TD blykstė: žavingoji Amal Clooney

Intelektuali, nuoširdi ir akinančiai graži. Štai šiais žodžiais galėtumėme apibūdinti dabar vieną iš labiausiai apkalbamų moterų pasaulyje. Būtent ši moteris ištekėjo už buvusio vieno iš geidžiamiausių jaunikių, būtent ji gali pasigirti puikiu stiliaus pojūčiu bei nuostabia išvaizda, būtent Amal Clooney savo pastangomis pasiekė tiek, apie kiek kitos tik tegalėtų pasvajoti..

Trumpai apie Amal Clooney

Amal Ramzi Clooney pasaulį išvydo 1978 metų vasario trečiąją dieną Ramzi Alamuddin bei Bariaa Alamuddin šeimoje. Jau būdama maža, mergaitė daug keliavo su savo šeima bei gyveno ne vienoje valstybėje. Tiesa, nors tiek kraustantis iš vienos šalies į kitą draugų susirasti buvo ganėtinai sunku, Amal niekuomet nesijautė pernelyg vieniša, nes puikiai sutarė su seserimi Tala bei dvejais broliais iš pirmos tėčio santuokos.

Garsioji Amal Clooney baigė mergaičių mokyklą. Kadangi jau net ir tuo amžiumi buvo itin protinga ir išmintinga, įstojo į norimą koledžą ir jį puikiai užbaigė. Po metų įstojo į Niujorko universitetą ir ten studijavo teisę, o tuo pačiu metu dar ir dirbo dabar Amerikos aukščiausiojo teismo teisėjos pareigas užimančios Sonios Sotomayor padėjėja. Vėliau ši moteris įsidarbino teisininkų kontoroje, kur trejus metus gilino JAV ir tarptautinės teisės žinias. Tiesa, visas šis sunkus darbas atsipirko - dabar ji gerai žinoma advokatė visame pasaulyje ir nagrinėja visam pasauliui žinomus įvykius, problemas bei gina tikrai puikiai atpažįstamus žmones. Dabartinė garsiojo režisieriaus, aktoriaus, scenaristo bei prodiuserio Georg Clooney mylimoji (jie susituokė 2014 metais ir pagal duotus Georg interviu galima suprasti, jog Amal vyras tikrai pamišęs dėl savo žmonos) nenusprendė susitelkti vien tik ties tuo - ji skaito paskaitas, dėsto apie žmogaus teises žinomuose universitetuose.


Faktai

 • Nors daugelis tikriausiai sutiktų, kad žavingosios Clooney figūra tobula, pati ji pripažįsta, kad itin mėgsta gerai pavalgyti ir kartais negali atsispirti saldumynams;
• 2013 metais būtent Amal Ramzi Clooney buvo išrinkta karščiausia teisininke;
• Amal bei Georg Clooney garbei yra net „George'o santuokos fenomenas“, kurio pagrindas - partnerių intelekto koeficiento atitikimas;
• Georg ir Amal susipažino labdaros renginyje. Kai dabartinis jos sutuoktinis ten paprašė Amal numerio, ši atsisakė jį duoti. Tačiau Georg taip lengvai nepasidavė - susirado jos elektroninį paštą ir parašė jai laišką. Po trijų laiškų su prašymų nueiti su juo į pasimatymą, Amal pagaliau nusileido;
• Negana to, kad moteris yra sėkminga advokatė, dėstytoja, bet dar ji yra ir... pripažinta rašytoja!

Stilius

Pasižiūrėjus į garsenybės nuotraukas, galima suprasti, jog ne tik jos grožio, bet ir stiliaus pojūčio bei skonio turėtų pavydėti ne viena Holivudo žvaigždutė. Jos spinta pilna garsių dizainerių (tokių kaip „Prada“, „Dolce & Gabanna“) kūrinių. Ji itin mėgsta klasikinio stiliaus rūbus, taip pat dievina madingus akinius nuo saulės, su malonumu nešioja sukneles. Visai nesvarbu, kur Amal eina, ji visuomet atrodo puikiai, nes visus nustebina savo aštuntojo dešimtmečio elegancija bei gracija.


Tikriausiai nesunku suprasti, jog būtent Amal Ramzi Clooney galėtų būti sėkmingos, bet labai protingos ir žavios moters pavyzdys. Jos įdomi, kitokia bei unikali asmenybė iš tiesų traukia akį...

Komentaruose parašyk, apie kokią įžymybę norėtum pamatyti straipsnį mūsų portale!

3 Komentarai

 1. Kažkoks neišpildytas straipsnis. Be to, kad yra Georg Clooney žmona ir graži moteris, ji niekuo neypatinga. Man taip pasirodė. Minėjai, kad yra pripažinta rašytoja. Tad gal labiausiai ir reikėjo į tai orientuotis ir taip parodyti, kad ji ne tik garsaus žmogaus žmona? Nes aktyvių moterų, puikių teisininkių ar dėstytojų tikrai yra ne viena :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Pritariu -gabi, straipsnis tikrai neišbaigtas, lyg surinkti faktai ir sudėti į vieną įrašą. :)
  Barbora/ Fleurerly

  AtsakytiPanaikinti
 3. Straipsnis nelabai patiko, tiesiog nebuvo ydomu :) As dalyvauju atrankoje paziurekit :D Aciu uz demesi. Tikiuosi pateksiu.
  P.S. Labai atsiprasau uz klaidas

  AtsakytiPanaikinti