"Back to school" konkursas: SONY KVIEČIA NAUJUS MOKSLO METUS PRADĖTI STILINGAI IR IŠRADINGAI!

Kad ir kaip daugelis dėl to liūdėtų, tenka konstatuoti faktą, jog iki rudens pradžios ir rugsėjo 1-osios beliko vos kelios dienos.. Daugeliui moksleivių visa tai atrodo lyg didžiausias košmaras: ir vėl teks anksti keltis, keliauti į pamokas, sėdėti mokyklos suole ir daryti namų darbus. Tačiau nėra viskas taip blogai, kaip atrodo! Juk pažvelgus iš kitos pusės, ir vėl galėsi susitikti su seniai matytais draugais, patirti daug nuotykių mokyklos koridoriuose bei sugrįžti į lankomus būrelius, tiesa? O dabar, į mokyklą sugrįžimo proga, kiekviena mūsų skaitytoja dar ir turi progą sudalyvauti dideliame konkurse - "Sony kviečia naujus mokslo metus pradėti stilingai ir išradingai!", pademonstruoti savo stiliaus ir kūrybingumo pojūtį bei laimėti itin vertingą  „Sony“ prizą! 


APIE PRIZĄ
Prieš daugiau nei mėnesį organizuotame mūsų portalo ir kompanijos Sony sportiniame konkurse, jūs turėjote progą laimėti vertingas ir itin patogias  „Sony“ Walkman ausines su galvos lankeliu. O štai šį kartą - prizas dar labiau vertingesnis - tai išmaniajam telefonui tinkamos  „Sony“ XB950AP "Extra Bass" ausinės. Be galo stilingos, gerai prie ausų priglundančios ausinės su itin galingais garsiakalbiais ir bosais, suteiks jums galimybę sodriai ir subalansuotai klausytis muzikos, net ir klausantis dideliu garsumu. Šių ausinių dėka ir ant laido sumontuotu nuotolinio valdymo pultu bei mikrofonu, galėsite ne tik klausytis muzikos, bet ir nepraleisti svarbių skambučių! Produktas yra itin patogus ir suteikiantis visišką komfortą - ausinės turi metalinį lankelį, paminkštintą galvos atramą ir patogiai ausis apgaubiančius kaušelius, tad muzikos galėsite klausytis kone visur. Ausinės puikiai tiks muzikos klausymui tiek namuose, tiek mokykloje, tiek kelionės, mat jos neužima daug vietos ir pasižymi sulankstomais ausų gaubteliais. Be visa to, spaudimą sumažinanti pagalvėlių forma, puikiai apgaubia ausis sulaikydamos muziką ir neleisdamos patekti pašaliniams garsams. Skamba viliojančiai, tiesa? Daugiau apie prizą skaitykite ČIA.

KAIP LAIMĖTI
Galime sakyti, kad dabar prieš jūsų akis - du skirtingi nuotraukų konkursai, arba vienas didelis konkursas su dviem kategorijom. O tai reiškia, jog dabar mes paskelbsime dvi skirtingas temas, susijusias su grįžimu į mokyklą ir naujų mokslo metų pradžia, o jūs pasirinkę kurią nors vieną arba abi temas, rugsėjo 1 dieną turėsite užfiksuoti temą atitinkančią nuotrauką, savaitės bėgyje mums ją atsiųsti ir pretenduoti į "Extra Bass" ausinių laimėtoją. Tad kokios gi konkurso temos?

1.
 Stilinga rugsėjo 1-oji. Štai čia turės galimybę pasireikšti kiekviena madą prijaučianti stileiva! Ką reikės padaryti? Užfiksuoti nuotrauką, kurioje mes matytume, kaip atrodo tavo apranga rugsėjo 1-ąją! Ir visai nesvarbu, - ar tai ilga daili suknelė, ar džinsų ir marškinių derinys, ar tiesiog mokyklinė uniforma. Savo aprangą gali fotografuoti tiek ant savęs, tiek paprastai padėjus aprangos drabužius.

2. Išradinga rugsėjo 1-oji. O štai šioje konkurso kategorijoje, mes ieškome išradingų ir kūrybingų merginų! Jums tereikės nufotografuoti nuotrauką, kurioje mes matytume, kaip įdomiai ir nenuobodžiai švenčiate mokslo ir žinių dieną. Galbūt su draugėmis namuose organizuojate vakarėlį? Valgote skanų tortą ar picą? Su tėveliais leidžiate dieną nuotykių parke ar prie ežero? Gaminate šia proga skanų pyragą ar keksiukus? O gal tiesiog ruošiesi pirmai mokslų dienai, krauniesi kuprinę ar apsipirkinėji? Kad ir kas tai bebūtų, užfiksuok nuotrauką, kurioje mes matytume, kaip tu leidi rugsėjo 1-ąją, atsiųsk mums ir kas žino, gal jau greitai galėsi rankose laikyti "Extra Bass" ausines?!

Pavyzdžiai, kaip gali atrodyti jūsų į konkursą siunčiamos abiejų kategorijų nuotraukos. 

Taigi, ką jums reikia padaryti - pasirinkti vieną iš dviejų temų (jei norite, galite dalyvauti ir abejose), rugsėjo 1-ąją padaryti temą atitinkančią nuotrauką ir atsiųsti mums! Visai nesunku, tiesa? Koliažo nuotraukose matote pavyzdžius, kaip gali atrodyti jūsų siunčiamos abiejų kategorijų nuotraukos.

KONKURSO DETALĖS
Savo mokslo ir žinių dieną užfiksuotas nuotraukas, iki rugsėjo 7 dienos reikia siųsti el.paštu: ssimona250@gmail.com, prirašę savo vardą ir pavardę, o temos laukelyje įrašę pasirinktą konkurso kategoriją. Kaip jau minėjome, nuotraukas galite siųsti ir į abi kategorijas (tokiu atveju temos laukelyje rašykite pilną konkurso pavadinimą - "Sony kviečia naujus mokslo metus pradėti stilingai ir išradingai"), arba į vieną kategoriją siųsti kelias nuotraukas. Iš visų gautų nuotraukų, "Teenage Dreams" komanda iš abiejų temų išrinks tris stilingiausias ir tris išradingiausias nuotraukas, kurios rugsėjo 8 dieną bus paskelbtos mūsų portale. O štai tuomet jų likimą spręs mūsų skaitytojai - bus paskelbta apklausa ir iki rugsėjo 15 dienos, kiekvienas galės atiduoti balsą už tas, kurios vertos tapti laimėtojomis. O tai reiškia, kad abiejų kategorijų laimėtojos - viena stilingiausia ir viena išradingiausia mergina, gaus po prizą -  „Sony“ "Extra Bass" ausines. Argi ne puiku - turėsime net dvi laimėtojas?!Taigi ar nori turėti šias aukštos kokybės ir itin vertingas  „Sony“ "Extra Bass" ausines? Su šypsena veide ruoškis rugsėjo 1-ąjai, gerai pagalvok, kokias nuotraukas turi padaryti konkursui, atsiųsk jas mums ir pretenduok į laimėtojų sąrašą. Juk apdovanosime net dvi merginas, tad tavo šansai laimėti išties dideli! Būk stilinga bei išradinga ir galbūt jau po kelių savaičių galėsi džiaugtis šiuo puikiu prizu? Lauksime jūsų nuotraukų! 

Gražios ir saulėtos rugsėjo 1-osios bei sėkmingo rudens sezono jums linki "Teenage Dreams" komanda ir kompanija Sony! J

6 Komentarai

 1. Nesiliaujat stebint, esu šiame puslapyje pirmąją vasarą ir jau mačiau 4 - 5 konkursus wow :) Manau bandysiu dalyvaut, juolab kai gimtadienis rugsėjį, tai gal nors kartą nusišypsotų laimė, dar kai žinau, kad reikia naujų ausinių, o Sony firma nesustoja stebint ( turiu Sony telefoną 3 metus ir veikia kaip naujas) tai tikrai jei nepamiršiu - dalyvausiu :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. ūs mane stebinat su konkursų gausa bei jų temomis (gerąja prasme)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Rašytojos gali dalyvauti?

  AtsakytiPanaikinti
 4. Smagu girdėti, su nekantrumu lauksime jūsų nuotraukų!
  Rašytojoms dalyvauti negalima.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Liuks konkursas! Bandysiu laimę! :)x

  AtsakytiPanaikinti