Aktyviausio skaitytojo rinkimų rezultatai!

Aktyviausio skaitytojo rinkimai - kone populiariausias konkursas "Teenage Dreams" tinklaraštyje. Šie skaitytojų pamėgti rinkimai, organizuojami nuo pat pirmųjų portalo gyvavimo mėnesių. O dabar surengti juos kas keletą mėnesių, jau tapo gražia tradicija. Liepos mėnesį šis konkursas ir vėl nušvietė portalo padangę - visą mėnesį jūs aktyviai komentavote mūsų rašytojų straipsnius, dalyvavote rubrikose ir konkursuose. O štai ir atėjo metas, kuomet reikia išrinkti aktyviausią portalo skaitytoją bei apdovanoti ją puikiais prizais.

Šįkart dalyvaujančių konkurse buvo išties daug. O svarbiausia tai, jog kiekviena dalyvė be galo stengėsi. Mes visos puikiai pastebėjome jūsų nuoširdžius komentarus, kuriuose buvo išsakytos pastabos, pagyrimai ir kritika. Visą mėnesį mūsų rašytojų akys kaip niekad buvo pilnos džiaugsmo, mat komentarų niekuomet netrūko. Tačiau kai visa "Teenage Dreams" portalo komanda prisėdo prie klausimo - kuri mergina verta prizo, prasidėjo tikros diskusijos.. Visas komentatores mes puikiai pastebėjome, vienos mums krito į akį dėl plačių ir išsamių, kitos dėl trumpesnių, bet aiškių komentarų. Bent mažu prizu norėjosi apdovanoti kiekvieną dalyvę, tad išrinkti vieną vienintelę buvo labai sunku. Todėl "Teenage Dreams" portalas nusprendė padaryti dideeeelę staigmeną ir šįkart apdovanoti ne vieną, o net dvi komentatores "Bath and body works" produkcijos prizais!! Ir tos dvi laimingosios visos "Teenage Dreams" komandos sprendimu yra...

-GABI ir GRETA KVIETKUTĖ

Sveikiname laimėtojas bei siunčiame didžiausias padėkas kitoms dalyvėms! Ypač dėkojame Daivai, Books lover, Agnei Sapronaitytei, Žėrinčiai plunksnai, kurias mes taip pat pastebėjome ir tikime, kad kitą kartą sėkmė nusišypsos ir joms. O nugalėtojas Gabiją bei Gretą kviečiu susisiekti su manimi el. paštu (ssimona250@gmail.com) ar kitais jums patogiais kontaktais. Abi nugalėtojos bus apdovanotos dviem skirtingais buteliukais "Bath and body works" antibakterinių rankų gelių!

O visoms kitoms linkime nenusiminti, laukti sekančių konkursų ir toliau aktyviai komentuoti mūsų straipsnius. Nes jūsų komentarai - pati didžiausia motyvacija "Teenage Dreams" portalo komandai. O pabaigai - kviečiame užpildyti trumpą anketą bei išreikšti savo nuomonę. Iki susitikimo!6 Komentarai

 1. Didžiausi sveikinimai laimėtojoms! :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Sveikinu! Nors ir nusiminiau, kad nelaimėjau, bet ko neturėjau, to neatėmė :D Dar kartą nuoširdžiai sveikinu laimėtojas :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Sveikinu laimetojas!!!:);)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Kai pamačiau šį konkursą, pažadėjau sau padaryti viską, kad laimėčiau. Todėl dabar labai didžiuojuosi savimi ir negaliu patikėti, kad rimtai man pavyko ir šitaip pasisekė! Labai dėkoju ir laukiu nesulaukiu, kol gausiu prizą :)) Na, o toms, kurioms šįkart nepasisekė linkiu toliau stengtis ir laukti, kažkada tikrai pavyks.:)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Oho :ooo buvau tikrai maloniai nustebinta, nes nesitikėjau ir nesistengiau laimėti. Būčiau taip pat komentavusi ir visur dalyvavusi net ir be aktyviausio skaitytojo konkurso. Bet šiaip, labai labai džiaugiuosi, nes prizas tikrai nerealus :) AČIŪ!!!!

  AtsakytiPanaikinti