaryje.  Štai lengvas DIY, kurį gali panaudoti paprastoms lemputėms. Tiesiog pradurk skylutę teniso kamuoliuke ir ten įkišk lemputę. Baigusi pamatysi gražų rezultatą, neinvestavusi į tai didelio pinigų kiekio.


SIENOS DEKORACIJOS
Vieną idėją jau aptarėme - lemputes. Kitas būdas yra nuotraukos. Jos gali būti nebūtinai tavo. Šias gali rasti tarp pačio ,,Tumblr'', nes ten jų apstu ir visos geros kokybės bei gražios. Tačiau jeigu neturi tokios galimybės  - nenusimink, nes originaliai atrodo ir iškarpos iš laikraščių. Ant sienos nuotraukas gali įvairiai komponuoti, dėlioti ir galų gale prilipdyti. Dauguma merginų iškarpas ir nuotraukas klijuoja širdutės forma. Patikėk, siena bus originali ir tarsi iš ,,Tumblr''! Tačiau reikės įdėti daug ryžto ir kūrybingumo. Taip pat gali kabinti vėliavėles ir įvairias girliandas. 

 

Taip pat yra vienas itin įdomus sienos dekoravimo būdas. Jis paprastas, tačiau atrodo itin originaliai. Paprasčiausiai iš lipnios spalvotos juostelės sukurk meną, pavyzdžiui, tai gali būti geometrinės figūros, kurios kambariui duoda savotiško originalumo.


Dar viena paprasta idėja dekoruoti sienoms, primenanti indėniškus raštus. Galbūt tu nori, kad tavo miegamasis turėtų indėniško dizaino efektų? Šiai idėjai tau reikės popieriaus, siūlų ir adatos. Geriausiai tinka kartono lapas arba prekių krepšelių popierius (popieriaus tipas gerai matyti nuotraukoje). Paėmusi lapą nusibraižyk norimą raštą ir pirmyn jo siuvinėti. Išsiuvinėjusi priklijuok jį prie sienos. Paprasta, bet originalu.Pažvelk į šią nuotrauką! Viskas čia atrodo taip originalu ir jauku! Šis kambarys šiek tiek primena kanadietišką kambario interjerą, nes kambaryje vyrauja balta spalva, kailiai ir toks šilumos pojūtis, kuris būtinas šaltose šalyse. O ar esi kažkada buvusi statybų aikštelėje ar bent regėjusi kažką su statybomis? Pažvelk ant ko laikosi lova! Kaip jau pastebėjai, lova yra ant plokščių, ant kurių yra dedami statybiniai resursai, pavyzdžiui, plytelės. Taip pat ant plokščių padėtas čiužinys, kad būtų patogu. Tačiau, kad viskas derintųsi, plokštės yra nudažomos baltai. Argi ne šaunu? Pažvelgus į nuotrauką, šis kambarys atrodo gana nuobodus, bent jau tai kas yra ant grindų. Tačiau žvilgtelėjus aukštyn, matome debesėlius, kurie atrodo itin mielai. Tai padeda pasijausti lyg tikroje sapnų karalystėje! Ne gana to,  gerai apžiūrėjus kambarį, virš židinio galime pastebėti paukščiukų iškarpas, atrodančias labai gražiai. Taigi tau paprasčiausiai reikės tikrai daug vatos, klijų ar bet ko su kuo tu tvirtinsi ,,debesėlius''. Iš vatos padaryk nelygius apskritimus ir pirmyn klijuoti! Paukščiams tau reikės bet kokios spalvos lapų ir paukščių trafaretų, arba juos gali nusipiešti iš rankos. Apsivedžiojusi paukštį jį iškirpk ir priklijuok pasirinktoje vietoje.


IŠ MANO KAMBARIO


O štai čia - dar viena puiki idėja. Tai paprasčiausias jaukus kampelis, skirtas skaityti, piešti ar rašyti. Iš pirmo žvilgsnio gana paprastas ir jaukus, tačiau įspėjame, jog reikės gerokai paplušėti, siekiant tokio rezultato. Pirma nuotrauka yra iš "Tumblr", o antroji mano. Žinoma, skirtumas akivaizdus, bet svarbu stengtis. Ilgiausiai užtrukau, kol gavau lanką pritvirtinti šiai užuolaidai, tada siuvau, kabinau.. Nors vargti teko net kelias dienas, baigusi aš ten įsitaisiau ir pasijutau it rojuje.. Savo kampelyje padėjau 4 pagalvėles ir meškiną. Žinoma, meškinas užima daug vietos, bet jis pravartus pasidėt knygą ar dienoraštį. Tačiau iki pilnos ekstazės dar trūksta lempučių.. Tad jei sumanėte išbandyti šią dekoraciją, taip pat neužmirškite pasidėti pledo, kad nebūtų kieta ar šalta sėdėti.


O pabaigai - dar viena idėja, kuri galbūt jus įkvėps pasidaryti namelį medyje! Sode ar kaime tai būtų tikrai nuostabus jūsų kampelis. Kol vasara nesibaigė, galbūt metas pagalvoti apie statybas?!

Turbūt idėjų ir įkvėpimo prisisėmei nemažai ir sumanei kažką keisti savo kambaryje? Labai džiaugiuosi už tave! Juk net ir kelios naujos dekoracijos tavo kambarį gali paversti tikrai labai jaukiu, o ar gi tai ne puiku? Juk kiekviena mergina nori pačio gražiausio kambario. Pirmyn į darbus!
*Komentuok šį straipsnį, būk aktyvi "Teenage Dreams" portalo skaitytoja ir laimėk šaunius prizus - net du skirtingus buteliukus "Bath and body works" antibakterinių rankų gelių! 


21 Komentarai

 1. Straipsnis patiko, nes domiuosi įvairiomis DIY, o mano miegamasis-niūrokas. Labai apsidžiaugiau pamačiusi, kad reikalingos švieios sienos, mano tapetai-smėlio spalvos. Sudominai dekoracijomis-lemputėmis, jau galvoju apie kamuoliukų pirkimą. Šaunios įdėjos, ačiū.
  P.S. Ar aš vienintelė tokia atsilikusi ir nežinau kas yra "Tumbrl"? Būčiau dėkinga jei paaiškintumėt. :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Gal galit kas patart, kaip prie dažytų sienų pritvirtint nuotraukas, nesugadinant jų? O straipsnis tikrai puikus :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Žėrinti Plunksna, pats metas bus susipažint :)
  Anonime, yra pirkti specialios gumos (rašiau). Jos panašiai kaip plastelinas, tik neteplioja, yra tamprios ir nepalieka žymių. :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Labas. Na, džiaugiuosi, tavo straipsniai vis gerėja. Prie ko prikibčiau, tai turbūt prie to "tumblr" kambario, neskamba gražiai, ir raštai dvejose vietos skirtingi. Bet smagu, kad radai bent porą nežinomesnių dekoracijų: labai patiko čiužinys ant lentų, skirtų statybinėms medžiagoms, apie debesėlius taip pat neteko girdėti. Visumoje, taip ir toliau!

  AtsakytiPanaikinti
 5. Straipsnis man labai patiko,tik buvo labai jau daug pasikartojanciu zodziu - tumblr tas tumblr anas... Bet pati geriausia vieta buvo, kur tu pateikei idejas is savo kambario. Saunuole:D

  AtsakytiPanaikinti
 6. Viskas girdėta ir matyta, bet čia taip dėl to, kad viską apie tokius dalykus internete esu išnaršius skersai išilgai. Tiesą pasakius, man tie ,,tumblr kambariai'' visai ne prie širdies. Pvz pirma nuotrauka. Girlianda, daug plakatų, nuotraukų, vėliavėlių, lentyna su daiktais ir lova pilna pagalvėlių. Viskas sudėta lyg ir tvarkingai, tačiau kai visko tiek prigrūsta ir sumesta į vieną vietą, iškart susidaro netvarkingumo įspūdis. Aš labiau mėgstu minimalistiką. Iš visų pateiktų pavyzdžių patiko tik tas baltasis kambarys. Kažkas ,,link mano skonio''. Manau, visi tie ,,tumblr kambariai'', debesys ir pan. labiau tinka jaunesnio amžiaus mergaitėms. Kalbant apie patį straipsnį ir jo sandarą, tai tikrai viskas neblogai. Vienas geresnių tavo straipsnių :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Va čia tai straipsnis.!!!nors visos tos nuotraukos ant sienu ne prie širdies bet pats straipsnis irDIY man patiko.

  AtsakytiPanaikinti
 8. kad ir kaip gražiai atrodo, nesiruošiu darkyti savo kambario, man dažniausiai tie diy nepavyksta :D, o kai prikimštas visokių pakabukų, pagalvėlių, nuotraukyčių kažkaip netvarkkngai atrodo

  AtsakytiPanaikinti
 9. Skirmante, gerai padirbėjai! Patiko, kad ir savo pavyzdį įdėjai, turiu omeny, iš savo kambario. (; Tik yra pora klausimų. Mano kambary tapetai, kaip prie jų ką nors pritvirtinti nenuplėšiant pačių tapetų? Na, gal supratai, ką turiu omeny. Antras klausimas, nuotraukas spausdinti ar kaip kitaip jas paversti lyg nuosavais plakatais? Sėkmės!

  AtsakytiPanaikinti
 10. Skirmante, tavo straipsnis mane įkvepė :D dabar tereiks visko užsipirkt, ir kibsiu į darbą, siekiant Tumbrl kambario :D Tikrai šaunios įdėjos!^^

  AtsakytiPanaikinti
 11. Anonime, labai džiaugiuosi už tave. Atsakau į tavo užduotus klausimus. Pas mane taip pat yra tapetai, bet jie yra dažomi, tad aš pati radau išeitį naudoti specialią gumą. Parašyk man į FB ir aš tau mielai paaiškinsiu ir jas parodysiu. Nuotraukas gali spausdinti, tačiau ant paprasto popieriaus ne kaip atrodys, tačiau, jeigu turi galimybę gali spausdinti ant fotopopieriaus. Be to, dar vienas būdas įrašyti pasirinktas nuotraukas į atmintuką, nunešti į fotostudiją (arba dar kažkur kur fotografau daro nuotraukas). Tai bus lygiai tas pats kaip pačiai spausdinti ant fotopopieriaus.
  Jeigu dar turi neaiškumų - parašyk man. Tavo tapatybę paliksiu paslaptyje :)

  AtsakytiPanaikinti
 12. Anonime, labai džiaugiuosi už tave. Atsakau į tavo užduotus klausimus. Pas mane taip pat yra tapetai, bet jie yra dažomi, tad aš pati radau išeitį naudoti specialią gumą. Parašyk man į FB ir aš tau mielai paaiškinsiu ir jas parodysiu. Nuotraukas gali spausdinti, tačiau ant paprasto popieriaus ne kaip atrodys, tačiau, jeigu turi galimybę gali spausdinti ant fotopopieriaus. Be to, dar vienas būdas įrašyti pasirinktas nuotraukas į atmintuką, nunešti į fotostudiją (arba dar kažkur kur fotografau daro nuotraukas). Tai bus lygiai tas pats kaip pačiai spausdinti ant fotopopieriaus.
  Jeigu dar turi neaiškumų - parašyk man. Tavo tapatybę paliksiu paslaptyje :)

  AtsakytiPanaikinti
 13. Straipsnis labai patiko, ypač ta idėja pasidaryti "rojaus kampely". Tikrai norėčiau išbandyti, bet manajam kambary nėra vietos. :D
  Pritariu Gabijai, tai - vienas geriausių tavo straipsnių! :)

  AtsakytiPanaikinti
 14. Straipsnis labai patiko, ypač ta idėja pasidaryti "rojaus kampely". Tikrai norėčiau išbandyti, bet manajam kambary nėra vietos. :D
  Pritariu Gabijai, tai - vienas geriausių tavo straipsnių! :)

  AtsakytiPanaikinti
 15. Skirmante, puikus straipsnis! Osum idėjos! Būtinai išbandysiu idėją su nuotraukomis. Taip pat lemputes. Jau seniai ieškojau idėjų kambariui. Pagaliau Skirmantės dėka atradau kažką mielo savo miegamajam. :) Ačiū :)

  AtsakytiPanaikinti
 16. LABAI AČIŪ :) Pagaliau raudau kažką, kas mano kambariui suteiktų jaukumo. Jau kelerius mėnesius "trainiojuosi" po kambarį ir galvoju ką daryt, kad jis neatrodytų toks nykus ( tiesą sakant atrodo, kad kambaryje niekas negyvena jau kelerius metus, nes nėra nieko, kas suteiktų "gyvumo" kambariui). Labai didelis A Č I Ū :)

  AtsakytiPanaikinti
 17. Tuoj turėsiu naują kambarį ir esu numačiusi jam gal milijoną idėjų, bet iš tavo straipsnio nieko naujo nesužinojau - tikrai ne todėl, kad jis buvo blogas, neįdomus ar pan, tiesiog aš nemažai domiuosi įvairiomis interjero bei DIY idėjomis. Labiausiai patiko tas baltasis kambarys, niekaip neapsisprendžiu, ar savo kambarį stengtis padaryti panašų į jį, ar įmaišyti ir mano mėgstamos juodos spalvos. Kažkur esu girdėjusi apie dar vieną puikią(bent jau man taip atrodo) idėją, tai tapetus, ant kurių galima piešti ir rašyti su kreida kaip ant lentos . Taip galima pasidaryti tokią sieną, kokios tik tu nori.

  AtsakytiPanaikinti
 18. Straipsnis gana geras, bet reikėtų ieškoti kažko originalesnio tokiai temai, kadangi šitokie kambariai aprašyti ir išnaršyti, visi viską žino ir matė, tad paskaityti, kas jau žinoma seniai, nėra įdomu. Buvo pora dar negirdėtų idėjų, bet jos negali kompensuoti minusų, tad kitą kartą linkiu labiau pasistengt :)

  AtsakytiPanaikinti
 19. Labai geros idejos :) Labai patiko kampelis ir lemputes gal kas zinote kur galima isigyti tu baltu kamuoliuku?

  AtsakytiPanaikinti