TD rekomenduoja: AVON kvepalai ir pudros rutuliukai

Vasara – tai toks metas, kai savo grožiui turime skirti ypač didelį dėmesį. Šiuo metų laiku mūsų kūnas išskiria kur kas daugiau prakaito nei įprastai, o kur nors keliaujant neretai tenka pasilepinti nesveiku maistu bei po to turėti ne itin gražią veido odą. Tačiau tiek vienoje, tiek kitoje situacijoje mums gali padėti visų merginų draugė – kosmetika. Šįkart noriu su jumis pasidalinti savo įžvalgomis apie naujus AVON kvepalus ir pudros rutuliukus, kurie padės jums išspręsti vasarą užplūstančias grožio problemas. 

Kvapusis vanduo „Little black dress Eau Fraiche“
Šie naujieji AVON kvepalai man be galo asocijuojasi su vasara, - žalias vanduo ir įpakavimas, itin vasariškai skambantis pavadinimas ir dar labiau šį metų laiką primenantis kvapas. Ne veltui produktas sukurtas ir išleistas vasarai. Buteliuko dizainas iš pirmo žvilgsnio atrodo paprastas, tačiau iš kito – subtilus ir elegantiškas. Nedidelis, puikiai telpantis į ranką bei rankinę, kamštelis taip pat be jokių sukinėjimų kuo puikiausiai nusiima, kas kvepaluose man labai patinka. Produkto gamintojai „Little black dress Eau Fraiche“ kvapą apibūdina kaip iš rytų gėlių gaivos kategorijos su sultingu citrinų aliejumi, rausvaisiais bijūnais ir muskusu. Man labai dažnai tokie apibūdinimai ne itin patinka, nes tai kas būna parašyta, dažniausiai man atrodo visai kitaip, tačiau šįkart galiu pasakyti, jog apibūdinimas puikiai atitinka kvapą! Jis išties primena citrusų vaisių ir gėlių aromatą. Kvapas nėra labai saldus, labiau toks lengvas, „neapsunkinantis“ kūno ir labai gaivus. Vienu žodžiu tariant, be galo tinkantis vasarai. Kaip ir beveik visi AVON kvepalai, taip ir šis išsilaiko kelias valandas. Apibendrinant galiu pasakyti, kad šis kvapusis vanduo man paliko tikrai gerą įspūdį, o žmonėms, kuriems daviau pabandyti – taip pat. Kvapas man tiko ir patiko tiesiog idealiai, likau labai patenkinta ir šį naują AVON gaminį vertinu tik pačiu aukščiausiu balu. Tiesa, tai buvo pirmieji mano išbandyti „Little black dress“ kolekcijos kvepalai, po kurių kilo didelis noras išbandyti ir kitus. 


Atspalvį koreguojantys pudros rutuliukai

Šie AVON pudros rutuliukai man buvo šiokia tokia naujovė mano pažintyje su kosmetika. Pudros rutuliukai, žinoma, nėra naujovė, - tai jau seniai naudojama ir moterų itin pamėgta priemonė. Tačiau visa iki šiol man matyta tokio tipo pudra, turėdavo tokios pačios ar bent jau tokių pačių atspalvių rutuliukus. O štai čia jie yra visiškai skirtingų penkių spalvų ir su skirtingomis paskirtimis! Štai žalia neutralizuoja paraudimus, violetinė paslepia geltonas vietas, rausva paslepia patamsėjimus, vanilinė nuskaistina odą, o geltona paslepia tamsius ratilus po akimis. AVON produktai visada pasižymi labai patogiu įpakavimu, tad šis taip pat ne išimtis. Apvali, nedidelė, patogiai atsisukanti dėžutė puikiai tilps net į mažiausią rankinę ar kuprinę. Kalbant apie rezultatą, jis tikrai yra. Nors tamsių paakių rutuliukai visiškai neužmaskuoja, bet paraudimus ir nelygumus – akivaizdžiai. Rutuliukai pasižymi labai gera pigmentacija, o veido oda po jų naudojimo atrodo išties dailiai ir lygiai. Man nepatiko tik tai, kad po jų veidas pradeda šiek tiek blizgėti. Visos šios penkios spalvos labai gerai susilieja ir suteikia odai idealiai vienodą atspalvį bei spindesį. 

Apibendrinus apžvalgą sakau, jog šios abi priemonės man  patiko ir jas tikrai galiu drąsiai jums  rekomenduoti. Šie produktai turi puikų kainos ir kokybės santykį, tad belieka tik perversti AVON katalogą ir išsirinkti jums tinkamiausią variantą! O jei šias priemones jau esate išbandžiusios, visuomet laukiame jūsų įspūdžių komentaruose. 

4 Komentarai

  1. Pradėjot erzint - tuoj išleisiu visus savo pinigus :D Bėgsiu ieškot kvepalų, kaip tik baigiasi manieji :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Taip gražiai aprašyta po tokių straipsnių pinigų nebelieka :) tu nuostabiausia rašytoja!

    AtsakytiPanaikinti