ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Naujojo sezono šukuosenų tendencijos

Likus savaitei iki dienos, kai vėl atversime mokyklos duris ir pradėsime rudens sezoną, kviečiame pasižvalgyti po 2015 metų rudens – žiemos šukuosenų tendencijas ir atrasti kažką patrauklaus tavo akiai. Taikyk šukuosenas ant savo plaukų, nebijok eksperimentuoti, puoštis ir būk tikra stileiva! 

Rudenį ir žiemą bus madingi be priekaištų sušukuoti ir sutvarkyti plaukai. Teks  vėlesniam laikui atidėti messy šukuosenas ir netvarkingai iššokusias plaukų sruogas. Taip pat topuose  bus nepriekaištingai suformuoti  balerinų tipo kuodai. Nesuklysi pasidariusi griežto kirpimo kirpčiukus.Madingi bus ir ryškūs plaukų skyrimai. Vieni mados ekspertai plaukų skyrimą skatina daryti kuo toliau nuo vidurio!


Nenukentėsi pasirinkusi paprastą "arklio uodegą". Šį sezoną tokia šukuosena bus madinga. Net nereikia visokių gudrybių ir priedų. 


Rudenį žibės ir merginos, galvas pasipuošusios neįprastais ir įdomiais kuodais.


Populiarūs bus ir įvairūs retro stiliaus sušukavimai: kuodai, garbanos.


Drąsiai gali rinktis ir visuomet madingas ir gražias bohemiškas garbanas. Jei norėtumei būti dar madingesnė, pasistenk, kad tos garbanos būtų nepriekaištingai suformuotos. Paprasta, bet labai gražu!Šį sezoną bus svarbu, jog plaukai atrodytų sveikai, išpuoselėtai. Pasibaigus vasarai mados industrija pabaigia vėjavaikiškų šukuosenų madas ir į topų viršūnes atveda šukuosenas, kurių pagrindas - tvarkingi, blizgantys plaukai. Atkeliavęs naujas sezonas tuoj  padvelks elegancija! Ar tu jau jam pasiruošusi?!


DALINTIS:

9 komentarai:

-gabi rašė...

Prasčiausias tavo straipsnis. Net negalėčiau to pavadinti straipsniu, nes tai tik daug paveikslėlių ir keli sakiniai. Rinkis rašymui temas, apie kurias turi ką parašyti. :) Turbūt temos apie grožį ne tavo ,,arkliukas''. Kitą kartą labiau pasistenk arba rinkis kitokią temą :)

-gabi rašė...
Autorius pašalino šį komentarą.
Rugilė Milašauskaitė rašė...

Max asmeniškai lb fainas straipsnis. Nedaug rašyta, bet nemažai šukuosenų varientų. Gal galėtumėte kelti daugiau straipsnių norėčiau šiandien pamatyti dar viena tavo straipnį. Norėciau temos apie bach to school ar patarimu kaip rašyti deinorašti...

Silvija rašė...

Rugile, straipsnis apie dienoraščio rašymą jau yra parašytas. Patikrink šią nuorodą: http://www.teenagedreams.lt/2012/11/kaip-rasyti-dienorasti.html. Neabejoju, kad iškart užsinorėsi rašyti (jeigu dar nerašai). Sėkmės!

Rugilė Milašauskaitė rašė...

Aišku, bet puslapis labai nebeaktyvus. Jums reikia naujų rašytojų, nes senos jau iršašė savo mintis. Straipsnius kelatia ne kiek vieną diena. Kažkada nekėliate net beveik 4 d. Aš turiu naujų man asmeniškai idomių idėju. Jei reiki prašysiu.

Skirmantė rašė...

Rugile, dalyvauk atrankoje :) Tavo gebėjimai bus įvertinti. Patikėk, bent jau aš dar tikrai neišrašiau savo minčių;)

Silvija, esi tikrai gabi, bet bet... Kadangi esu žmogiška vietoj pildama kritiką tau patarsiu.
Pirmiausia straipsnio tema yra super, nes gali rasti visus madingus kirpimus vietoje ir paprastai parašytai, tačiau kaip tau sakė praeitos komentatorės - per mažai parašei.
Jog kritika baigtųsi siūlau papildyti straipsnį. Juk klaidų taisymas yra žmogaus privalumas.
Taigi:
1. Gali išplėsti savo parašytus sakinius pridėdama žodžių, kur yra įmanoma. Tačiau stenkis netuščiažodžiauti.
2. Gali nurodyti kas per asmenys yra nuotraukose ir parašyti jų šukuosenų apibūdinimą ar kažką panašaus.
3. Gali nurodyti įvairių savo rekomendacijų pvz.: geros kirpyklos, gal net kirpėjos, šampūnai, įvairios plaukų priežiūros priemonės. Jeigu norėsi nurodyti priemones stenkis, jog jos taip pat būtų naujesnės.
4. Gali rašyti savo pastebėjimus. Rašyk kas tau kirpime patinka, nepatinka ir t.t.
5. Galų gale gali parašyti savo nuomonę apie kirpimą. Stenkis grįsti savo sakinius. Lengviausias būdas ir pasakyti galima daug.

Linkiu, kad pasistengtum ištaisyti savo klaidelę, jog tau nebežertų kritikos ir daugiau niekada nekartotum šitos klaidos;) Pradžia visada sunki. Man taip pat prireikė laiko kol pradėjau rašyti kaip žmogus:D
Didžiausios sėkmės, Silvija :)
P.s jeigu norėsi gali bet kada kreiptis pagalbos. Nesikandžioju.

Bernadeta rašė...

Ačiū už straipsnį, labai sudomino. Norėčiau straipsnio apie plonu plaukų šukuosenas, kaip susirišti plaukus, kad atrodytų storesni. Ir ką daryti, kad plaukai taptų storesni.

Agnė Sapronaitytė rašė...

Patiko šios idėjos, galbūt pagaliau iš savo plaukų sugebėsiu padaryt kažką įdomesnio nei paprastą gandro lizdą ( kuodą ) :D Trumpai, bet aiškiai parašyta :)

Anonimiškas rašė...

Kazkur maciau straipsni, kaip pasidaryti tas bohemiskas garbanas, bet neberandu. Gal kuri nors galetu patarti?

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google