2015 metų rudens iššūkis!

Rudenį galima apibūdinti kaip patį spalvočiausią metų laiką! Šen geltona, ten raudona. Gražu, ar ne? Tačiau kartais pabosta visos tos spalvos ir mokykla užgriūva ant pečių... Atrodo, norisi atsukti laiką atgal ir vėl vasaroti, šėlti šiltais vasaros vakarais, o dabar mat čia nykus ir šlapias ruduo.. Bet visgi ir tokiu metu galima nuveikti daug įdomių dalykų! Pateikiame jums 2015 metų rudens iššūkį!


1. Ruduo turi kelias tradicines spalvas - tai ruda, raudona ir geltona. Tad pabandyk atnaujinti savo kambarį būtent tokiomis spalvomis.
2. Sugrėbk kieme lapus, o jeigu neturi galimybės pas save (gyveni bendrabutyje) gali padėti savo draugei, seneliams.
3. Kadangi rudenį lapų netrūksta, juos gali panaudoti labai įdomiems ir originaliems tikslams. Visas idėjas gali rasti čia.
4. Ruduo yra startas į mokyklą, tad stenkis nuo pat pradžių mokytis pavyzdingai ir atkakliai.
5. Pasikviesk drauges ir kartu paruoškite namų darbus. Bus ne tik smagu susitikti, bet ir mokytis paprasčiau.
6. Gražią ir saulėtą dieną aplankyk senelius. Nunešk jiems mielų dovanėlių pvz.: keptų keksiukų, savo rudeniškų darbelių. Praskaidrinsi seneliams nuotaiką ir juos nudžiuginsi. Jeigu neturi galimybės nuvykti pas senelius, tai bent jau paskambink. Papasakok, kaip sekasi mokykloje ar kokį įdomų nuotykį. 
7. Pasiimk su savimi turimų perskaityti knygų sąrašą (nebūtina) ir keliauk į biblioteką! Rudens vakarai ramūs, tad bus patogu šiltai susisukus skaityti knygas.
8. Išbandyk kažką iš ,,Back to school". Tai gali būti patarimas, aprangos idėja, makiažo variantai ar DIY.
10. Pasidaryk savo arba nusipirk darbų knygelę.
11. Jeigu po pamokų turi laiko, gali užsirašyti į vieną ar kelis būrelius. Tačiau tu turi tvirtai žinoti, kad būreliai netrukdys mokytis.
12. Nustebink klasioką - (ę) padovanodama mielą smulkmeną arba parašydama mielą raštelį.
13. Pasidomėjusi kokie kirpimai dabar yra madingi, imkis darbo su savo plaukais!
14. Paeksperimentuok su savo veidu. Išbandyk naujas priemones, pabandyk priderinti sau naują makiažo variantą. 
15. Palepink plaukus natūraliomis priemonėmis pvz.: įvairūs nuovirai ir kt.
16. Pasidomėk kokios spalvos, drabužiai, batai, įvairios mados vyrauja šį rudenį ir paieškok kažko panašaus. Juk smagu atrodyti madingai.
17. Galbūt atsibodo tavo kambario išdėstymas? Pabandyk persistatyti baldus. Visada puikus būdas likti originalia.
18. Susigriebk mokytis kalbų. Žiūrėk filmus anglų, rusų, vokiečių kalbomis (atsižvelgiant į tai, kokią kalbą nori išmokti). Skaityk knygas pasirinkta kalba, rašyk straipsnius, rašinėlius ir kt.
19. Kartais turimą laisvą laiką skirk savo kulinariniams gebėjimams tobulinti. Kepk, virk ir nustebink namiškius. Kad vienai nebūtų nuobodu ir tylu, pasikviesk draugę arba įsijunk mėgstamą muziką. Bus ne tik naudinga, bet ir įdomu.
20. Ruduo -  metas, kada vyksta daug parodų, renginių, tad nepatingėk pasidomėti rengiamais renginiais ir sudalyvauk bent viename. 
21. Būk ambicinga ir stenkis pasiekti visišką tobulumo viršūnę. Tobulink savo rašymo, kulinarijos, skaičiavimo, atminties ir kitokius savo gebėjimus, kuriuose turi spragų.
22. Pasistenk užsiauginti gražius, vidutinio ilgumo nagus ir nueik pasidaryti manikiūrą. Gražios rankos - merginos vizitinė kortelė.
23. Tačiau gal esi nepatenkinta savo antakių forma? Pats metas juos atsiauginti ir žygiuoti jų susitvarkyti. Antakiai gal ir ne patys mieliausi, bet prideda natūralaus grožio, jeigu jų forma daili.
24. Kiekvieną mielą dieną savo kambaryje išlaikyk nepriekaištingą švarą.
25. Vienai dienai atsiribok nuo kompiuterio. Nebent tau reikės jo mokyklos reikalams.
26. Kambaryje rask vietos kampeliui, kuris būtų mielas širdžiai. Gali kampe patiesti minkštą kilimą ir numesti kelias pagalves arba įsitaisyti mielame fotelyje. Tačiau paprasčiausiai, tai gali būti tavo lova, kurią tu turi paversti miela sau.
27. Susitvarkyk spintą. Išmesk arba atiduok nereikalingus drabužius. Tačiau gali juos „suremontuoti" paversdama gražiais. Iš paprastų į madingus.
28. Būk aktyvi klasėje ir mokykloje. Dalyvauk, bendrauk, padėk ir apibendrinus - būk sociali!
29. Pasodink arba nusipirk kaktusą. Jis yra mielas, dygus augalas, kuris nereikalauja iš tavęs nieko. Gali jo net nelaistyti. Tačiau iš žmogiškumo paliek jį kartą per vieną metų laiką. Kaktusas bus tikrai mielas augalas tavo stalui.
30. Internete yra įvairių būdų susipažinti su naujais žmonėmis. Daugiausia - socialiniai tinklai. Pabandyk susirasti draugę iš svetur. Galite susirašinėti elektroniniais laiškais, programa ,,Skype'' leis ir kalbėtis, tačiau dar šauniau bus, jeigu panorėsite susirašinėti paštu. Smagus ir įdomus užsiėmimas.
31. Kadangi rudenį yra mokytojų šventė, pabandyk nustebinti savo auklėtoją ar mokytoją padarydama jai staigmeną. Gali įteikti gėlę su mažyte savo ar pirkta dovanėle, arba sugalvoti originalesnį būda nustebinti. 
32. Turbūt visos turime dėlionę. Nors vieną ar kelias. Gali ramų vakarą prisiminti mėgstamą (arba ne) vaikystės užsiėmimą ir sudėlioti dėlionę. Patariame, jog darytum tai su vienu iš namiškių, jog palaikytum draugiškus ir šiltus santykius.
33. Visada šypsokis ir savo šypsena užkrėsk kitus. Niekada nevaidink pasipūtusios ir nepasiekiamos, o būk paprasta, nuoširdi ir mylės tave visi!
34. Turbūt ne visi iššūkiai tau patiko ir tiko, tad sugalvok dar penkis savo ir pirmyn jų vykdyti! Tebūnie jums šis ruduo spalvingas ir linksmas, nepaisant oro sąlygų ar debesų danguje! Būkite linksmos, žvalios ir nusiteikusios puikiam rudeniui ir mokslų metų pradžiai, kuri tegu būna lengva ir įdomi.
Spalvingo rudens, merginos!

8 Komentarai

 1. Perskaičiusi tikrai radau ką nuveikt, tai turbūt didelis + tau :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Puikūs patarimai, visus stengsiuosi atkakliai įvykdyti. Puikiai padirbėta!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Viskas gerai tik su numeravimu kelios klaideles ,bet siaip tai nieko :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Nesutinku su 21. punktu. Niekada nepasieksi visiškos tobulumo viršūnės ir net neverta jos siekti. Visgi, ačiū už straipsnį :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. nepykite, bet puslapio dizainas.. TRAGEDIJA, o straipsnis nėr blogas :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. man patiko, bet pritariu Bunny ir Anonimui...

  AtsakytiPanaikinti
 7. Man bent jau patarimai... am... nuobodūs?:D Tokius kur spausdina kiekviename mergaitiškame žurnale. Nesivarginau visų skaityti, bet perskaičiau random patarimus, ir kažkaip... :D

  AtsakytiPanaikinti